rok szkolny 2012/2013

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: wtorek, 05, listopad 2013

Monika Saferna kl. I b - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka", II msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Szymon Sordyl kl. I b - II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Agnieszka Pikoń kl. I b - III msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Wiktoria Chamera kl. I b - III msc w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Oktawian Braczkowski kl. I c - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Wiktoria Wojtyła kl. I c - II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Kacper Sołdyk kl. I c -II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka", laureat Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog"

Oliwia Belak kl. I c - laureatka Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog", laureatka Gminnego Konkursu "Czysty świat wokół nas"

Kacper Dubel kl. I c - laureat Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog", laureat Gminnego Konkursu "Czysty świat wokół nas"

Zuzanna Sołdyk kl. I c - laureatka Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog"

Weronika Rauk kl. I c - laureatka Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog"

Aleksandra Sojka kl. I c - laureatka Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog"

Dawid Smaza kl. I c - laureat Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog"

Jakub Tomiczek kl. I c - laureat Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog", laureat Gminnego Konkursu "Czysty świat wokół nas"

Wojciech Trojak kl. I c - laureat Gminnego Konkursu Plastycznego "Stop -Smog"

Łukasz Karcz kl. I c - laureat Gminnego Konkursu "Czysty świat wokół nas"

Ewa Dura kl. II a - I msc w I Gminnym Konkursie "Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo"

Barbara Fajfer kl. II a - I msc w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Zuzanna Szkot kl. II a - II msc w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka", laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Choinkowe dekoracje"

Wojciech Curzydło kl. II a - II msc w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka", laureat I Gminnego Konkursu "Od dźwięku do obrazu"

Emilia Makowiecka kl. II b - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Maciej Gondko kl. II b - II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Filip Fraś kl. II b - I msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Bartosz Matyszkowicz kl. II b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Julia Płatek kl. II b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Magdalena Sajdak kl. II b - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Poetyckim "IX Spotkanie z Poezją Dla Dzieci” 

Izabela Matusiak - kl. II c - I msc w I Gminnym Konkursie "Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo", laureatka I Gminnego Konkursu "Od dźwięku do obrazu", wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Zuzanna Króliczek kl. II c - I msc w ek kl. II c -III msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Martyna Kuźma kl. II c - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Queen Legień kl. II c - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Monika Sady kl. II c - I msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Tymoteusz Małecki kl. II c - III miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Bartosz Nikliborc kl. II c - III miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Kacper Maleta kl. II c - I msc w I Gminnym Konkursie "Bezpiecznie, zdrowo i kolorowo"

Kacper Łuczak kl. II c - laureat I Gminnego Konkursu "Od dźwięku do obrazu"

Kamil Braczkowski kl. II d - wyróżnienie w XX Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

Wiktoria Wróblewska kl. II d - II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Fabian Żywioł kl. II d - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Aleksandra Adamus kl. III a - bdb wynik w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur", I msc w VII Gminnym Konkursie Przyrodniczym

Karolina Fryt kl. III a - II msc w Gminnym Konkursie "Autentyczni i inspirujący - w przyjaźni nie ma barier",  wyróżnienie w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim "Szelki", I msc w Gminnym Konkursie Piosenki "O złotą, srebrną i brązową nutkę", I msc w Gminnym Konkursie Plastycznym "Lubię to miejsce", III msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Zofia Sajdak kl. III a - Nagroda Aktorska w VII Gminnym Konkursie Recytatorskim "Szelki"

Dawid Gondko kl. III a - III msc w Gminnym Konkursie "Autentyczni i inspirujący - w przyjaźni nie ma barier"

Karolina Gajczak kl. III a - wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Autentyczni i inspirujący - w przyjaźni nie ma barier", III msc w VII Gminnym Konkursie Przyrodniczym

Kamil Bodzek kl. III a - wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Autentyczni i inspirujący - w przyjaźni nie ma barier", II msc w Gminnym Konkursie "3 x Wieprzówka", II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka", IV msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Tomasz Migdał kl. III a - I msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Jakub Seneszyn kl. III a - III miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Oliwia Bury kl. III a - III msc w Gminnym Konkursie "3 x Wieprzówka", II msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Krzysztof Karasiński kl. III a - III msc w Gminnym Konkursie "3 x Wieprzówka"

Jakub Bargiel kl. III a - II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Antoni Sordyl kl. III a - I miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Barbara Sordyl kl. III b -I msc w Gminnym Konkursie "3 x Wieprzówka"

Zuzanna Pomietło kl. III b - wyróżnienie w Gminnym Konkursie "Szkolny Song 2012"

Emilia Wojewoda kl. III b - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym "Kangur"

Wojciech Dendys kl. III b - I msc w Gminnym Konkursie Narciarskim, X msc w Wojewódzkim Konkursie Narciarskim

Artur Mizera kl. III d - nagroda specjalna w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Trzeźwa Małopolska. No Promil - No Problem 2012"

Patrycja Lachendro kl. III d -II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Maksymilian Polarski kl. III d - II miejsce w XV Gminnym Konkursie "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

Natalia Zdrada kl. III d - III msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Dominik Orkisz kl. III d - III msc w Gminnym Konkursie "Czysty świat wokół nas"

Milena Perończyk kl. IV b - laureatka  Międzynarodowego Konkursu Ekumenicznego Wiedzy Biblijnej "Jonasz"

Anna Ślesak  kl.V b - laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Zachowaj trzeźwy umysł", wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Niepełnosprawni inaczej"

Anna Polak kl. IV c - II msc w Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Moja rodzina"

Wiktoria Mazgaj kl. V b - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Plastycznym "Niepełnosprawni inaczej"

Gabriela Sady - kl. V b - wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Moja rodzina", II msc w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Edyta Gawęda kl. V c- wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny", III msc w Gminnym Konkursie Matematycznym Klas Piątych

Krzysztof Woźniak kl. V c - finalista Międzynarodowego Konkursu Ekumenicznego Wiedzy Biblijnej "Jonasz"

Daria Matyszkowicz kl. V c - II msc w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w szachach

Aleksandra Saferna kl. V d - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Ozdoby choinkowe", finalistka Międzynarodowego konkursu Ekumenicznego Wiedzy Biblijnej "Jonasz"

Klaudia Bodzek kl. V b - III msc w Gminnym Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej

Anna Wójcik kl. V d - I msc w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Barbara Jamróz kl. VI e - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie "Kangur Matematyczny", II msc w finale powiatowym Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu, I msc w finale gminnym  Narciarstwo Alpejskie

Julia Tomiczek kl. VI a - wyróżnienie w XX Międzynarodowym Konkursie Plastycznym "Mieszkam w Beskidach"

Paulina Rajda kl. VI b - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "Trzeźwa Małopolska. No Promil - No Problem 2012"

  

 

Odsłony: 1952