Breclav - II miejsce

Kategoria: Sport
Opublikowano: wtorek, 23, maj 2017

17 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły dostąpili zaszczytu reprezentowania naszej Gminy Andrychów na Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej Miast Partnerskich w Breclav (Czechy). W turnieju brali udział uczniowie rocznika 2006 i młodsi. Na boisku grali w 7+1, systemem ,,każdy z każdym" oraz rewanże. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce.

Czytaj więcej: Breclav -...

Czwórbój lekkoatletyczny

Kategoria: Sport
Opublikowano: czwartek, 11, maj 2017

11 maja 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Czwórboju Lekkoatletycznym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej - etap gminny. Organizatorem zawodów była nasza szkoła. Uczniowie mieli za zadanie wykonać cztery konkurencje: skok w dal do piasku, bieg na 60 metrów, rzut piłką palantową oraz bieg na 600 metrów (dziewczęta) i 1000 metrów (chłopcy).

Czytaj więcej: Czwórbój...

Lista uczniów

Kategoria: Sport
Opublikowano: sobota, 15, kwiecień 2017

Lista dzieci, które pomyślnie przeszły testy sprawnościowe w dniu 13.04.2017 r. do klasy sportowej.

Czytaj więcej: Lista...

Sportowa sobota

Kategoria: Sport
Opublikowano: sobota, 08, kwiecień 2017

W sobotę 8 kwietnia 2017r. w naszej szkole odbyła się kolejna ,,Sobota na sportowo i wesoło" -  tym razem był to Turniej Mini Piłki Nożnej. Do turnieju zgłosili się uczniowie klas: IVa, IVb, IVc, IVd, Vb, Vc, VI b, VIc.

Czytaj więcej: Sportowa...

Basen

Kategoria: Sport
Opublikowano: środa, 05, kwiecień 2017

Rozpoczęliśmy kolejną edycję programu "Już pływam", w której uczestniczy 30 uczniów z klas pierwszych i drugich naszej szkoły. Program zrealizowany jest w formie zajęć pozalekcyjnych w dwóch grupach po 15 uczniów. Zajęcia odbywają się w krytej pływalni" Delfin" w Wadowicach, pod kierunkiem wykwalifikowanych instruktorów. Projekt "Już pływam" realizowany jest przez Gminę Andrychów przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.Życzymy udanej przygody z wodą. Powodzenia!