Dinolandia

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: piątek, 08, czerwiec 2018
Piękna pogoda i koniec roku szkolnego tuż, tuż, to wymarzony czas na wycieczkę. Klasa 2b wybrała się do ,,Dinolandii". Ciekawostki z życia dinozaurów, wspólne zabawy na świeżym powietrzu i pyszna pizza - to jest to!!!

Czytaj więcej: Dinolandia

Zielona Szkoła – Kościelisko – Zakopane

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: wtorek, 22, maj 2018

W dniach 14.05.- 18.05.18r. klasa IIIc wraz z opiekunami przebywała na ,,zielonej szkole” w Kościelisku - malowniczej miejscowości położonej nieopodal Zakopanego.

Czytaj więcej: Zielona...

W krainie Lego

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: czwartek, 17, maj 2018

Czwartkowy poranek 17 V nie nastrajał optymistycznie. Prognoza pogody zapowiadała całodniowe opady deszczu. Nie przeszkadzało to jednak uczniom kl. 1 d, którzy niecierpliwie czekali na wycieczkę do krainy LEGO.

Czytaj więcej: W krainie...

"Królowa Śniegu"

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: czwartek, 26, kwiecień 2018

26 kwietnia 2018r. uczniowie klas 1-3 udali się na wycieczkę do Oświęcimia, aby obejrzeć zorganizowane przez Agencję „Magart” przedpremierowe przedstawienie, znanej z występów na całym świecie, jedynej w swoim rodzaju MOSKIEWSKIEJ REWII NA LODZIE, która zaprezentowała fantastyczne, baśniowe, widowisko dla dzieci, oparte na motywach baśni autorstwa H. Ch. Andersena pt. „Królowa Śniegu”.

Czytaj więcej: "Królowa...

Marcowe spotkania z nauką

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: środa, 04, kwiecień 2018

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi 21 i 23 marca blisko 120 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w niecodziennej wyprawie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wszystkie 15 grup matematyków, przyrodników i  informatyków z projektu „Akcja edukacyjna”, realizowanego w SP 2 w bieżącym roku szkolnym, w dwóch turach odwiedziło usytuowany nad Wisłą nieopodal utrwalonej w kamieniu Warszawskiej Syreny nowoczesny obiekt wystawowy.

Czytaj więcej: Marcowe...