Marcowe spotkania z nauką

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: środa, 04, kwiecień 2018

Tuż przed Świętami Wielkanocnymi 21 i 23 marca blisko 120 uczniów naszej szkoły uczestniczyło w niecodziennej wyprawie do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wszystkie 15 grup matematyków, przyrodników i  informatyków z projektu „Akcja edukacyjna”, realizowanego w SP 2 w bieżącym roku szkolnym, w dwóch turach odwiedziło usytuowany nad Wisłą nieopodal utrwalonej w kamieniu Warszawskiej Syreny nowoczesny obiekt wystawowy.

Czytaj więcej: Marcowe...

Wycieczka kl.4d

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: czwartek, 01, luty 2018

Dnia 29 stycznia 2018 r. klasa 4d wraz ze swoją wychowawczynią i opiekunami wybrała się na wycieczkę do Bielska - Białej do kina Helios na film pt. "Cudowny chłopak". Była to wspaniała i pouczająca wyprawa.

Czytaj więcej: Wycieczka...

Balet "Dziadek do orzechów"

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: czwartek, 18, styczeń 2018

18 stycznia 2018 r. uczniowie z klasy I c i I d odwiedzili gmach Opery Krakowskiej, gdzie obejrzeli jeden z najpopularniejszych w świecie baletów klasycznych "Dziadek do orzechów". 

Czytaj więcej: Balet...

Biała szkoła - kl. IV a

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: wtorek, 16, styczeń 2018

Uczniowie klasy 4a sportowej wraz z p. Katarzyną Ogorzelec i p. Renatą Adamczyk uczestniczyli w dniach od 8 do 12 stycznia 2018 r. w Białej Szkole w Rytrze.

Czytaj więcej: Biała...

Wycieczka kl. IV

Kategoria: Wycieczki
Opublikowano: niedziela, 29, październik 2017

25 października 2017 roku klasy 4b, 4d i 4e pojechały na wspólną wycieczkę. Najpierw obejrzeliśmy średniowieczny zamek królewski w Dobczycach. Z murów obronnych rozciągał się piękny  widok na Jezioro Dobczyckie i wspaniałą zaporę na rzece Rabie. 

Czytaj więcej: Wycieczka...