rok szkolny 2017/18

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: piątek, 16, luty 2018

Sukcesy uczniów klas I - III

 

Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej

I m.  Zuzanna Fryt kl. III c

III m. Kryspin Adamczyk kl. III b

IV m. Anna Mrzygłód kl. III c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie Tradycja i Współczesność" - kwalifikacja do wystawy - Maja Bystrzycka kl. III c

Laureat   Hanna Wąwoźniak kl. III c

Laureat   Paszewski Ksawery kl.II a

Laureat Antonina Zielińska kl. III b

Gminny Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie w oczach dziecka"

I m.  Aleksandra Nadajczyk , Wiktor Zadora kl. III c

II m. Zuzanna Marczewska i Lena Marczewska kl. III d

I m. Zofia Jończy  kl. III a

III m. Alicja Wcisło kl. III a

I m. Maria Paterek kl. III b

III m. Antonina Zielińska kl. III b

I m.  Paszewski Ksawery  kl. II a

I m.  Natalia Prus  kl. II a

I m.  Zuzanna Żydek kl.I a

I m. Natalia Pabiś kl. I b

II m. Dawid Stachura kl. I b

III m. Aleksander Góralczyk kl. I b

II m. Maja Powroźnik kl. I d

II m. Jakub Pikoń kl. I d

II m. Liliana Janik  kl. I a

Gminny Festiwal Piosenki "Szkolny Song"

Wyróżnienie  klasa III d i III a

VII Gminny Konkurs Plastyczny z cyklu; "Lubię to miejsce - moi krewni w czasach zdobywania niepodległości"

II miejsce Zuzanna Fryt kl. IIIc

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach”

II m. Dariusz Czuba kl. I c

II m. Kacper Nowak kl. I c

II m. Maksymilian Munio kl. I c

I m. Natalia Pabiś kl. I b

I m. Dawid Stachura kl. I b

I m. Natalia Prus kl. II a

II m. Jan Mrzyk kl. II b

III m. Nadia Górczak kl. II a

I m. Anna Mrzygłód kl. III c

III m. Zuzanna Fryt kl. III c

I m. Antonina Zielińska kl. III b

III m. Klaudia Talar kl. I a

Wyróżnienia:

Maja Rybka kl. I c

Iga Węglarz kl. I b, Aleksander Góralczyk kl. I b, Zofia Garłacz kl. I b, Chrystian Miarka kl. I b, Maja Matejko kl. I b

Yana Parkhomei kl. II a, Maja Kowalówka kl. II a

Aleksandr Nadajczyk kl. III c

Maria Paterek kl. III b

Liliana Janik kl. I a

Lidia Niemiec kl. I a, Franciszek Frączek kl. I a, Jędrzej Moskwie kl. I a

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur”

Wyróżnienie:

Natalia Prus kl. II a

Kamil Piekiełko kl. III c

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy „Świetlik”

Nagroda – Jędrzej Moskwik kl. I a

Wyróżnienie:

Lena Weiss – kl. I a

Jan Mrzyk kl. II b

Oskar Kubanek kl. III c

Anna Mrzygłód kl. III c

Zuzanna Fryt kl. III c

Gminny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na ty”

II m. Jan Mrzyk kl. II b

Gminna Olimpiada Pierwszoklasistów

I m.  Emilia Stachowicz, Aleksandra Płonka, Lena Kudłacik, Kacper Nowak, Kacper Gibas, Wojciech Jurczyk, Bartosz Nowak  kl. I c, Nina Knycz, Maja Powroźnik, Natalia Paluch, Adrian Buda, Sebastian Bryzek kl. I d

Gminny Konkurs  „Dziecięce rymy dla biblioteki”

I m. Franciszek Frączek kl. I a

I m. Jędrzej  Moskwie kl. I a

III m. Lena Weiss kl. Ia

I m. Kryspin Adamczyk kl. III b

II m. Antonina Handzlik  kl. II b

Wyróżnienia:

Maria Paterek kl. III b

Martyna Putek kl. III b

XIV Gminny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją dla dzieci"

II m. Helena Króliczek kl. I a

Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki - humor w literaturze"

II m. Helena Króliczek kl. I a

wyróżnienie Lena Weiss kl. I a

Gminny Konkurs Recytatorski

I m. Emilia Wawro kl. II b

Gminny Konkurs Plastyczny „Czysty Świat wokół nas”

I m. Wojciech Stachura kl. I a

I m. Mikołaj Matejko kl. I a

II m. Chrystian Miarka kl. I b

I m. Gabriela Smaza kl. I b

II m. Aleksandra Płonka kl. I c

I m. Wojciech Jurczyk kl. I c

I m. Natasza Szatan kl. I d

I m. Piotr Szkot kl. I d

II m. Emilia Wawro kl. II b

II m. Karina Pluszczew  kl. II b

II m. Yana Parkhomei kl. II a

I m. Ksawery Paszewski kl. II a

I m. Kinga Komendera kl. III c

I m. Maja Bystrzycka kl. III c

III m. Julia Ząbek kl. III b

II m. Piotr Płonka kl. III b

III m. Arkadiusz Bylica kl. III a

II m. Kinga Czechowska kl. III d

II m. Kuba Ćwiartka kl. III d

I m. Judyta Mizera kl. III f

II m. Sara Lewandowska kl. III f

III m. Damian Kręcioch kl. III e

III m. Julia Pikoń kl. III e

Gminny Konkurs Plastyczny „Autyzm-w niebieskim świecie”

Wyróżnienia:

Zuzanna Żydek kl. I a

Lena Weiss kl. I a

Maja Powroźnik kl. I d

Natalia Prus kl. II a

Nadia Górczak kl. II a

Maksymilian Pietraszek kl. II a

Gminny Konkurs Plastyczny „Górskie wędrówki Jana Pawła II”

I m. Martyna Kowalska kl. II a

Gminny Konkurs Szachowy „Szach ! Mat!”

IX m. Wojciech Biernacki kl. II a

Ogólnopolski Turniej Szachowy „Królewska gra i ja” organizowany przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Andrychowie

30 m. Wojciech Biernacki kl. II a

Gminny Turniej "DWA OGNIE"

II m. klasa III a Aleksandra Sikora, Alicja Wcisło, Martyna Fiołek, Maja Lechowicz, Aleksandra Gondko, Mateusz Pękala, Kacper Bury, Wojciech Mikołajek, Franciszek Paluch, Gabriel Wesołowski klasa III b Martyna Bryndza, Patrycja Frydel, Piotr Płonka, Piotr Rokowski, Paweł Słanek, Maksymilian Warchał

 

Sukcesy uczniów klas IV - VII

* zawody sportowe w ramach Małopolskich Igrzysk Dzieci

 ETAP SZKOLNY

Szkolny konkurs recytatorski poezji religijnej

Grand Prix: Natalia Kapela (5a), Zbigniew Stachowiak (5a) i Alicja Pabiś (5b)

I miejsce: Julia Łysoń (6c) i Adrian Witek (5b)

II miejsce: Aleksandra Sojka (6c), Julia Brońka (4c), Paulina Zielińska (4f), Joanna Bryl (5d) i Zuzanna Żurek (5b)

III miejsce: Patrycja Bogunia (7a), Paulina Stachowicz (7d), Oliwia Belak (6c), Emilia Pikoń (5d), Martyna Stuglik (5c) i Karolina Żurek (5b)

Wyróżnienia: Julia Płatek (7d), Patrycja Micorek (6a), Natalia Nowak (6a), Weronika Rauk (6c)

 ETAP GMINNY

Gminny XXV Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

Nagroda Księdza Proboszcza: Natalia Kapela (5a)

II miejsce: Zbigniew Stachowiak (5a)

 

XXIV Gminny Konkurs Ekologiczny „Czyste powietrze – wspólna sprawa”

II miejsce: Agnieszka Pikoń, Monika Saferna, Wiktoria Pawińska (6b)

III miejsce: Tymoteusz Adamek, Olivier Olszewski (5a)

 

III Konkurs Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską – andrychowskie inspiracje”

I miejsce: Mateusz Gawęda 6a 

XIV Przegląd Kolęd Europejskich

I miejsce: Klara Kołodziejczyk 7c, Weronika Oboza 7c, Agnieszka Tupaj 7c, Emilia Makowiecka 7d, Martyna Orkisz 7d

Bartosz Kramarz - Mistrzostwo Gminy w Narciarstwie Alpejskim Chłopców klas III-IV

Mini Piłka Koszykowa Chłopców – finał gminny

II miejsce:

Dura Bartłomiej 6a

Kosztur Kacper 5d

Ficek Jakub 5c

Kasperek Mikołaj 5c

Sobita Filip 5c

Tomiczek Jakub 6c

Sołdyk Kacper 6c

Smaza Dawid 6c

Olejniczak Wiktor 6c

Przystał Damian 6a

Bizoń Oliwier 5d

 

Mini Piłka Koszykowa Dziewcząt – finał gminny 

II miejsce:

Chamera Wiktoria 6b

Burzej Zofia 6b

Stachura Zuzanna 5c

Pękala Izabela 6a

Kudzia Marlena 6a

Ogórek Martyna 6a

Biskup Otylia 5c

Nowak Natalia 6a

Biskup Aleksandra 6a

Pabiś Alicja 5b

Smaza Klaudia 6a

Wiewióra Samanta 5d

Bystrzycka Aleksandra 5c

 

Hokej Chłopców – finał gminny

III miejsce:

Chmiel Szymon 6c

Kowalski Szymon 5c

Sobita Filip 5c

Rajda Filip 5d

Bystrzycki Franciszek 5d

Szymonek Adrian 4a

Biczak Dawid 4a

Słabosz Maksymilian 4a

Tomiczek Jakub 6c

 

Hokej Dziewcząt – finał gminny

III miejsce:

Stuglik Martyna 5c

Stachura Zuzanna 5c

Pawlik Karina 5c

Pabiś Alicja 5b

Kołodziejczyk Julia 5b

Pękala Izabela 6a

Ogórek Martyna 6a

Ćwiartka Sandra 5c

 

Tymbark Mini Piłka Nożna Chłopców - finał gminny

II miejsce:

Pałosz Kacper 5a

Olszewski Oliwier 5a

Malarz Kacper 5a

Klimczyński Norbert 5a

Zadora Patryk 5a

Adamek Tymoteusz 5a

Bizoń Oliwier 5d

Seruga Piotr 5b

Kowalski Szymon 5c

 

Halowa Mini Piłka Nożna Dziewcząt - finał gminny

II miejsce:

Kołodziejczyk Julia 5b

Pabiś Alicja 5b

Ćwiartka Sandra 5c

Bystrzycka Aleksandra 5c

Stachura Zuzanna 5c

Lachendro Natalia 5d

Stuglik Martyna 5c

Pawlik Karina 5c

Skrzypczak Zuzanna 5c

Sokołowska Emilia 5c

Pękala Izabela 6a

 

Halowa Mini Piłka Nożna Chłopców - finał gminny

II miejsce:

Kacper Pałosz 5a

Olszewski Oliwier 5a

Malarz Kacper 5a

Klimczyński Norbert 5a

Zadora Patryk 5a

Adamek Tymoteusz 5a

Bizoń Oliwier 5d

Seruga Piotr 5b

Kowalski Szymon 5c

Smaza Dawid 6c

Trojak Wojciech 6c

 

Drużynowy Turniej Szachowy - finał gminny

V Miejsce:

Magiera Paweł 4c

Kramarz Bartosz 4a

Stachowiak Zbigniew 5a

Brońka Julia 4c

 

Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców (grupa starsza) – finał gminny

IImiejsce:

Klimczyński Norbert 5a

Witek Adrian 5b

Malarz Kacper 5a

Zadora Patryk 5a

Rajda Filip 5d

Drużynowe Biegi Przełajowe Chłopców (grupa młodsza) – finał gminny

I miejsce:

Sobita Filip 5c

Szymonek Adrian 4a

Bizoń Oliwier 5d

Smaza Kacper 4c

Zaśko Michał 4c

Florczyk Szymon 4a

Kaczmarczyk Oskar 4c

 

Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt (grupa starsza) – finał gminny

IV miejsce:

Pabiś Alicja 5b

Kołodziejczyk Julia 5b

Biskup Otylia 5c

Bizoń Karolina 5a

Dziedzic Karolina 5b

Stachura Zuzanna 5c

 

Drużynowe Biegi Przełajowe Dziewcząt (grupa młodsza) – finał gminny

I miejsce:

Niewiara Milena 4a

Parkhomei Asia 4c

Tomczyk Emilia 4a

Wykręt Dominika 4c

Madeja Patrycja 4c

 

ETAP POWIATOWY

Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców - finał powiatowy

V miejsce:

Kasperek Mikołaj 5c

Klimczyński Norbert 5a

Kowalski Szymon 5c

Malarz Kacper 5a

Olszewski Oliwier 5a

Rajda Filip 5d

Sobita Filip 5c

Szymonek Adrian 4a

Trojak Wojciech 6c

Witek Adrian 5b

Zadora Patryk 5a

 

Tymbark Mini Piłka Nożna Dziewcząt  - finał powiatowyI miejsce:

Bystrzycka Aleksandra 5c

Ćwiartka Sandra 5c

Kołodziejczyk Julia 5b

Lachendro Natalia 5d

Pabiś Alicja 5b

Pawlik Karina  5c

Skrzypczak Zuzanna 5c

Sokołowska Emilia 5c

Stachura Zuzanna 5c

Stuglik Martyna 5c

 

ETAP REJONOWY

Małopolski Konkurs Humanistyczny – awans do etapu rejonowego

Katarzyna Andrejko 7c

Marta Ćwirko 5a

Ewa Dura 7c

Anna Jończy 5a

Weronika Oboza 7c

Jagoda Radke 4d

Zuzanna Sołdyk 6c

Wojciech Trojak 6c

Agnieszka Tupaj 7c

 

Małopolski Konkurs Matematyczny - awans do etapu rejonowego

Piotr Płonka 7d

Ewa Dura 7c

Wojciech Trojak 6c

 

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”- awans do etapu rejonowego

Brońka Julia 4c

Bryndza Kinga 4e

Ćwiertnia Justyna 4e

Talar Mateusz

Wojtyła Szymon

Pabiś Alicja 5b

Bryndza Marek 5a

Stachowiak Zbigniew 5a

Nowak Natalia 6a

Saferna Monika 6b

 

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - awans do etapu rejonowego

Szymon Chmiel 6c

Michał Jończy 5a

 

ETAP WOJEWÓDZKI

V Małopolskie Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Laureat: Marek Bryndza 5a

Krakowska Matematyka – awans do etapu wojewódzkiego

Michał Biela 4f

Mateusz Miarka 4f

Zofia Pasternak 4f

Piotr Pilch 4f

Odsłony: 458