rocznik 2010 - 2016

Kategoria: Absolwenci
Opublikowano: wtorek, 30, sierpień 2016

absolwant

klasa VI A wych. mgr Barbara Woźniak

1.Adamus Jakub 2.Bodzek Kamil 3.Chrustek Paweł 4.Dendys Wojciech 5.Drzyżdżyk Nikodem 6.Gołda Amelia 7.Gondko Dawid 8.Gwoździewicz Patryk 9.Jeruzal Katarzyna 10.Karasiński Krzysztof 11.Kozak Bartłomiej 12.Kramarz Anita 13.Kurek Marcin 14.Kuś Oskar 15.Marczyński Sebastian 16.Mizera Mateusz 17.Moskwik Klaudia 18.Pękala Maja 19..Płonka Maria 20.seneszyn Jakub 21.Szemik Daniel 22.Zdrada Natalia 23.Żydek Bartłomiej

klasa VI B wych. Magdalena Potempa

1. Adamus Aleksandra 2.Bargiel Jakub 3.Bury Oliwia 4.Chamera Mateusz 5.Chwirut Szymon 6.Frydel Marlena 7.Fryt Karolina 8.Gajczak Karolina 9.Kowalik Miszel 10.Kowalik Roger 11.Kubanek Oliwia 12.Migdał Tomasz 13.Ochmanek Oskar 14.Paszewska Dominika 15.Rożańska Olga 16.Sajdak Zofia 17.Sordyl Antoni 18.Ternico Francesco 19.Żak Zofia

klasa VI C wych. mgr Kinga Zontek - Kwarciak

1.Adamus Arkadiusz 2.Adamus Piotr 3.Bizoń Sebastian 4.Buda Dominika 5.Drożdż Emilia 6.Hajduk Maja 7.Jarczyk Wiktor 8.Michalczyk Paulina 9.Mrowiec Wiktoria 10.Pawlik Karolina 11.Pierzchała Jakub 12.Pilarska Laura 13.Polak Bartosz 14.Pomietło Zuzanna 15.Rymarczyk Daniel 16.Słabosz Daniel 17.Socała Paweł 18.Sordyl Barbara 19.Szafarz Zuzanna 20.Wojewoda Emilia 21.Zawisza Julia 22.Zawisza Wiktoria

klasa VI D wych. mgr Jadwiga Kubera

1.Bogacz Julia 2.Florczyk Kuba 3.Grzyb Emilia 4.Honkisz Wiktoria 5.Kanturski Mateusz 6.Krempa Antoni 7.Lachendro Patrycja 8.Mizera Artur 9.Mizera Weroniak 10.Mrzygłód Klaudia 11.Mrzygłód Krzysztof 12.Ołów Igor 13.Orkisz Dominik 14.Paszewska Weronika 15.Pawłowski Sylwester 16.Piątek Anna 17.Polarski Maksymilian 18.Sordyl Paulina

rocznik 2009-2015

Kategoria: Absolwenci
Opublikowano: wtorek, 18, sierpień 2015

 absolwant

klasa VI A wych.mgr Alicja Pietraszek

1.Adamus Amelia 2.Adamus Julia 3.Adamus Maciej 4.Borgosz Oliwia 5.Brańka Katarzyna 6.Curzydło Gabriela 7.Góralczyk Damian 8.Kawaler Jan 9.Kryjak Katarzyna 10.Marczyńska Martyna 11.Masiak Wiktoria 12.Mikołajek Szymon 13.Mizera Marcin 14.Mleczak Wiktor 15.Mucha Dominik 16.Nalborczyk Agnieszka 17.Pomietło Wiktor 18.Słanek Natalia 19.Woźniak Maja 20.Zaremba Agnieszka 21.Zawarus Rafał 22.Zdrada Andrzej

klasa VI B wych.mgr Renata Paleczna

1.Adamus Bartosz 2.Bartnicki Grzegorz 3.Bylica Wojciech 4.Dreszer Natalia 5.Gałosz Jan 6.Hodur Paweł 7.Kolasa Natalia 8.Kubień Wojciech 9.Kudłacik Aleksandra 10.Łuczak Nikodem 11.Magiera Zuzanna 12.Pabiś Bartłomiej 13.Perończyk Milena 14.Sordyl Mikołaj 15.Sproncel Jan 16.Susfał Karina 17.Tomiak Jakub 18.Tomiczek Sebastian 19.Wcisło Martyna 20.Weźranowski Mateusz 21.Zaborowski Michał 22.Zadora Olaf 23.Zając Huber 

klasa VIC wych.mgr Grażyna Szczepaniak

1.Antecki Wojciech 2.Babiński Filip 3.Bogunia Robert 4.Bylica Franciszek 5.Chruszcz Marcin 6.Frydel Sebastian 7.Janicki Tomasz 8.Jura Ewelina 9.Jurczak Piotr 10.Kiełczewski Jakub 11.Kowaliczek Aneta 12.Kowala Patrycja 13.Kubień Iwona  14.Matusiak Marcin 15.Młocek Kacper 16.Motowidło Julia 17.Penkala Filip 18.Polak Anna 19.Rajda Jakub 20.Samborski Jan 21.Sikora Dawid 22.Stopa Nikodem

 

rocznik 2008 -2014

Kategoria: Absolwenci
Opublikowano: wtorek, 26, sierpień 2014

absolwant

klasa VI A wych. mgr Anna Góra - Kowalówka

1.Chmura Justyna 2.Chrustek Mateusz 3.Ekiert Eryk 4.Góra Aleksandra 5.Jakubowski Wiktor 6.Kozikowski Miłosz 7.Marek Jakub 8.Matusiak Ewelina 9.Mikołajek Sara 10.Niedziela Marcin 11.Nowak Adrian 12.Prus Daniel 13.Prus Magdalena 14.Rogusz Angelika 15.Straus Antoni 16.Swakoń Kacper 17.Struzik Aneta 18.Ślusarczyk Jakub 19.Sojka Karolina

klasa VI B wych. mgr Anna Bomba - Magiera

1.Bałos Bożena 2.Curzydło Klaudia 3.Góralczyk Wiktoria 4.Mazgaj Wiktoria 5.Respondek Natalia 6.Sady Gabriela 7.Sołtysiak Monika 8.Straus Bożena 9.Swakoń Katarzyna 10.Szafarz Natalia 11.Ślesak Anna 12.Żurek Julia 13.Adamus Krzysztof 14.Jaśkiewicz Szymon 15.Moś Wiktor 16.Nawrot Dominik 17.Oboza Szymon 18.Rusinek Jakub 19.Sasuła Patryk 20.Wnęczak Wojciech

klasa VI C wych. mgr Agnieszka Stachowiak

1.Aleksandra Bargiel 2.Alicja Borkowska 3.Ewa Ćwiertnia 4.Barbara Ćwirko 5.Edyta Gawęda 6.Anna Koniorczyk 7.Daria Matyszkowicz 8.Barbara Migdał 9.Aleksandra Mazgaj 10.Kinga Powroźnik 11.Magdalena Radwan 12.Zuzanna Szyba 13.Alicja Talaga 14.Michał Fryś 15.Szymon Kasperek 16.Kacper Komendera 17.Filip Marczyński 18.Dominik Matuła 19.Konrad Niemczyk 20.Krzysztof Pyzio 21.Wiktor Sajdak 22.Michał Smolec 23.Krzysztof Woźniak

klasa VI D wych. mgr Marzena Potempa

1.Biczak Izabella 2.Bodzek Klaudia 3.Dobrowolska Joanna 4.Dryjak Joanna 5.Dudzik Miłosz 6.Kapela Zuzanna 7.Kasprzyk Gaia 8.Kryjak Wiktor 9.Kudłacik Piotr 10.Kuźma Wiktoria 11.Łaźny Marcin 12.Nowak Damian 13.Nowotarska Natalia 14.Pabiś Daniel 15.Pawłowska Bogusława 16.Romańska Natalia 17.Saferna Aleksandra 18.Studnicka Katarzyna 19.Toka Gabriela 20.Wójcik Anna 21.Zaręba Dagmara 22.Zaśko Hubert

Rocznik 2007-2013

Kategoria: Absolwenci
Opublikowano: piątek, 08, listopad 2013

                klasa VI A wych. mgr Anna Smolec

1.Czaplicki Dominik 2.Jarzyna Aleksandra 3.Jaskólska Karolina 4.Kapera Marcin 5.Kolczak Marek 6.Kołodziejczyk Jan 7.Kułaga Maciej 8.Michalak Elżbieta 9.Młocek Krystian 10.Olejniczak Zuzanna 11.Paluch Bartłomiej 12.Prochot Bartosz 13.Przybysz Aleksander 14.Sobala Mateusz 15.Strąkowska Katarzyna 16.Stypuła Hiacynta 17.Szemik Klaudia 18.Tomiczek Julia 19.Tomiczek Klaudia 20.Zaręba Jakub 21.Zdrada Jakub 22.Żywioł Magdalena

klasa VI B wych. mgr Barbara Woźniak

1.Bobrowska Karolina 2.Bylica Aleksandra 3.Dańczak Aleksandra 4.Drzyżdżyk Patryk 5.Kmiecik Julia 6.Łysoń Jakub 7.Moskwik Paulina 8.Moskwik Szczepan 9.Ogiegło Zuzanna 10.Orłowski Patryk 11.Pielesz Adrian 12.Polak Anna 13.Rajda Paulina 14.Snażyk Krystian 15.Stuglik Oskar 16.Wojewodzic Wiktoria 17.Wymysłowski Kacper 18.Zaborowska Edyta 19.Zaremba Izabela 20.Zaremba Weronika 21.Zaremba Wojciech

klasa VI C wych. mgr Dorota Szymalska - Płonka

1.Chmura Agnieszka 2.Dąbrowski Dominik 3.Dobrzański Mateusz4.Duszyk Mikołaj 5.Dutka Aleksandra 6.Góral Sebastian 7.Kowalczyk Konrad 8.Kuchta Weronika 9.Kudłacik Aleksandra 10.Lachendro Szymon 11.Makowiecka Julia 12.Matyszkiewicz Sandra 13.Misiek Damian 14.Niemczyk Kordian 15.Pająk Bartłomiej 16.Paszewski Bartosz 17.Pomietło Szymon 18.Samolewicz Julia 19.Sokołowski Dawid 20.Tomiczek Oliwia 21.Tomiczek Wiktoria

klasa VI D wych. mgr Dawid Karcz

1.Babiński Mikołaj 2.Błasiak Alicja 3.Dwornik Dawid 4.Fryś Weronika 5.Graca Dominik 6.Koryga Natalia 7.Marek Sylwia 8.Naglik Patryk 9.Najbor Mateusz 10.Rodak Piotr 11.Skóbel Agnieszka 12.Smaza Monika 13.Sordyl Martyna 14.Starzycka Julia 15.Stawicki Szymon 16.Stuglik Kinga 17.Wysocki Jakub 18.Zarębski Jędrzej 19.Zielińska Magdalena

klasa VI E wych. Magdalena Potempa

1.Bałos Gabriel 2.Buldończyk Kamil 3.Chruszcz Magdalena 4.Gałuszka Dawid 5.Gibas Daniel 6.Jamróz Barbara 7.Kołosień Oskar 8.Kubień Krzysztof 9.Kuźma Magdalena 10.Kuźma Małgorzata 11.Maraz Julia 12.Mikołajko Jakub 13.Pawlik Katarzyna 14.Pikoń Michał 15.Sordyl Wojciech 16.Stopa Aleksandra 17.Studnicki Michał 18.Ściga Jan 19.Ściga Katarzyna 20.Wykręt Barbara 21.Żywioł Agnieszka