"Dziecięce rymy dla biblioteki"

Kategoria: Konkursy
Opublikowano: środa, 06, czerwiec 2018

Aby uczcić 70 lat Miejskiej Biblioteki Publicznej, pracownicy MBP zaprosili uczniów klas I-VI do konkursu na wiersz o bibliotece, książce, przyjemności czytania. W konkursie wzięło udział 72 uczestników, w dwóch kategoriach. Rozdanie nagród odbyło się 30 maja w czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej w Andrychowie. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca.

Czytaj więcej: ...

"Z ortografią na Ty"

Kategoria: Konkursy
Opublikowano: środa, 30, maj 2018
30 maja 2018r. w ZSS w Roczynach zostały wręczone nagrody w XVII Gminnym Konkursie Ortograficznym ,,Z ortografią na Ty". Uczeń klasy 2b Jaś Mrzyk zdobył II miejsce. Bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Czytaj więcej: "Z...

"Szelki - Humor w literaturze"

Kategoria: Konkursy
Opublikowano: niedziela, 27, maj 2018

25 maja w Świetlicy CKiW w Sułkowicach - Bolęcinie  odbył się XII Gminny Konkurs Recytatorski "SZELKI - humor w literaturze”. Konkurs był skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów szkół podstawowych. W konkursie wzięło udział 74 uczestników z 18 placówek kulturalnych  oraz oświatowych. Reprezentanci naszej szkoły zajęli wysokie miejsca.

Czytaj więcej: "Szelki -...

Konkurs recytatorski - Rzyki

Kategoria: Konkursy
Opublikowano: piątek, 18, maj 2018

18 maja w ZSS w Rzykach odbył się gminny konkurs recytatorski ,,XV Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”.

Czytaj więcej: Konkurs...

"Mieszkam w Beskidach"

Kategoria: Konkursy
Opublikowano: niedziela, 22, kwiecień 2018

W dniu 12 kwietnia 2018r. o godz.11.00  w sali teatralno-kinowej Wadowickiego Centrum Kultury odbyło się spotkanie z laureatami XXV Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,,Mieszkam w Beskidach” z powiatów: suskiego i wadowickiego.

Czytaj więcej: "Mieszkam...