klasy IV-VI

Kategoria: Uczniowie
Opublikowano: wtorek, 05, listopad 2013

klasa IV A wych. mgr Barbara Woźniak

1. Adamek Tymoteusz 2. Bizoń Karolina 3. Bryndza Marek 4. Ćwirko Marta 5. Fraś Filip 6. Gondko Paulina 7. Guzdek Szymon 8. Jończy Anna 9. Jończy Mateusz 10. Jończy Michał 11. Kapela Natalia 12. Klimczyński Norbert 13. Łopata Magdalena 14. Malarz Kacper 15. Markowska Emilia 16. Matusiak Julia 17. Mikołajko Emilia 18. Olszewski Olivier 19. Pałosz Kacper 20. Rajda Karolina 21. Smolec Karolina 22. Socała Katarzyna 23. Stachowiak Zbigniew 24. Zadora Patryk

klasa IV B wych. mgr Jadwiga Kubera

1. Bożek Lena 2. Kolber Weronika 3. Kołodziejczyk Julia 4. Koman Tatiana 5. Najbor Nicola 6. Pabiś Alicja 7. Piszczek Martyna 8. Tyl Wiktoria 9. Adamus Sylwester 10. Karcz Dominik 11. Kawaler Stanisław 12. Kuś Maksymilian 13. Małecki Kamil 14. Marczyński Adam 15. Schabowicz Maciej 16. Seruga Piotr 17. Szemik Marcel 18. Szwed Dariusz 19. Witek Adrian 20. Wojewodzic Błażej 21. Żurek Karolina 22. Żurek Zuzanna 23. Socała Karolina

klasa IV C wych. mgr Kinga Zontek - Kwarciak

1. Bystrzycka Ola 2. Ćwiartka Sandra 3. Dubaniowski Antoni 4. Ficek Jakub 5. Kasperek Mikołaj 6. Kowalski Szymon 7. Łukaszka Nicola 8. Maciejczyk Szymon 9. Mikołajko Martina 10. Miodońska Weronika 11. Orłowski Dawid 12. Pawlik Karina 13. Pyrek Hubert 14. Skrzypczak Zuzanna 15. Stachura Zuzanna 16. Sobita Filip 17. Stuglik Martyna 18. Sokołowska Emilia 19. Szemik Oliwier 20. Wnęczak Alan

klasa IV D wych. Magdalena Potempa

1. Bizoń Oliwier 2. Borgosz Milena 3. Bryl Joanna 4. Bystrzycki Franciszek 5. Dubel Nikodem 6. Dorociński Szymon 7. Dziergas Estera 8. Ficek Patryk 9. Gałosz Antoni 10. Gieruszczak Wiktor 11. Górecka Joanna 12. Komar Kornelia 13. Korbel Tomasz 14. Kosek Mikołaj 15. Kosztur Kacper 16. Lachendro Natalia 17. Małysz Maksymilian 18. Pikoń Emilia 19. Rajda Filip 20. Sitarz Amelia 21. Szymon Toka 22. Tomiczek Maja 23. Wiewióra Samanta

 klasa V A wych. mgr Alicja Pietraszek

1. Borgosz Sebastian 2.Dąbrowski Daniel 3.Dura Bartłomiej 4.Gawęda Mateusz 5.Jurczak Konrad 6.Kińska Wiktoria 7.Klęczar Hubert 8. Kudzia Marlena 9.Markiewicz Zuzanna 10.Matejko Kinga 11.Micorek Patrycja 12.Nowak Natalia 13.Nowak Paweł 14.Ogórek Martyna 15.Pękala Izabela 16.Polak Sandra 17.Rajda Justyna 18.Smaza Klaudia 

klasa V B wych. mgr Grażyna Szczepaniak

1.Burzej Zofia 2.Chamera Wiktoria 3.Filek Nikodem 4.Jarczyk Jakub 5.Korzonkiewicz Krystian 6.Ligus Jakub 7.Maciejczyk Karol 8.Mieszczak Natalia 9.niemczyk Maksymilian 10.Ogarek Jakub 11.Pawińska Wiktoria 12.Pękala Natalia 13.Pikoń Agnieszka 14.Saferna Monika 15.Sordyl Judyta 16.Sordyl Ksawier 17.Sordyl Szymon 18.Susfał Daria 19.Szlagor Mikołaj 20.Szyda Natalia 21.Ślipko Julia  22.Van Dorst Sven 23.Wcisło Żaneta

klasa V C wych. mgr Marzena Potempa

1.Belak Oliwia 2.Braczkowski Oktawian 3.Bryndza Patryk 4.Budzowska Emilia 5.Chmiel Szymon 6.Dubel Kacper 7.Karcz Łukasz 8.Kudłacik Kacper 9.Łysoń Julia 10.Najbor Patryk 11.Nowak Oliwia 12.Olejniczak Wiktor 13.Rauk Weronika 14.Smaza Dawid 15.Snażyk Kamil 16.Sojka Aleksandra 17.Sołdyk Kacper 18.Sołdyk Zuzanna 19.Tomiczek Jakub 20.Trojak Wojciech 21.Wojtyła Wiktoria

klasa VI A wych. mgr Dawid Karcz

1.Biela Wiktoria 2. Bogunia Patrycja 3. Figas Jakub 4. Fraś Filip 5. Gondko Maciej 6. Góra Oskar 7.Gromotko Michał 8.Gruca Patryk 9.Jeruzal Aleksandra 10.Kaczmarczyk Wiktoria 11.Kobielus Patryk 12.Kuklińska Wiktoria 13.Panek Sebastian 14.Pęcak Jakub 15.Pietras Szymon 16.Sady Monika 17.Socała Marek 18.Stój Gabriel 19.Susfał Oliwia 20.Wykręt Bartosz 21.Żywioł Grzegorz

klasa VI B wych. mgr Renata Paleczna

1.Bałys Szymon 2. Bylica Bartosz 3.Czubak Arkadiusz 4.Dzierżawa Bianka 5.Gabryluk Zuzanna 6.Grzesik Dominika 7.Krupa Wiktor 8.Lachendro Alicja 9.Makowiecka Emilia 10.Olszewska Oliwia 11.Płatek Julia 12.Różański Igor 13.Sajdak Magdalena 14.Schabowicz Mateusz 15.Słupski Krzysztof 16.Stachowiak Emilia 17.Stachowicz Paulina 18.Studnicki Jakub 19.Tomiczek Maria  20.Żak Kacper 21.Żywioł Dominika 22.Żywioł Fabian

klasa VI C wych. mgr Agnieszka Stachowiak

1.Andrejko Katarzyna 2.Braczkowski Kornel 3.Burjańska Wiktoria 4.Curzydło Wojciech 5.Dura Ewa 6.Duszyk Aurelia 7.Fajfer Barbara 8.Kołacz Jakub 9.Kołodziejczyk Klara 10.Kraus Marcin 11.Legień Maksymilian 12.Michalak Alicja 13.Mikołajko Sandra 14.Moskwik Marcel 15.Oboza Weronika 16.Pomietło Kamila 17.Stanek Michalina 18.Szkot Zuzanna 19.Tupaj Agnieszka 20.Wiktorczyk Wiktor 21.Wróblewska Wiktoria 22.Wojewodzic Filip 23.Zaborowski Mateusz 

klasa VI D wych. mgr Monika Jakubiec

1.Czarnik Jakub 2.Grela Szymon 3.Króliczek Zuzanna 4.Kuźma Martyna 5.Legień Queen 6.Łuczak Kacper 7.Maciejczyk Jakub 8.Maleta Kacper 9.Małecki Tymoteusz 10.Matusiak Izabela 11.Miarka Anna 12.Miarka Łukasz 13.Orkisz Martyna 14.Pluszczew Martyna 15.Płonka Piotr 16.Polak Aleksandra 17. Prus Jakub 18.Tomczyk Paulina 19.Van Dorst Max 20.Warchał Maciej 21.Zając Adrian

 

 

klasa VI C wych. mgr Agnieszka Stachowiak

 

 

klasa VI A wych. mgr Anna Góra - Kowalówka

klasy I-III

Kategoria: Uczniowie
Opublikowano: wtorek, 05, listopad 2013

klasa I a wych. mgr Barbara Czepiec
1. Wojciech Biernacki 2. Michał Kurzyniec 3. Julia Zemanek 4. Nikola Zemanek 5. Kacper Bylica 6. Antonina Partyka 7. Eliza Pawlikowska 8. Judyta Kosek 9. Rykardo Kowalik 10. Maja Kowalówka 11. Daniel Ślipko 12. Maksymilian Pietraszek 13. Martyna Kowalska 14. Ksawery Paszewski 15. Natalia Prus 16. Milena Rycharska 17. Natalia Polarska 18. Nadia Górczak 19. Yana Parkhomei

klasa II b wych. mgr Anna Baścik

 1. Natalia Matusiak 2. Dominika Rajda 3. Ogiegło Nina 4. Wiktoria Ficek 5. Mateusz Błaszczyk 6. Filip Taboła 7. Brunon Pilarski 8. Zofia Mikołajczyk 9. Emilia Wawro 10. Oliwia Kiszka 11. Adam Kołaczyk 12. Lucjan Guzdek 13. Wojciech Dziedzic 14. Patrycja Faber 15. Karina Pluszczew 16. Jan Mrzyk 17. Antonina Handzlik

klasa II a wych. mgr Beata Wrona

1. Sikora Aleksandra 2. Lechowicz Maja 3. Pędziwiatr Karolina 4. Ochmanek Igor 5. Kosek Magdalena 6. Kopytko Natalia 7. Jończy Zofia 8. Hatala Mateusz 9. Paluch Franciszek 10. Wesołowski Gabriel 11. Mikołajek Wojciech 12. Dorociński Eryk 13. Bury Kacper 14. Bylica Arkadiusz 15. Gondko Aleksandra 16. Pękala Mateusz 17. Krzywoszyja Zofia 18. Wcisło Alicja 19. Fiołek Martyna 20. Pęczek Bartosz 21. Zawierucha Kacper 22. Majewska Sylwia

klasa II b wych. mgr Anna Jura
1. Chmura Jakub 2. Adamczyk Kryspin 3. Słanek Paweł 4. Zdrada Weronika 5. Martyna Bryndza 6. Warchał Bartosz 7. Putek Martyna 8. Płonka Piotr 9. Pytel Karol 10. Miarka Oliwier 11. Orlicka Emilia 12. Warmuz Oliwia 13. Warchał Maksymilian 14. Ząbek Julia 15. Marczyńska Magdalena 16. Rokowski Piotr 17. Woźniak Wiktor 18. Zielińska Antonina 19. Targosz Kornelia 20. Mateusz Skupień 21. Frydel Patrycja 22. Paterek Maria 

klasa II c wych. mgr Aneta Bizoń

1. Kapela Julia 2. Mizera Paulina 3. Wróbel Weronika 4. Sordyl Julia 5. Komendera Kinga 6. Nadajczyk Aleksandra 7. Bystrzycka Maja 8. Jaźwiec Aleksandra 9. Siekierska Barbara 10. Bizoń Jakub 11. Rokowski Łukasz 12. Mrzygłód Anna 13. Jończy Karol 14. Budzowski Jan 15. Kowalski Bartłomiej 16. Fryt Zuzanna 17. Piekiełko Kamil 18. Policha Julia 19. Kubanek Oskar 20. Zadora Wiktor 21. Pękala Hubert 22. Chrobak Julia

klasa IId -wych. mgr Gabriela Samborska
1. Kukliński Miłosz 2. Mrzygłód Katarzyna 3. Schabowicz Agnieszka 4. Ćwiartka Kuba 5. Sordyl Dawid 6. Cygan Amelia 7. Wójciga Zuzanna 8. Nowak Wiktor 9. Marczewska Zuzanna 10. Pałosz Zofia 11. Obrochta Szymon 12. Markowski Kacper 13. Wąwoźniak Hanna 14. Wojna Lidia 15. Czechowska Kinga 16. Ślipko Daniel 17. Kaps Julia 18. Kaps Nina 19. Olszewska Maria 20. Głowacka Anna 21. Gieruszczak Ewelina

klasa II e wych. mgr Dominika Bizoń
1. Kurzyniec Nadia 2. Wawak Natasza 3. Jędrusik Nikola 4. Szemik Wiktor 5. Kręcioch Damian 6. Taboła Filip 7. Matusiak Anna 8. Sordyl Oliwia 9. Pawlik Kinga 10. Marczewska Lena 11. Pawlik Wiktoria 12.Kruszec Julia 13. Kruczała Oliwier 14. Świetlik Nikodem 15. Siwiec Leon 16. Fajfer Maciej 17. Kierpiec Nikodem 18. Prokop Jakub 19. Pomietło Gabriela

klasa II f wych. mgr Bożena Cinal
1. Łagosz Wiktoria 2. Lewandowska Sara 3. Tomiak Bartłomiej 4. Kapela Adam 5. Bogacz Iga 6. Babik Zuzanna 7. Łukaszka Naomi 8. Zemanek Julia 9. Zemanek Nikola 10. Młocek Karol11. Nalborczyk Maciej 12. Emilia Sordyl 13. Adamus Igor 14. Smolec Wojciech 15. Rożek Dawid 16. Mizera Bartosz 17. Paleczny Gabriel 18. Mateja Wiktoria 19. Mizera Judyta 20. Katarzyna Zawadzka

klasa III a wych. mgr Lucyna Laszczak

1.Adamus Mateusz 2.Biczak Fabian 3.Biczak Filip 4.Bury Igor 5.Cora Julia 6.Deka Kamil 7.Dura Amelia 8.Dziedzic Maciej 9.Fryś Karolina 10.Gurdek Weronika 11.Honkisz Oliwia 12.Librant Julia 13.Nowak Franciszek 14.Oboza Milena 15.Orkisz Jakub 16. Pałosz Oliwier 17.Pasternak Zofia 18. Przygoda Jakub 19.Radke Jagoda 20. Rokowska Wiktoria 21.Trojak Maciej 22.Żakowski Dorian

klasa III b mgr Dorota Wołkowska

1. Adamus Anna 2.Biczak Dawid 3.Biela Michał 4.Burjańska Oliwia 5 Curzydło Michał 6.Dyrcz Cortes Victoria 7.Florczyk Szymon 8.Gołuszka Faustyna  89Jończy Piotr 10.Koryga Bartłomiej 11.Kuś Amelia 12.Micorek Agnieszka 13.Mrzygłód Jakub 14.Niemczyk Anna 15.Ogórek Daria 16.Orłowski Stefan 17.Pękala Grzegorz 18.Słabosz Maksymilian 19.Stanek Maurycy 20.Szatan Kacper 21.Wykręt Patrycja 22.Wykręt Wiktoria 23.Żydek Ewelina

klasa III c mgr Marzena Kołodziejczyk

1.Badan Oskar 2.Bizoń Sandra 3.Brońka Julia 4.Chruszcz Martyna 5.Jarzyna Katarzyna 6.Kaczmarczyk Oskar 7.Koczur Aneta 8.Kramarz Bartosz 9.Lewandowski Krzysztof 10.Magiera Paweł 11.Molendowski Wiktor 12.Moskwik Łucja 13.Osowska Emilia 14.Pękala Natalia 15.Pyzio Julia 16.Smaza Kacper 17.Szymczyk Artur 18.Wykręt Dominika 

klasa III d mgr Joanna Bury

1.Adamek Elena 2.Ćwiertka Oliwia 3.Kawaler Zofia 4.Komendera Dawid 5.Koniorczyk Wojciech  6.Maślanka Nikola 7.Matusik Nikodem 8.Miarka Mateusz 9.Mikołajko Robert 10.Nadajczyk Emilia 11.Najbor Zuzanna 12.Pilch Piotr 13.Ropiak Adrian 14.Sitarz Lena 15.Szymonek Adrian 16.Talar Mateusz 17.Widlarz Igor 18.Wiktorczyk Aleksandra 19.Wiśniowski Mikołaj 20.Wojtyła Szymon 21. Zaśko Michał 22.Zielińska Paulina

klasa III e mgr Dorota Paździora

1.Belak Nadia 2.Bizoń Dominika 3.Bryndza Kinga 4.Ćwiertnia Justyna 5.Hajdus Jakub 6.Kuźma Mateusz 7.Kuźma Seweryn 8.Kwaśniak Olaf 9.Nowak Maja 10.Ogorzelec Jan 11.Orłowski Iwo 12.Pałosz Jakub 13.Pałosz Wojciech 14.Piotrowski Szymon 15.Siekierski Bartosz 16.Słupska Julia 17.Słupska Magdalena 18.Stachura Piotr 19.Szemik Sandra 20.Szemik Tomasz 21.Tomiak Gabriela 22.Witek Magdalena

klasa III f mgr Beata Śmiech

1.Adamus Mateusz 2.Bandoła Jakub 3.Czerwik Zuzanna 4.Dej Oliwia 5.Gibadło Adam 6.Jakubowska Marta 7.Karcz Daniel 8.Karcz Patrycja 9.Kolasa Martyna 10.Lupa Mikołaj 11.Łagosz Michał 12.Matlak Małgorzata 13.Niewiara Milena 14.Nowak Mateusz 15.Panek Kacper 16.Pasich Oliwier 17.Rodak Przemysław 18.Smaza Wojciech 19.Szczepański Patryk 20.Ślipko Dawid 21.Tomczyk Emilia 22.Zielińska Milena

 

 

 

Ćwiartka Sandra

  1. Dorociński Szymon
  2. Dubaniowski Antoni
  3. Dziergas Estera
  4. Fraś Adam
  5. Jeruzal Andrzej
  6. Kasperek Mikołaj
  7. Kołek Kacper
  8. Kowalski Szymon
  9. Lachendro Natalia
  10. Łukaszka Nicola
  11. Małysz Maksymilian
  12. Mikołajko Martina
  13. Miodońska Weronika
  14. Pałosz Kacper
  15. Pikoń Emilia
  16. Pyrek Hubert
  17. Sobita Filip
  18. Skrzypczak Zuzanna
  19. Sokołowska Emilia
  20. Stuglik Oliwier
  21. Tomiczek Maja
  22. Wiewióra Samantha
  23. Wnęczak Alan

 

  1. Adamus Sylwester
  2. Bizoń Oliwier
  3. Bożek Lena
  4. Karcz Dominik
  5. Kolber Weronika
  6. Kołodziejczyk Julia
  7. Korbel Tomasz
  8. Kosztur Kacper
  9. Migdałek Oliwia
  10. Małecki Kamil
  11. Najbor Nikola
  12. Nowak Sabina
  13. Pabiś Alicja
  14. Piszczek Martyna
  15. Rajda Filip
  16. Schabowicz Maciej
  17. Szemik Marcel
  18. Szwed Dariusz
  19. Tyl Wiktoria
  20. Witek Adrian
  21. Wojewodzic Błażej
  1. Adamus Sylwester
  2. Bizoń Oliwier
  3. Bożek Lena
  4. Karcz Dominik
  5. Kolber Weronika
  6. Kołodziejczyk Julia
  7. Korbel Tomasz
  8. Kosztur Kacper
  9. Migdałek Oliwia
  10. Małecki Kamil
  11. Najbor Nikola
  12. Nowak Sabina
  13. Pabiś Alicja
  14. Piszczek Martyna
  15. Rajda Filip
  16. Schabowicz Maciej
  17. Szemik Marcel
  18. Szwed Dariusz
  19. Tyl Wiktoria
  20. Witek Adrian
  21. Wojewodzic Błażej