rok szkolny 2016/17

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: piątek, 17, luty 2017

Sukcesy uczniów kl. I - III

Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka"

II m. Ksawery Paszewski kl. 1 a
I m. Natalia Prus kl. 1 a
I m. Aleksandra Nadajczyk kl. 2 c
I m. Zuzanna Fryt kl. 2 c
II m. Maja Bystrzycka kl. 2 c
I m. Antonina Zielińska kl. 2 b
III m. Patrycja Frydel kl. 2 b
III m. Maria Paterek kl. 2 b
II m. Zofia Jończyk l. 2a
II m. Franciszek Paluch kl. 2 a
II m. Zofia Pałosz kl. 2 d
III m. Emilia Sordyl kl. 2 f
III m. Maria Olszewska kl. 2 d
I m. Jagoda Radke kl.3 a
I m. Maurycy Stanek kl. 3 b
III m. Igor Bury kl. 3 a
II m. Małgorzata Matlak kl. 3 f
III m. Mateusz Nowak kl. 3 f
I m. Sandra Szemik kl.3 e
II m. Justyna Ćwiertnia kl. 3 e
I m. Emila Nadajczyk kl. 3d
I m. Paulina Zielińska kl. 3d

Gminny Konkurs „Bezpiecznie, zdrowo, kolorowo"
III m. Zuzanna Fryt kl. 2 c
III m. Gabriela Pomietło kl. 2 e
III m. Maksymilian Warchał kl. 2 b

Gminny Konkurs Ekologiczny
I m. Mikołaj Lupa kl. 3 f
I m. Jagoda Radke kl. 3 a

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
III m. Jan Ogorzelec kl. 3 e

Igor Bury - klasa III a - nagroda główna bon o wartości 500 zł w Konkursie Plastycznym Reporter Young „Papier, Nożyce, Rękawice!".

XI Wojewódzki Konkurs Ortograficzny "Kaktus"

I miejsce i tytuł laureata -  Jagoda Radke kl. 3 a

wyróżnienie i tytuł finalisty - Mateusz Talar kl. 3 d

Gminny Konkurs Recytatorski XIII Spotkanie z poezją dla dzieci

 II m. Anna Mrzygłód kl. II c

Gminny Konkurs Plastyczny ,, Moja rodzina, pokolenia blisko siebie"

 Wyróżnienie:   Zuzanna Fryt kl. II  Zofia Pałosz kl. II d  Patrycja Faber kl. I b

 Nagroda:  Nadia Górczak kl. I a  Kacper Markowski kl. II d  Nadia Belak kl. III e

 Kwalifikacja do wystawy Julia Brońka kl. III c

XI Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży ,, Moja kraina marzeń"

Wyróżnienie  Anna Mrzygłód kl. II c

XI Gminny Konkurs Recytatorski ,, Szelki - humor w literaturze"

 III m.  Weronika Wróbel kl. II c

 wyróżnienie   Kinga Komendera, Zuzanna Fryt kl. II c

Gminny Konkurs Plastyczny ,, Czysty świat wokół nas"

 III m. Nikola Zemanek kl. I a

 III m. Julia Zemanek kl. I a

II m. Emilia Wawro kl. I b

III m. Nina Ogiegło kl. I b

 I m. Maja Bystrzycka kl. II c

 I m.  Anna Mrzygłód kl. II c

 II m. Zofia Jończy  kl. II a

 II m. Maria Paterek kl. II b

 I m. Antonina Zielińska kl. II b

 II m.  Aleksandra Nadajczyk kl. II c

 III m – Amelia Cygan i Szymon Obrochta kl. II d

 I m. Maciej Nalborczyk kl. II f

 I m. Jagoda Radke kl. III a

 III m. Igor Bury kl. III a

 I m. Oskar Badan kl. III c

 II m. Julia Pyzio  kl. III c

I m. Nikola Maślanka kl. III d

II m. Lena Sitarz kl. III d

I m. Małgorzata Matlak kl. III f

III m. Milena Niewiara kl. III f

III m. Adam Gobadło kl. III f

Gminny Turniej „Bezpieczna Droga”

II m. Mikołaj Lupa kl. III f

II m. Piotr Pilch kl. III d

II m. Bartłomiej Koryga kl. III b

XXIV Edycja Międzynarodowego Konkursu Plastycznego ,, Mieszkam w Beskidach"

I m.   Maciej Trojak kl. II a

II m – Hanna Wąwoźniak kl. II d

II m. Aleksandra Wiktorczyk kl. III d

III m.  Aleksandra Nadajczyk  kl. II c

III m.  Zuzanna Fryt kl. II c

Wyróżnienia:

Igor Bury kl. III a

Maciej Dziedzic kl. III a

Emilia Nadajczyk kl. III d

Mateusz Miarka kl. III d

Antonina Partyka kl. I a

Natalia Prus kl. I a

Magdalena Kosek kl. II a

Wiktoria Łagosz kl. II f

Amelia Cygan kl. II d

Zofia Pałosz kl. II d

Piotr Płonka kl. II b

Julia Pyzio kl. III c

Maja Nowak kl. III e

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Laureat : Zuzanna Fryt kl. II c

Bardzo dobry wynik – Mateusz Miarka kl. III d

Wyróżniony: Karol Jończy kl. II c  Kryspin Adamczyk kl. II b  Piotr Pilch kl. III d  Robert Mikołajko kl. III d   Przemysław Rodak kl. III f  Mikołaj Lupa kl. III f

XVI Gminnym Konkurs Ortograficzny  „Z ortografią na TY” - oraz Nagroda specjalna Pióro Przewodniczącego Rady Miejskiej

I m. Jagoda Radke kl. III a

 I m.   Zuzanna Marczewska kl. II d

XI Gminny Konkurs Przyrodniczy Klas Trzecich "Las kocha ciszę"

II m. Mateusz Miarka kl. III d

Przegląd Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek

I m. Natalia Pękala kl. III c

       Dominika Wykręt kl. III c

       Julia Pyzio kl. III c

       Marytna Chruszcz kl. III c

       Sandra Bizoń kl. III c

       Aneta Koczur kl. III c

       Katarzyna Jarzyna kl. III c

       Bartosz Kramarz kl. III c

       Oskar Badan kl. III c

       Wiktor Molendowski kl. III c

Aleksandra Wiktorczyk kl. III d

Paulina Zielińska kl. III d

Lena Sitarz kl. III d

Zofia Kawaler kl. III d

Elena Adamek kl. III d

Zuzanna Najbor kl. III d

Robert Mikołajko kl. III d

Mateusz Talar kl. III d

Piotr Pilch kl. III d

Szymon Wojtyła kl. III d

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik”

Wyróżnienie: Julia Pyzio kl. III c

                       Katarzyna Jarzyna kl. III c

                       Krzysztof Lewandowski kl. III c

                       Kacper Smaza kl. III c

                       Artur Szymczyk kl. III c

                       Michał Biela kl. III b

                       Mateusz Miarka kl. III d

Gminny Konkurs Szachowy

III m. drużynowo Julia Brońka kl. III c  Robert Mikołajko kl. III d

Gminny Konkurs Szachowy „Szach ! Mat !”

Julia Brońka kl. III c

Powiatowy Konkurs Szachowy

V m. drużynowo  Julia Brońka kl. III c  Robert Mikołajko kl. III d

 Zawody o Puchar Burmistrza Andrychowa w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie

II m. Bartosz Kramarz kl. III c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim Finał Wojewódzki

27 m. Bartosz Kramarz kl. III c

30 m. Mikołaj Lupa kl. III f

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa

I m. Mikołaj Lupa kl. III f

III m. Bartosz Siekierski kl. III e

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Mikołaj Lupa kl. III f   wynik bardzo dobry

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej w Czechach

II m. z drużyną Szkoły Podstawowej nr 2

Bartłomiej Koryga kl. III b

Szymon Florczyk kl. III b

Michał Curzydło kl. III b

Maksymilian Słabosz kl. III b

Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim Szkół Podstawowych i Gimnazjów

II m. Mikołaj Lupa kl. III f

 

Sukcesy uczniów klas IV - VI

ETAP GMINNY

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Finał Gminny – III miejsce:
Małecki Tymoteusz 6d
Zaborowski Mateusz 6c
Brońka Julia 3c
Mikołajko Robert 3d

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Hokeju Dziewcząt-
Finał Gminny – III miejsce:
Bogunia Patrycja 6a
Orkisz Martyna 6d
Miarka Anna 6d
Legień Queen 6d
Tomczyk Paulina 6d
Króliczek Zuzanna 6d
Kuźma Martyna 6d
Gabryluk Zuzanna 6b
Mikołajko – Kopytko Sandra 6c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Hokeju Chłopców-
Finał Gminny – II miejsce:
Gromotka Michał 6a
Gruca Patryk 6a
Góra Oskar 6a
Socała Marek 6a
Krupa Wiktor 6b
Curzydło Wojciech 6c
Zaborowski Mateusz 6c
Wykręt Bartosz 6a
Maleta Kacper 6d
Tomiczek Jakub 5c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – Finał Gminny – VII miejsce:
Bogunia Patrycja 6a
Orkisz Martyna 6d
Stanek Michalina 6c
Lachendro Alicja 6b
Sojka Aleksandra 5c
Micorek Patrycja 5a
Burzej Zofia 5b
Chamera Wiktoria 5b
Grzesik Dominika 6b
Łysoń Julia 5c
Nowak Natalia 5a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – Finał Gminny – IV miejsce:
Gondko Maciej 6a
Gruca Patryk 6a
Wykręt Bartosz 6a
Socała Marek 6a
Czubak Arkadiusz 6b
Bylica Bartosz 6b
Bałys Szymon 6b
Maleta Kacper 6d
Van Dorst Max 6d
Czarnik Jakub 6d
Sołdyk Kacper 5c
Tomiczek Jakub 5c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców
Finał Gminny – III miejsce:
Gruca Patryk 6a
Socała Marek 6a
Wykręt Bartosz 6a
Fraś Filip 6a
Słupski Krzysztof 6b
Bałys Szymon 6b
Czubak Arkadiusz 6b
Curzydło Wojciech 6c
Moskwik Marcel 6c
Wiktorczyk Wiktor 6c
Maleta Kacper 6d

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym Drużynowym Chłopców – Finał Gminny – IV miejsce:
Gruca Patryk 6a
Pęcak Jakub 6a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt
Finał Gminny – II miejsce:
Sordyl Judyta 5b
Pikoń Agnieszka 5b
Tomczyk Paulina 6d
Króliczek Zuzanna 6d
Miarka Anna 6d
Legień Queen 6d
Kuźma Martyna 6d
Matusiak Izabela 6d
Bogunia Patrycja 6a
Kaczmarczyk Wiktoria 6a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców
Finał Gminny – III miejsce
Wykręt Bartosz 6a
Góra Oskar 6a
Gondko Maciej 6a
Socała Marek 6a
Maleta Kacper 6d
Małecki Tymoteusz 6d
Krupa Wiktor 6b
Sobita Filip 4c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt Finał Gminny – III miejsce :

Bogunia Patrycja 6a

Tomczyk Paulina 6d

Króliczek Zuzanna 6d

Burzej Zofia 5b

Chamera Wiktoria 5b

Nowak Natalia 5a

Stachura Zuzanna 4c

Ćwiartka Sandra 4c

Pabiś Alicja 4b

Kołodziejczyk Julia 4b

Markowska Emilia 4a

Rajda Karolina 4a

Pawlik Karina 4c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Finał Gminny – II miejsce:

Maleta Kacper 6d

Wiktorczyk Wiktor 6c

Tomiczek Jakub 5c

Sołdyk Kacper 5c

Kowalski Szymon 4c

Sobita Filip 4c

Seruga Piotr 4b

Adamus Sylwester 4b

Witek Adrian 4b

Rajda Filip 4d

Klimczyński  Norbert 4a

Gruca Patryk 6a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt - Finał Gminny – II miejsce:

Tomczyk Paulina 6d

Króliczek Zuzanna 6d

Bogunia Patrycja 6a

Burzej Zofia 5b

Chamera Wiktoria 5b

Biela Wiktoria 6a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - Finał Gminny – I miejsce:

Sobita Filip 4c

Klimczynski Norbert 4a

Kowalski Szymon 4c

Rajda Filip 4d

Maleta Kacper 6d

Gruca Patryk 6a

Tomiczek Jakub 5c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej– Turniej o najsprawniejszego ucznia w Gminie - Finał Gminny

I miejsce:

Klimczyński Norbert 4a

Stachura Zuzanna 4c

Chamera Wiktoria 5b

II miejsce:

Trojak Wojciech 5c

Bogunia Patrycja 6a

VII miejsce:

Maleta Kacper 6d

XIV Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich":

Grand Prix – Zbigniew Stachowiak 4a

I miejsce – Weronika Oboza 6c

                    Maria Tomiczek 6b

II miejsce - Julia Łysoń 5c

III miejsce - Adam Marczyński 4b

                      Magdalena Sajdak 6b

                       Zuzanna Gabryluk 6b

Wyróżnienie – Patryk Zadora 4a

XI Gminny Konkurs Recytatorski „Szelki” humor w literaturze

Wyróżnienie – Martyna Pluszczew 6d

XIII Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją dla dzieci”

I miejsce: Martyna Pluszczew 6d

Gminne Międzyszkolne Zawody Matematyczne Dla Uczniów Klas Szóstych

I miejsce: Łukasz Miarka 6d

IV Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej "I love singing"

I miejsce: Weronika Oboza 6c

X Konkurs Krajoznawczy „Znam Gminę Andrychów"

III miejsce - Marek Bryndza 4a

II miejsce w XXIV Konkursie Recytatorskim Poezji Religijnej im. Jana Fujawy
Martyna Pluszczew 6d

Gminny Konkurs Poezji Religijnej
Martyna Pluszczew 6d - II miejsce

II Gminny Konkurs Malarstwa i Rysunku „Plamą i kreską w świat muzyki Jana Kaczmarka"
Amelia Sitarz 4d – wyróżnienie
Mateusz Gawęda 5a – wyróżnienie

ETAP REJONOWY

Małopolski Konkurs Humanistyczny
Weronika Oboza 6c, Agnieszka Tupaj 6c - awans do etapu rejonowego

Małopolski Konkurs Matematyczny
Ewa Dura 6c - udział w etapie rejonowym

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz – kwalifikacja
Natalia Nowak 5a
Monika Saferna 5b
Sebastian Panek 6a
Alicja Michalak 6c

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego – awans do etapu rejonowego
Michał Jończy 4a
Szymon Chmiel 5c
Maciej Gondko 6a
Ewa Dura 6c
Weronika Oboza 6c
Martyna Pluszczew 6d

Ogólnopolski konkurs „Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego"
Martyna Pluszczew 6d – awans do etapu rejonowego

ETAP POWIATOWY

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach Drużynowych
Finał Powiatowy – V miejsce:
Małecki Tymoteusz 6d
Zaborowski Mateusz 6c
Brońka Julia 3c
Mikołajko Robert 3d

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym
Finał Powiatowy- II miejsce:
Gabryluk Zuzanna 6b

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców - Finał Powiatowy

I miejsce : Sobita Filip 4c

III miejsce: Klimczyński Norbert 4a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców - Finał Powiatowy – IV miejsce:

Szlagor Mikołaj 5b

Klimczyński Norbert 4a

Kowalski Szymon 4c

Korzonkiewicz Krystian 5b

Jarczyk Jakub 5b

Sobita Filip 4c

Filek Nikodem 5b

Kwalifikacja do etapu powiatowego XVI Festiwalu artystycznego „Talenty 2016"
Weronika Oboza 6c

ETAP WOJEWÓDZKI

Mistrzostwa Województwa Małopolskiej Szkolnej Ligi Rugby Tag
Finał Wojewódzki - IV miejsce:
Bogunia Patrycja 6a
Tupaj Agnieszka 6c
Pękala Izabela 5a
Socała Marek 6a
Wiktorczyk Wiktor 6c
Zaborowski Mateusz 6c
Curzydło Wojciech 6c
Krupa Wiktor 6b

Krakowska Matematyka
Finaliści:
Ewa Dura 6c
Szymon Chmiel 5c
Łukasz Miarka 6d
Tymoteusz Adamek 4a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu Indywidualnym Dziewcząt - Finał Wojewódzki

XV miejsce: Gabryluk Zuzanna 6b

 KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

Wyróżnienie - Anna Jończy, Marek Bryndza 4a  Monika Saferna, Agnieszka Pikoń 5b  Ewa Dura 6c

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Wynik bardzo dobry – Martyna Pluszczew 6d

                                        Szymon Chmiel 5c

                                        Karolina Bizoń 4a

Wynik dobry – Weronika Oboza 6c

KONKURSY MIĘDZYNARODOWE

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

Wyróżnienie - Karolina Bizoń 4a

                      Karolina Rajda 4a

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”

Natalia Nowak 5a - finalistka

Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej Miast Partnerskich w Breclav (Czechy)

II miejsce: Olivier Olszewski – 4a, Kacper Malarz, Norbert Klimczyński -4a, Patryk Zadora – 4a, Kacper Pałosz, Tymoteusz Adamek – 4a, Piotr Seruga – 4b, Sylwester Adamus – 4b, Szymon Kowalski – 4c, Filip Sobita – 4c, Oliwier Bizoń – 4d, Szymon Florczyk – 3b, Maksymilian Słabosz – 3b, Bartłomiej Koryga – 3b, Michał Curzydło – 3b

XXIV Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,, Mieszkam w Beskidach"

II miejsce: Weronika Oboza 6c

II miejsce: Wiktor Wiktorczyk 6c

III miejsce: Adrian Witek 4b

 

 

Odsłony: 984