Nabór do klasy sportowej i językowej

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: piątek, 08, czerwiec 2018

Informujemy, że ostateczny termin zakończenia naboru do IV klasy sportowej i językowej upływa 15 czerwca. Po tym czasie zostaną ogłoszone listy klas.  

Konkurs biblijny - Jonasz

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: czwartek, 31, maj 2018

XXI Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz
W tegorocznej edycji Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej Jonasz uczniowie zmierzyli się z Księgami Starego Testamentu. Musieli opanować wiedzę biblijną zamieszczoną w księdze Rut, Jonasza, Estery i Daniela. W konkursie udział wzięło 12 uczniów. Sześcioro zakwalifikowało się do finału w Bielsku - Białej.
Laureatami zostali: Natalia Nowak klasa VI a, Marek Bryndza V a, Justyna Ćwiertnia IV e i Mateusz Talar IV f. Finaliści: Zbigniew Stachowiak V a i Szymon Wojtyła IV f. Gratulujemy wyników i zachęcamy do startowania w kolejnej edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.

Wyniki "Świetlika"

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: środa, 16, maj 2018

W tym roku, po raz drugi, chętni uczniowie naszej szkoły przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Zadania nie były łatwe. Oprócz wiedzy teoretycznej, opartej także na przeprowadzonych doświadczeniach, niezwykle istotna była umiejętność logicznego rozumowania, przeprowadzania wywodów, które są charakterystyczne dla świata nauki. W tym roku zmagali się z zadaniami po raz pierwszy nasi najmłodsi uczniowie, czyli pierwszoklasiści. Jest nam niezwykle miło poinformować, iż 3 uczniów zdobyło nagrody: Jędrzej Moskwik z kl. 1a, Marek Bryndza z kl. 5a, Łukasz Miarka z kl. 7d, a 9 uczniów wyróżnienie:Lena Weis z kl. 1a, Jan Mrzyk z kl.2b, Zuzanna Fryt z kl. 3c, Oskar Kubanek z kl. 3c, Anna Mrzygłód z kl. 3c, Bartosz Kramarz z kl. 4a, Michał Biela z kl. 4f, Mikołaj Lupa z kl. 4f, Mateusz Miarka z kl. 4f, Franciszek Nowak z kl. 4d. Gratulujemy uczniom, nauczycielom oraz rodzicom. Zachęcamy do udziału w kolejnej XII edycji za rok. Koordynator konkursu - Joanna Bury

Krakowska Matematyka

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: niedziela, 25, marzec 2018
Krakowska Matematyka 2018

W piątek 23 marca 2018 r. uczniowie klasy 4f: Zofia Pasternak, Michał Biela, Mateusz Miarka i Piotr Pilch reprezentowali naszą szkołę w etapie wojewódzkim konkursu Krakowska Matematyka, który odbywał się w Krakowie.

Czytaj więcej: Krakowska...

"Świetlik" 2018

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: wtorek, 13, marzec 2018

13 marca uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Niełatwe zadania konkursowe rozwiązywało 72 dzieci, w tym po raz pierwszy uczniowie klas pierwszych. Na wyniki musimy poczekać do 15 maja. Cieszymy się, iż tylu uczniów podjęło wyzwanie, poszerzając swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną poprzez wykonywanie doświadczeń. Dziękujemy nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu. Na pamiątkę każdy uczestnik dostał ołówek z logo konkursu.