Klasy IV - rok szkolny 2017/18

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 29, maj 2017

Lista uczniów klas czwartych - rok szkolny 2017/2018

 

Klasa IVa  rok szkolny 2017/18

1.

Adamus Anna

2.

Bandoła Jakub

3.

Biczak Dawid

4.

Curzydło Michał

5.

Czerwik Zuzanna

6.

Dej Oliwia

7.

Florczyk Szymon

8.

Jakubowska Martyna

9.

Karcz Patrycja

10.

Kolasa Martyna

11.

Koryga Bartłomiej

12.

Kramarz Bartosz

13.

Matlak Małgorzata

14.

Niewiara Milena

15.

Orłowski Stefan

16.

Panek Kacper

17.

Rodak Przemysław

18.

Słabosz Maksymilian

19.

Słanek Maurycy

20.

Szatan Kacper

21.

Szymonek Adrian

22.

Ślipko Dawid

23.

Tomczyk Emilia

24.

Zielińska Milena

 

Klasa IV b rok szkolny 2017/18

1

Adamek Elena

2

Adamus Mateusz Jan

3

Cora Julia

4

Ćwiertka Oliwia

5

Dura Amelia

6

Hajdus Jakub

7

Honkisz Oliwia

8

Komendera Dawid

9

Łagosz Michał

10

Maślanka Nikola

11

Oboza Milena

12

Ogorzelec Jan

13

Orłowski Iwo

14

Orkisz Jakub

15

Pękala Grzegorz

16

Przygoda Jakub

17

Rokowska Wiktoria

18

Ropiak Adrian

19

Widlarz Igor

20

Wiktorczyk Aleksandra

 

Klasa IV c rok szkolny 2017/18

1

Bizoń Sandra

2

Brońka Julia Karolina

3

Chruszcz Martyna

4

Jarzyna Katarzyna Maria

5

Koczur Aneta

6

Moskwik Łucja

7

Osowska Emilia

8

Pękala Natalia

9

Pyzio Julia

10

Wykręt Dominika

11

Badan Oskar

12

Kaczmarczyk Oskar

13

Lewandowski Krzysztof

14

Magiera Paweł

15

Molendowski Wiktor

16

Smaza Kacper

17

Madeja Patrycja

18

Koniorczyk Wojciech

19

Zaśko Michał

20

Parkhomei Asiia

21

Adamus Mateusz

22

Gibadło Adam

23

Karcz Daniel

 

Klasa IV d rok szkolny 2017/18

1.

Bury Igor

2.

Bury Malwina

3.

Biczak Fabian

4.

Biczak Filip

5.

Burjańska Oliwia

6.

Deka Kamil

7.

Dyrcz Wiktoria

8.

Dziedzic Maciej

9.

Fryś Karolina

10.

Gurdek Weronika

11.

Najbor Weronika

12.

Niemczyk Anna

13.

Nowak Franciszek

14.

Nowak Otylia

15.

Radke Jagoda

16.

Trojak Maciej

17.

Wykręt Patrycja

18.

Wykręt Wiktoria

19.

Żakowski Dorian

20.

Żydek Ewelina

 

Klasa IV e rok szkolny 2017/18

1

Belak Nadia Wiktoria

2

Bizoń Dominika

3

Bryndza Kinga Ewa

4

Ćwiertnia Justyna

5

Micorek Agnieszka

6

Mrzygłód Jakub

7

Nowak Maja Teresa

8

Słupska Julia Aleksandra

9

Słupska Magdalena Anna

10

Szemik Sandra

11

Tomiak Gabriela Anna

12

Witek Magdalena

13

Kuś Amelia

14

Kuźma Mateusz Stanisław

15

Kuźma Seweryn

16

Kwaśniak Olaf Krzysztof

17

Ogórek Daria

18

Pałosz Jakub

19

Pałosz  Oliwier

20

Pałosz Wojciech

21

Piotrowski Szymon

22

Siekierski Bartosz

23

Stachura Piotr Szymon

24

Szemik Tomasz

 

Klasa IV f   rok szkolny 2017/18

1

 Pasternak  Zofia

2

Zielińska  Paulina

3

Szczepański Patryk

4

Pasich Oliwier

5

Lupa Mikołaj

6

Smaza Wojciech

7

Szymczyk Artur

8

Nowak Mateusz

9

Wojtyła Szymon

10

Talar Mateusz

11

Kawaler Zofia

12

Miarka Mateusz

13

Pilch Piotr

14

Sitarz Lena

15

Jończy Piotr

16

Librant Julia

17

Gołuszka Faustyna

18

Mikołajko Robert

19

Pawlik  Iga

20

Wiśniowski Mikołaj

21

Najbor  Zuzanna

22

Matusik Nikodem

23

Nadajczyk Emilia

24

Biela Michał

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 732