"Świetlik" 2018

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: wtorek, 13, marzec 2018

13 marca uczniowie naszej szkoły przystąpili do udziału w XI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik". Niełatwe zadania konkursowe rozwiązywało 72 dzieci, w tym po raz pierwszy uczniowie klas pierwszych. Na wyniki musimy poczekać do 15 maja. Cieszymy się, iż tylu uczniów podjęło wyzwanie, poszerzając swoją wiedzę teoretyczną oraz praktyczną poprzez wykonywanie doświadczeń. Dziękujemy nauczycielom oraz rodzicom za przygotowanie dzieci do konkursu. Na pamiątkę każdy uczestnik dostał ołówek z logo konkursu.

Dzień otwarty

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: sobota, 03, marzec 2018

ZAPRASZAMY PRZYSZŁYCH PIERWSZOKLASISTÓW I RODZICÓW NA DZIEŃ OTWARTY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W ANDRYCHOWIE!

Smog albo zdrowie.

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: niedziela, 25, luty 2018

2 marca 2018r. w klasach 2a i 3d przeprowadzono zajęcia edukacyjne poświęcone ważnemu problemowi, jakim jest szeroko pojęta ochrona środowiska w którym żyjemy, ze szczególnym zwróceniem uwagi na zanieczyszczenie powietrza, którym wszyscy oddychamy.

Czytaj więcej: Smog albo...

Dzień Bezpiecznego Internetu

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: poniedziałek, 05, luty 2018

TWORZYMY KULTURĘ SZACUNKU W SIECI

Szacunek to istotna wartość, bez której nie zbudujemy kultury zrozumienia, zaufania i tolerancji. Brak poszanowania innych osób, ich prywatności czy odmiennych poglądów skutkuje niepokojącymi zjawiskami, które pojawiają się w Internecie m.in. cyberprzemoc, hejt, ksenofobia.

Czytaj więcej: Dzień...

Nowy podział godzin

Kategoria: Uncategorised
Opublikowano: sobota, 27, styczeń 2018

Na stronie internetowej szkoły w zakładce "Podział godzin" znajduje się nowy, obowiazujący od 29 stycznia 2018 r. (poniedziałek) podział godzin.