,,KINDER + SPORT 2016"

Kategoria: Sport Opublikowano: poniedziałek, 29, luty 2016

W sobotę 27 lutego w naszej szkole i hali sportowej Gimnazjum Nr 1 odbył się pierwszy turniej kwalifikacyjny rejonu Małopolski zachodniej ,,KINDER + SPORT 2016" w kategorii "4" dziewcząt. W zawodach wzięło udział 19 zespołów reprezentujących kluby sportowe oraz szkoły zajmujące się szkoleniem dzieci w zakresie siatkówki. Około stu zawodniczek rozegrało 50 meczy. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy VI a - sportowej: Natalia Zdrada, Anita Kramarz, Maja Pękala, Maria Płonka, Klaudia Moskwik i Katarzyna Jeruzal.

Nasze reprezentantki po fazie grupowej, w której pokonały Kęty i zespół ze Świnnej Poręby awansowały do pierwszej finałowej ósemki. W drugiej fazie zawodów niestety nie udało im się wygrać z zespołem z MKS Andrychów 1 oraz z Zatorem. Ostatecznie zajęły 8 miejsce w całym turnieju. Kolejne turnieje odbędą się w marcu i kwietniu. Najlepsze 4 zespoły będa reprezentować Małopolskę Zachodnią na finałach wojewódzkich w maju 2016r.
Wyniki po pierwszym turnieju:
I miejsce Setbol Oświęcim
II miejsce MKS Andrychów
III miejsce UMKS PMOS Chrzanów 1
IV miejsce UKS Grunwald Chełmek
V miejsce SMS Dalin Myślenice 1
VI miejsce MKS Andrychów
VII Zator
VIII SP 2 Andrychów 
IX Kęczanin Kęty 1
X UMKS PMOS Chrzanów 2
XI Krzeszowice
XII SMS Dalin Myślenice 2
XIII Zalew Świnna Poręba
XIV Kęczanin Kęty 2
XV Kęczanin Kęty 4
XVI Kęczanin Kęty 3
XVII ZSS Inwałd
XVIII Pcim 1
Gratulujemy i życzymy powodzenia w następnych turniejach.

Odsłony: 1228