rok szkolny 2015/16

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: wtorek, 19, styczeń 2016

 

Sukcesy uczniów klas I - III

Gminny Konkurs Plastyczno - Poetycki "Z Pippi nigdy się nie nudzę"
kategoria literaka
I miejsce - Julia Brońka kl. 2c
II miejsce - Antoni Bizoń kl. 3 a
III miejsce - Emilia Sokołowska kl. 3 c
kategoria plastyczna
II miejsce - Jagoda Radke kl. 2a
II miejsce - Zuzanna Fryt kl.1 c

Wyróżnienia
Maja Bystrzycka kl. 1c
Bartłomiej Kowalski - 1 c
Piotr Płonka kl.1 b
Milena Oboza kl. 2 a
Igor Bury kl. 2 a
Maciej Dziedzic kl. 2 a
Viktoria Dyrcz kl. 2 b
Patrycja Wykręt kl. 2 b
Pyzio Julia kl. 2c
Robert Mikołajko kl. 2 d
Milena Niewiara kl. 2 f
Małgorzata Matlak kl. 2 f
Emilia Mikołajko kl. 3 a
Emilia Markowska kl. 3 a
Zuzanna Skrzypczak kl. 3c
Emilia Sokołowska kl. 3c

Bartosz Siekierski kl. 2e

XXII Gminny Konkurs Ekologiczny „Moje rady na odpady, czyli jak właściwie postępować z odpadami"

III miejsce - Marek Bryndza kl. 3 a
III miejsce - Antoni Gałosz kl. 3 d

V miejsce - Mikołaj Lupa kl. 2f

XXIII Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
II miejsce - Patryk Zadora kl. 3 a

Grand Prix - Jan Ogorzelec kl.2e

XVIII Gminny Festiwal Piosenki "Szkolny Song"
I miejsce - klasa 2d „Mali muzykanci"
II miejsce - Katarzyna Socała kl. 3 a
wyróżnienie - Samanta Wiewióra kl.3c

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny -"Kaktus"
kwalifikacja do II etapu konkursu Marek Bryndza kl. 3a
kwalifikacja do II etapu konkursu Anna Jończy kl.3a

Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

I miejsce - Zofia Jończy kl. 1a

I miejsce - Aleksandra Nadajczyk kl. 1c

I miejsce - Sara Lewandowska kl.1f

I miejsce - Jagoda Radke kl. 2a

I miejsce - Julia Pyzio kl. 2c

I miejsce - Nadia Belak kl. 2e

I miejsce - Mikołaj Lupa kl. 2f

I miejsce - Anna Jończy kl. 3a

I miejsce Adrian Witek kl.3b

II miejsce - Alicja Wcisło kl.1a
II miejsce - Wiktor Woźniak kl.1b
II miejsce - Maja Bystrzycka kl.1c
II miejsce - Natasza Wawak kl. 1e
II miejsce - Oskar Badan kl.2c
II miejsce - Zofia Kawaler kl.2d
II miejsce - Dominika Bizoń kl. 2e
II miejsce - Milena Niewiara kl. 2f
II miejsce - Julia Matusik kl.3a
II miejsce - Szymon Kowalski kl. 3c
II miejsce - Patryk Ficek kl. 3c
II miejsce - Zuzanna Stachura kl. 3d
II miejsce - Aleksandra Bystrzycka kl.3d

III miejse - Kryspin Adamczyk kl.1b
III miejsce - Zuzanna Babik kl.1f
III miejsce - Emilia Nadajczyk kl.2d

III miejsce - Maciej Dziedzic kl. 2a
III miejsce - Lena Bożek kl.3b

XXIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny- "MIESZKAM W BESKIDACH"

NAGRODA SPECJALNA „MAŁE GRAND PRIX" Lena Marczewska kl. 1e i Zuzanna Marczewska kl. 1d
I m. Nagroda Dyrektora Antoni Bizoń kl. 3a
I m. Maria Paterek kl.1b
I m. Estera Dziergas kl. 3c
I m. Anna Jończy kl. 3a
II m. Piotr Płonka kl.1b
II m. Katarzyna Socała kl. 3a
III m. Mateusz Skupień kl.1b
III m. Bartosz Kramarz kl. 2c
III m. Aneta Koczur kl. 2c
III m. Judyta Mizera kl. 1f
I m. Nadia Belak kl. 2e
II m. Dominika Bizoń kl. 2e
III m. Mateusz Kuźma, Wojciech Pałosz, Maja Nowak kl. 2e
III m. Piotr Pilch kl. 2 d
III m. Kamil Małecki kl. 3b
III m. Milena Borgosz kl. 3d
III m. Szymon Guzdek kl. 3a
III m. Karolina Rajda kl. 3a

Wyróżnienia:
Warchał Maksymilian kl. 1b
Adamczyk Kryspin kl. 1b
Ząbek Julia kl. 1b
Putek Martyna kl. 1b
Martyna Fiołek kl. 1a
Alicja Wcisło kl. 1a
Maja Bystrzycka kl. 1c
Bartłomiej Kowalski kl. 1c
Damian Kręcioch kl. 1e
Jagoda Radke kl. 2a
Franciszek Nowak kl. 2a
Bartosz Mizera kl. 1f
Zuzanna Babik kl. 1f
Tomek Szemik kl. 2e
Sandra Szemik kl. 2e
Bartosz Siekierski kl. 2e
Magdalena Słupska kl. 2e
Piotr Brzeski kl. 2e
Paulina Zielińska kl. 2d
Małgorzata Matlak kl. 2f
Martyna Stuglik kl. 3d
Karolina Bizoń kl. 3a
Maksymilian Małysz kl.3c

Wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych "Chcecie bajki - oto bajka.." - cała klasa 2 d i 2 c

Gminny Konkurs Logopedyczny "Słowem malowane głoski"
III m. Paulina Zielińska kl. 2 d
II m. Zuzanna Fryt kl. 1c
I m. Jagoda Radke 2 a

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Wielkanocna kartka z jajem"

wyróżnienie:
Dawid Rożek kl. 1 f
Emilia Sordyl kl. 1 f
Emilia Nadajczyk kl. 2 d
Victoria Dyrcz Cortes kl. 2
Paulina Zielińska kl. 2 d
Jgor Bury kl. 2 a
Emilia Sokołowska, Nicola Łukaszka kl. 3 c
Szymon Toka kl. 3 d

Gminny Konkurs Plastyczny "Czysty świat wokół nas"
I m. Joanna Górecka kl. 3 a
I m. Nikola Maślanka kl. 2 d
I m. Szymon Wojtyła kl. 2 d
I m. Victoria Dyrcz Cortes kl. 2 b
I m. Krzysztof Lewandowski kl. 2 c
I m. Anna Mrzygłód, Zuzanna Fryt kl. 1 c
I m. Igor Bury kl. 2 a
I m. Piotr Płonka kl. 1 b
II m. Małgorzata Matlak kl. 2 f
II m. Julia Matusiak kl. 3 a
II m. Zuzanna Skrzypczak kl. 3 c
II m. Bartłomiej Koryga kl.2 b
II m. Sandra Bizoń 2 c
II m. Dariusz Szwed kl. 3 b
II m. Aleksandra Bystrzycka kl. 3 d
II m. Jagoda Radke 2 a
II m. Julia Słupska kl. 2 e
II m. Magdalena Słupska kl. 2 e
III m. Patrycja Karcz kl. 2 f
III m. Aleksandra Nadajczyk kl. 1 c
III m. Adamczyk Kryspin kl. 1 b
III m. Maksymilian Małysz kl. 3 c
III m. Martyna Piszczek kl. 3 b
III m. Zuzanna Stachura kl. 3 d

Gminny Konkurs Ortograficzny
Nagroda Specjalna /Pióro Przewodniczącego Rady Miejskiej/ - Marek Bryndza kl. 3a
I m. Marek Bryndza kl. 3a
I m. Jagoda Radke klasa 2 a
III m. Anna Jończy kl. 3a

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny -"Kaktus"
Laureat konkursu - Anna Jończy kl. 3a
Finalista konkursu - Marek Bryndza kl. 3a

Gminny Konkurs Plastyczny " Moja rodzina - jeden dzień "
wyróżnienie :
Igor Bury klasa 2 a
Victoria Dyrcz Cortes kl. 2 b
Anna Jończy kl. 3 a
Estera Dziergas kl. 3 c

"Mały Burmistrz" - Konkurs literacko - plastyczny " Jaki znak Twój, czyli o herbie Twojej Rodziny."
wyróżnienie:
Igor Bury klasa 2 a
Emilia Pikoń kl. 3 c
Adrian Witek kl. 3 b
Kacper Kosztur kl. 3 b
Lena Bożek kl. 3 b

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"
Wyróżnienie:
Martyna Chruszcz kl. 2 c
Zofia Pasternak kl. 2 a
Julia Librant kl. 2 a
Michał Biela 2 b
Grzegorz Pękala 2 b

Gminny Konkurs dla Dziecka i Rodzica w Krainie Baśni i Bajki- ,,Księżniczki i rycerze mieszkają w książeczce"
I m. Zuzanna Fryt kl. 1 c
III m. Igor Bury klasa 2 a

II m. Emilia Mikołajko kl. 3a

Gminny Konkurs Recytatorski ,,Szelki - humor w literaturze"
I m. Weronika Wróbel kl. 1 c
II m. Jan Ogorzelec kl. 2 e
II m. Zbigniew Stachowiak kl. 3a
III m. Julia Sordyl kl. 1 c
wyróżnienie - Patryk Zadora kl. 3a

Gminny Konkurs Recytatorski "XII spotkanie z poezją dla dzieci"
I m. Patryk Zadora kl. 3a
II m. Natalia Kapela kl. 3a

Gminny Turniej Szachowy

II m. Zbigniew Stachowiak kl. 3a

Ogólnopolski Turniej Szachowy „Królewska gra i ja"
III m. Mateusz Skupień kl.1 b

Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa
I m. Kacper Malarz kl. 3 a
II m. Kasperek kl. 3 c

Gminny Konkurs Wiedzy "250 pytań na 250 - lecie nadania praw miejskich Andrychowa"
II m. Antoni Bizoń, Emilia Mikołajko, Marta Ćwirko kl. 3a

Gminny Konkurs Przyrodniczy
I m. Karolina Bizoń kl. 3a
III m. Anna Jończy kl. 3a

Sukcesy uczniów klas IV - VI

ETAP GMINNY

XII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci"

I miejsce – Martyna Pluszczew (5d)
III miejsce – Aleksandra Adamus (6b)

X Gminny Konkurs Recytatorski ,,Szelki-humor w literaturze"

Wyróżnienia: Magdalena Sajdak (5b) i Maria Tomiczek (5b)

XIII Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich"

I miejsce – Weronika Oboza (5c)
II miejsce – Karolina Fryt (6b) i Zofia Sajdak (6b)
III miejsce – Martyna Pluszczew (5d)
wyróżnienie – Aleksandra Adamus (6b)

Historyczny konkurs organizowany przez Towarzystwo Miłośników Andrychowa pt. "Urodzinowe zagadki"

III miejsce drużynowo
Martyna Pluszczew 5d
Fabian Żywioł 5b
Michał Gromotka 5a

Znam Gminę Andrychów

III miejsce – Karolina Fryt 6b

Gminny Konkurs Matematyczny

III miejsce kl. IV – Szymon Chmiel 4c
III miejsce kl. V – Ewa Dura 5c
II miejsce kl. VI – Aleksandra Adamus 6b

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Halowa Piłka Nożna Chłopców – I miejsce

Krzysztof Karasiński 6a
Wojciech Dendys 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Jakub Adamus 6a
Mateusz Mizera 6a
Dawid Gondko 6a
Patryk Gwoździewicz 6a
Paweł Chrustek 6a
Bartosz Polak 6c
Bartosz Kozak 6a
Mateusz Zaborowski 5c
Artur Mizera 6d

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych

dziewczęta:
III miejsce Chamera Wiktoria 4b
IV miejsce Burzej Zofia 4b
III miejsce Jeruzal Katarzyna 6a
VII miejsce Adamus Aleksandra 6b

chłopcy:
IV miejsce Mateusz Mizera 6b
VI miejsce Artur Mizera 6d

Gminny Turniej Mistrzów w Rugby Tag

I miejsce
Wojciech Curzydło 5c
Mateusz Zaborowski 5c
Wiktor Wiktorczyk 5c
Wiktor Krupa 5b
Marek Socała 5a
Agnieszka Tupaj 5c
Patrycja Bogunia 5a

II miejsce
Jakub Ogarek 4b
Jakub Jarczyk 4b
Karol Maciejczyk 4b
Ksawier Sordyl 4b
Nowak Natalia 4a
Kinga Matejko 4a

III miejsce
Bartosz Polak 6c
Daniel Słabosz 6c
Paweł Socała 6c
Anna Piątek 6d
Weronika Paszewska 6d

Mistrzostwa Gminy Andrychów w Rugby Tag:

I miejsce klas V:
Tupaj Agnieszka 5c
Mateusz Zaborowski 5c
Marek Socała 5a
Izabela Pękala 4a
Wiktor Wiktorczyk 5c

III miejsce klas VI:
Polak Bartosz 6c
Paweł Socała 6c,
Anna Piątek 6d
Kuba Florczyk 6d
Antoni Krempa 6d

Turniej „Najsprawniejszy Uczeń Gminy"

III miejsce drużynowo
Kubanek Oliwia 6b
Pomietło Zuzanna 6c
Polak Bartosz 6c
Socała Paweł 6c

Mini Piłka Nożna – Orlik

IV miejsce
Dendys Wojciech 6a
Jakub Adamus 6a
Mizera Mateusz 6a
Mizera Artur 6d
Kanturski Mateusz 6d
Drzyżdżyk Nikodem 6a
Gwoździewicz Patryk 6a
Gondko Dawid 6a
Kozak Bartłomiej 6a
Bodzek Kamil 6a

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Hokej

dziewczęta III miejsce:
Bogunia Patrycja 5a
Zdrada Natalia 6a
Mikołajko- Kopytko Sandra 5c
Oboza Weronika 5c
Buda Dominka 6c
Pomietło Zuzanna 6c
Wojewoda Emilia 6c
Szafarz Zuzanna 6c
II miejsce chłopcy:
Czubak Arkadiusz 5b
Maleta Kacper 5d
Krupa Wiktor 5b
Socała Marek 5a
Socała Paweł 6c
Mizera Artur 6d
Kanturski Mateusz 6d
Słabosz Daniel 6c

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju

III miejsce dziewczęta:
Jeruzal Katarzyna 6a
Płonka Maria 6a
Zdrada Natalia 6a
Bogunia Patrycja 5a
Tomczyk Paulina 5d
Pomietło Zuzanna 6c

III miejsce chłopcy:
Mizera Mateusz 6a
Żydek Bartosz 6a
Polak Bartosz 6c
Schabowicz Mateusz 5b
Czubak Arkadiusz 5b

Igrzyska Młodzieży Szkolnej Sztafetowe w Biegach Przełajowych

III miejsce chłopcy:
Ligus Jakub 4b
Klęczar Hubert 4a
Jakub Tomiczek 4c
Góra Oskar 5a
Filip Fraś 5a
Gruca Patryk 5a
Mizera Artur 6d
Mizera Mateusz 6a
Polak Bartosz 6c
Socała Paweł 6c

IV miejsce dziewczęta:
Burzej Zofia 4b
Chamera Wiktoria 4b
Martyna Ogórek 4a
Micorek Patrycja 4a
Bogunia Patrycja 5a
Orkisz Martyna 5d
Tomczyk Paulina 5d
Michalina Stanek 5c
Stachowicz Paulina 5b
Jeruzal Katarzyna 6a
Płonka Maria 6a

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej

II miejsce chłopcy
Mizera Mateusz 6a
Bodzek Kamil 6a
Żydek Bartłomiej 6a
Daniel Szemik 6a
Artur Mizera 6d
Dendys Wojciech 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Bargiel Jakub 6b
Mateusz Chamera 6b
Gruca Patryk 5a

II miejsce dziewczęta
Zdrada Natalia 6a
Patrycja Bogunia 5a
Kaczmarczyk Wiktoria 5a
Paulina Tomczyk 5d
Martyna Kuźma 5d
Queen Legień 5d
Aleksandra Polak 5d
Anna Miarka 5d
Fryt Karolina 6b
Zuzanna Pomietło 6c
Dominika Buda 6c

III Zawody Pływackie o Puchar Burmistrza Andrychowa

I miejsce w stylu klasycznym – Bartosz Polak 6c
I miejsce w stylu klasycznym – Zuzanna Gabryluk 5b
II miejsce w stylu dowolnym – Karolina Fryt 6b
III miejsce w stylu dowolnym – Bartosz Polak 6c
III miejsce w stylu klasycznym – Antoni Sordyl 6b

Gminny Konkurs Ekologiczny – I miejsce

Martyna Pluszczew 5d

Przegląd Kolęd Europejskich w Targanicach – I miejsce

Karolina Fryt 6b
Jakub Bargiel 6b
Natalia Zdrada 6a

ETAP POWIATOWY

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Halowa Piłka Nożna Chłopców – I miejsce

Krzysztof Karasiński 6a
Wojciech Dendys 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Jakub Adamus 6a
Mateusz Mizera 6a
Dawid Gondko 6a
Patryk Gwoździewicz 6a
Paweł Chrustek 6a
Bartosz Polak 6c
Bartosz Kozak 6a
Mateusz Zaborowski 5c
Artur Mizera 6d

XV Festiwal Artystyczny „TALENTY 2015" - kwalifikacja do etapu powiatowego

Karolina Fryt 6b

ETAP REJONOWY

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Halowa Piłka Nożna Chłopców – II miejsce

Krzysztof Karasiński 6a
Wojciech Dendys 6a
Nikodem Drzyżdżyk 6a
Jakub Adamus 6a
Mateusz Mizera 6a
Dawid Gondko 6a
Patryk Gwoździewicz 6a
Paweł Chrustek 6a
Bartosz Polak 6c
Bartosz Kozak 6a
Mateusz Zaborowski 5c
Artur Mizera 6d

Małopolski Konkurs Matematyczny – awans do etapu wojewódzkiego

Aleksandra Adamus 6b

Małopolski Konkurs Humanistyczny – awans do etapu wojewódzkiego

Karolina Fryt 6b
Karolina Gajczak 6b

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego - udział w etapie rejonowym

Karolina Fryt 6b
Aleksandra Adamus 6b

Małopolski Konkurs Przyrodniczy– udział w etapie rejonowym

Aleksandra Adamus 6b – awans do etapu wojewódzkiego
Zofia Żak 6b – awans do etapu wojewódzkiego
Karolina Fryt 6b

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz – kwalifikacja do etapu rejonowego

Natalia Nowak 4a
Monika Saferna 4b
Sebastian Panek 5a
Jakub Bargiel 6b

Konkurs Matematyczny Krakowska Matematyka – kwalifikacja do etapu międzyszkolnego

Aleksandra Adamus 6b
Artur Mizera 6d
Szymon Chmiel 4c
Wojciech Trojak 4c

Ogólnopolski Turniej Orlik Volleymania 2016

III miejsce
Mizera Mateusz 6a
Kamil Bodzek 6a

ETAP WOJEWÓDZKI

Mistrzostwa Małopolski w Rugby Tag – IV miejsce

Wojciech Curzydło 5c
Mateusz Zaborowski 5c
Wiktor Wiktorczyk 5c

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finalistki: Karolina Fryt (6b) i Karolina Gajczak (6b)

Małopolski Konkurs Matematyczny

finalistka Aleksandra Adamus 6b

Konkurs matematyczny „Krakowska Matematyka"

laureatka Aleksandra Adamus 6b
finalista Szymon Chmiel 4c
finalista Wojciech Trojak 4c
finalista Artur Mizera 6d

Tematyczny Konkurs Przyrodniczy "Skarby przyrody i ich ochrona"

laureatka Aleksandra Adamus 6b
finalistka Zofia Żak 6b

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Narciarstwie Alpejskim

38 miejsce - Bylica Bartosz 5b

Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Pływanie Indywidualne

10 miejsce - Polak Bartosz 6c

ETAP OGÓLNOPOLSKI

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

Karolina Fryt 6b - wynik bardzo dobry
Antoni Krempa 6d -wynik dobry
Szymon Chmiel 4c - wynik dobry

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Portret Jana Kiepury"

I miejsce Martyna Pluszczew 5d

ETAP MIĘDZYNARODOWY

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz

laureat miejsce 4 - Jakub Bargiel 6b
laureatka miejsce 11 - Natalia Nowak 4a
finalista - Sebastian Panek 5a

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Wojciech Trojak 4c – wyróżnienie
Artur Mizera 6d - wyróżnienie
Aleksandra Adamus 6b – wynik bardzo dobry

Odsłony: 1245