rok szkolny 2014/2015

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: wtorek, 17, luty 2015

SUKCESY UCZNIÓW KL. I - III

Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

I miejsce - Jagoda Radke kl.1 a
I miejsce - Julia Pyzio kl. 1c
I miejsce - Emilia Nadajczyk kl. I d
I miejsce - Nadia Belak kl. I e
I miejsce - Małgorzata Matlak kl. 1f
I miejsce - Martyna Stuglik kl. II d
I miejsce - Adrian Witek kl. IIb
I miejsce - Emilia Budzowska kl. III c
II miejsce - Emilia Pikoń kl. II c
II miejsce - Igor Bury kl. I a
II miejsce - Antoni Dubaniowski kl. II c
II miejsce - Tymoteusz Adamek kl. II a
II miejsce - Zuzanna Sołdyk kl. III c
II miejsce - Martyna Ogórek kl. III a
II miejsce - Weronika Rauk kl. III c
III miejsce - Sandra Bizoń kl. I c
III miejsce - Paulina Zielińska kl. I d
III miejsce - Gabriela Tomiak kl. I e
III miejsce - Zuzanna Stachura kl.II d
III miejsce - Alicja Pabiś kl. II b
wyróżnienie-Monika Saferna kl. III b

Gminny Konkurs Poetycki „Babciu, Dziadki co Ci dam..."

Nagrody: Oliwier Pasich kl. I f

Martyna Kolasa kl. I f
II miejsce - Weronika Rauk kl. III c
III miejsce - Oliwia Nowak kl. III c
III miejsce - Emilia Sokołowska III c
Wyróżnienie: Patryk Bryndza kl. III c
                    Aleksandra Sojka kl. III c
                    Jagoda Radke kl. 1 a
                    Monika Saferna kl. III b
                    Paulina Gondko kl. II a

Gminny Konkurs Ekologiczny

I miejsce - Oliwia Belak kl. III c
I miejsce - Agnieszka Pikoń kl. III b
III miejsce - Marlena Kudzia kl.III a

Gminny Przegląd Kolęd Europejskich

wyróżnienie: Saferna Monika, Burzej Zofia kl. III b

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach[finały]

X miejsce - Szlagor Mikołaj kl. III b
XX miejsce -Ogarek Jakub kl. III b

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

I miejsce - Katarzyna Socała kl. II a
II miejsce - Patryk Zadora Kl. II a
II miejsce - Karolina Bizoń kl. IIa
II miejsce - Emilia Markowska kL. IIa

XXII  Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach"

 Nagroda Dyrektora - Antoni Bizoń kl. II a

I miejsce - Oliwier Bizoń kl. II b
I miejsce - Bartosz Siekierski kl. I e
I miejsce - Katarzyna Socała kl. II a

II miejsce - Sandra Bizoń kl. I c
II miejsce - Marta Ćwirko kl. II a
III miejsce - Piotr Stachura kl. I e
III miejsce - Szymon Piotrowski kl. I e
III miejsce - Mateusz Kuźma kl. I e
III miejsce - Kinga Bryndza kl. I e
III miejsce - Karolina Bizoń kl. II a
III miejsce - Joanna Górecka kl. II a
III miejsce - Filip Rajda kl. II b
wyróżnienie - Anna Niemczyk kl. I b
wyróżnienie - Justyna Ćwiertnia kl. I e
wyróżnienie - Magdalena Słupska kl. I e
wyróżnienie - Maja Nowak kl. I e
wyróżnienie - Robert Mikołajko kl. I d
wyróżnienie - Zuzanna Skrzypczak kl. II c
wyróżnienie - Adam Fraś kl. II c
wyróżnienie - Norbert Klimczyński kl. II a
wyróżnienie - Alicja Pabiś kl. II b

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny „Kangur"
wyróżnienie - Marta Ćwirko kl. II a

Wojewódzki Konkurs Fotograficzno – Plastyczny Zamość 2015r. „Kocie sprawy"
Nagroda specjalna - Justyna Rajda Kl. III a

Wojewódzki Konkurs Ortograficznym,, Kaktus"
I miejsce -  Wojciech Trojak kl. III c

Wojewódzkie Otwarte Spotkania Teatralne „Wiosna w teatrze"
wyróżnienie klasa II a

 Powiatowy Konkurs Twórczości Plastycznej,, Moja Kraina Marzeń- niebo z moich stron"

wyróżnienie - Oliwia Nowak kl. III c
III miejsce -  Viktoria DyrczCortes kl. I b
Dyplom - Mateusz Gawęda kl. III a

 Gminny Konkurs Plastyczny "Czysty świat wokół nas"

I miejsce - Małgorzata Matlak kl. I f
I miejsce - Szymon Toka kl. II d
I miejsce – Paulina Zielińska kl. I d
I miejsce - Patryk Najbor kl. III c
I miejsce - Igor Bury kl. I a
I miejsce - Adrian Witek kl. II b
I miejsce - Emilia Markowska kl. II a
I miejsce - Monika Saferna kl. III b
II miejsce - Emilia Pikoń kl. II c
II miejsce - Julia Pyzio kl. I c
II miejsce - Emilia Budzowska kl. III c
II miejsce - Justyna Ćwiertnia kl. I c
II miejsce – Robert Mikołajko kl. I d
II miejsce - Magdalena Łopata kl. II a
II miejsce - Judyta Sordyl kl. III a
II miejsce - Mateusz Gawęda kl. III a
III miejsce - Filip Sobita kl. II c
III miejsce - Mikołaj Lupa kl. I f
III miejsce - Krzysztof Lewandowski kl. I c
III miejsce - Piotr Stachura kl. I c
III miejsce - Franciszek Bystrzycki kl. II d
III miejsce - Maurycy Stanek kl. I b
III miejsce - Jagoda Radke kl. I a
III miejsce - Błażej Wojewodzic kl. II b
III miejsce - Szymon Sordyl kl. III b

Gminny Konkurs Plastyczny "Niepełnosprawność w moich oczach"
wyróżnienie: Martyna Mikołajko kl. II b
Dariusz Szwed kl. II b

Gminny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na Ty"
I miejsce -  Marek Bryndza kl. II a
III miejsce -  Oliwia Belak kl. III c
II miejsce -  Wojciech Trojak kl. III c

Gminny Konkurs Recytatorski „XI Spotkanie z poezją dla dzieci"
II miejsce - Patryk Zadora kl. II a

Gminny Turniej „Bezpieczna droga"
wyróżnienie: Kacper Sołdyk, Jakub Tomiczek kl. III c, Ligus Jakub kl. III b

Gminny Konkurs Recytatorski „Szelki- Humor w literaturze"
wyróżnienie Julia Łysoń, Emilia Budzowska kl. III c
I miejsce -  Natalia Kapela kl. II a
II miejsce -  Patryk Zadora kl. II a
III miejsce -  Jan Ogorzelec kl. I e
III miejsce -  Zbigniew Stachowiak kl. II a

Gminny Konkurs dla Dziecka i Rodzica „Andrychowskie opowieści o ciekawej treści"
II miejsce - Igor Bury kl.I a

Gminny Konkurs Przyrodniczy klas III,,Znamy i chronimy nasze lasy"
II miejsce - Oliwia Belak kl. III c

I wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Teatrzyków Dziecięcych pn.,,Chcecie bajki oto bajka" za przedstawienie bajki pt,, Bajka niezapominajka"- uczniowie klasy: IIa i IIIc

Gminny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu,, W zdrowym ciele zdrowy duch"

I miejsce - Monika Saferna kl. III b
I miejsce - Szymon Chmiel kl. III c

Gminny Konkurs Logopedyczny „Słowem malowane głoski"

Imiejsce - Mateusz Miarka kl. I d
I miejsce - Natalia Kapela kl. II a
II miejsce - Amelia Sitarz kl. II d
wyróżnienie - Zuzanna Najbor kl. I d,  Monika Saferna kl. III b

Gminny Konkurs „W krainie bajki i baśni"
I miejsce - Emilia Mikołajko kl. II a
I miejsce - Antoni Bizoń kl. II a

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
II miejsce -  Patryk Zadora kl. II a

Gminny Konkurs Literacko- Plastyczny „Z legendą przez Andrychów"
wyróżnienie:
Nadia Belak kl. I e
Magdalena Witek kl. I e
Justyna Ćwiertnia kl. I e
Piotr Stachura kl. I e
Kacper Kosztur kl. II b
Kamil Małecki kl. II b

 IX Gminna Olimpiada Sportowa Pierwszoklasistów

II miejsce -  Julia Brońka kl. Ic, Natalia Pękala kl. Ic, Bartosz Kramarz kl. Ic, Paweł Magiera kl. Ic, Krystian Maślona kl. Ic, Nikola Maślanka kl. Id, Aleksandra Wiktorczyk kl. Id, Lena Sitarz kl. Id, Zofia Kawaler kl. Id, Robert Mikołajko kl. Id, Mateusz Miarka kl. Id, Michał Zaśko kl. Id

Gminny Turniej Szachowy Dla Dzieci i Młodzieży „Szach –Mat"-Targanice
XIII miejsce - Mikołaj Szlagor kl. III b

Parafialny Konkurs Plastyczny „Jan Paweł II w oczach dzieci"
wyróżnienie –Monika Saferna kl. III b

 

Sukcesy uczniów kl. IV - VI

ETAP GMINNY

XXII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Targanicach

• Karolina Fryt Vb - Nagroda Księdza Proboszcza
Magdalena Sajdak IVd - wyróżnienie

 XV Gminnym Konkursie Matematycznym Klas 5

• Aleksandra Adamus Vb – miejsce I

 Gminny Konkurs Ekologiczny

• Karolina Fryt i Aleksandra Adamus Vb – II miejsce

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Jesiennych Indywidualnych Biegach Przełajowych Finał Gminny

• Adamus Aleksandra Vb – II miejsce
• Mizera Artur Vd – IV miejsce
• Kowaliczek Aneta VI c
• Moskwik Klaudia Va
• Bylica Bartosz IVb
• Gruca Patryk IVa
• Kanturski Mateusz Vd
• Gwoździewicz Patryk Va
• Mizera Mateusz Va
• Bogunia Robert VIc

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Wieloboju Lekkoatletycznym - dziewczęta IX miejsce, chłopcy VII miejsce

• Marcin Mizera VIa
• Robert Bogunia VIc
• Wiktoria Masiuk VIa
• Amelia Gołda Va
• Aleksandra Adamus VI b
• Patrycja Kowala VIc
• Kacper Maleta IV
• Wojciech Curzydło IV c
• Zuzanna Króliczek IV
• Patrycja Bogunia IVa
• Patryk Gwoździewicz Va
• Bartłomiej Żydek Va

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Chłopców  Chłopcy IV miejsce:

• Karasiński Krzysztof Va
• Gondko Dawid Va
• Mizera Mateusz Va
• Chrustek Paweł Va
• Dendys Wojciech Va
• Marczyński Sebastian Va
• Adamus Jakub Va
• Gwoździewicz Patryk Va
• Kozak Bartłomiej Va
• Drzyżdżyk Nikodem Va
• Bodzek Kamil Va
• Mizera Artur Vd
• Kanturski Mateusz Vd

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt - III miejsce:

• Curzydło Gabriela VIa
• Masiuk Wiktoria VIa
• Nalborczyk Agnieszka VIa
• Zdrada Natalia Va
• Jeruzal Katarzyna Va
• Gołda Amelia Va
• Adamus Aleksandra Vb
• Kramarz Anita Va
• Tomczyk Paulina IV d
• Króliczek Zuzanna IVd

 XV Turniej piłki Nożnej ,, Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku"

• Karasiński Krzysztof Va
• Mizera Mateusz Va
• Chrustek Paweł Va
• Dendys Wojciech Va
• Adamus Jakub Va
• Gwoździewicz Patryk Va
• Kozak Bartłomiej Va
• Drzyżdżyk Nikodem Va
• Bodzek Kamil Va
• Mizera Artur Vd
• Kanturski Mateusz Vd

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Tenis Stołowy

 • Mateusz Mizera Va - IV miejsce, awans do powiatu

• Jakub Bargiel Vb – V miejsce
• Kamil Bodzek Va – VI miejsce
• Antoni Sordyl Vb – IX miejsce

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Szachy 

• Brańka Katarzyna VIa – II miejsce

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt -  I miejsce

• Curzydło Gabriela VIa
• Masiuk Wiktoria VIa
• Nalborczyk Agnieszka VIa
• Kubień Iwona VIc
• Brańka Katarzyna VIa
• Marczyńska Martyna VIa
• Zaremba Agnieszka VIa
• Woźniak Maja VIa
• Kowala Patrycja VIc

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców -  I miejsce

• Adamus Maciej VIa
• Łagosz Łukasz VIa
• Mikołajek Szymon VIa
• Mizera Marcin VIa
• Mucha Dominik VIa
• Pomietło Wiktor VIa
• Zawarus Rafał VIa
• Zdrada Andrzej VIa
• Bodzek Kamil Va
• Mizera Mateusz Va

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Dziewcząt -  II miejsce

• Curzydło Gabriela VIa
• Masiuk Wiktoria VIa
• Nalborczyk Agnieszka VIa
• Kubień Iwona VIc
• Brańka Katarzyna VIa
• Marczyńska Martyna VIa
• Woźniak Maja VIa
• Kowala Patrycja VIc
• Polak Anna VIc
• Kowaliczek Aneta VIc

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Koszykówce Chłopców -  III miejsce

• Adamus Maciej VIa
• Łagosz Łukasz VIa
• Mizera Marcin VIa
• Mucha Dominik VIa
• Pomietło Wiktor VIa
• Zawarus Rafał VIa
• Stopa Nikodem VIc
• Bogunia Robert VIb
• Pabiś Bartłomiej VIb
• Bylica Wojciech VIb
• Polak Mateusz Vc

 Gminne Zawody w Narciarstwie Alpejskim:

• Wojciech Dendys Va – I miejsce
• Jan Gałosz VI b – II miejsce
• Wojciech Bylica VIb - II miejsce
• Anna Piątek Vd - XII miejsce
• Milena Perończyk VIb – XIII miejsce
• Antoni Krempa Vd – XVII miejsce
• Maksymilian Polarski Vd - VIII miejsce

Gminny konkurs recytatorski „Spotkanie z poezją twórców beskidzkich"

Zofia Sajdak 5b – Grand Prix
Karolina Fryt 5b – III miejsce
Dominik Orkisz 5d – wyróżnienie

„Szelki – humor w literaturze"

Zofia Sajdak 5b – III miejsce
Weronika Oboza 4c - wyróżnienie
Aleksandra Adamus 5b – wyróżnienie

,,Spotkanie z poezją dla dzieci"

Zofia Sajdak 5b – III miejsce
Magdalena Sajdak 4b – wyróżnienie

XV Gminny Konkurs Matematyczny

Klasy piąte: I miejsce Aleksandra Adamus 5b
Klasy szóste: I miejsce Maciej Adamus 6a

VIII Konkurs Krajoznawczy dla Młodzieży Szkół Podstawowych i Gimnazjalnych „Znam gminę Andrychów"

III miejsce drużynowo - Iwona Kubień (6c) Artur Mizera (5d) Aleksandra Adamus (5b)

I GMINNY KONKURS MALARSTWA i RYSUNKU ,, Plamą i kreską w świat baśni J. CH. Andersena"

II miejsce - Anna Polak VIc

Finał Gminny Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

II miejsce chłopcy:
Polak Bartosz Vc
Socała Paweł Vc
Bogunia Robert VIc
Mizera Artur Vd
Kanturski Mateusz Vd
Mleczak Wiktor VIa
Gwoździewicz Patryk Va
Adamus Jakub Va
Bodzek Kamil Va

III miejsce dziewczęta:
Gabriela Curzydło VIa
Masiuk Wiktoria VIa
Nalborczyk Agnieszka VIa
Zdrada Natalia Va
Kubień Iwona VIc
Kowala Patrycja VIc
Jeruzal Katarzyna Va

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Czwórboju

II miejsce:
Żydek Bartosz Va
Bogunia Robert-VIc
Florczyk Jakub Vd
Wiktorczyk Wiktor IVc
Pomietło Wiktor VIa
Mizera Artur-Vd
Gabriela Curzydło VIa
Masiuk Wiktoria VIa
Kowala Patrycja VIc
Aleksandra Adamus Vb
Agnieszka Zaremba VIa
Mateusz Mizera Va
Agnieszka Nalborczyk VIa

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Nożnej Orlik

IV miejsce:
Karasiński Krzysztof Va
Mateusz Mizera Va
Chrustek Paweł Va
Dendys Wojciech Va
Jakub Adamus Va
Gwoździewicz Patryk Va
Kozak Bartłomiej Va
Drzyżdżyk Nikodem Va
Bodzek Kamil Va
Mizera Artur Vd
Kanturski Mateusz Vd
Gondko Dawid Va

Gminny Turniej w Rugby Tag

III miejsce w kategorii klas IV:
Curzydlo Wojciech IVc
Zaborowski Mateusz IVc
Socała Marek Vc
Bogunia Patrycja IVa
Tupaj Agnieszka IVc
Wojewodzic Filip IVc
Wiktor Wiktorczyk IVc

III miejsce w kat. klas V:
Polak Bartosz Vc
Słabosz Daniel Vc
Socała Paweł Vc
Krempa Antoni Vd
Piątek Anna Vd
Paszewska Wiktoria Vd
Pomietło Zuzanna Vc

Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej Biegi Sztafetowe

III miejsce dziewczęta:
Oliwia Susfał IVa
Patrycja Bogunia IVa
Króliczek Zuzanna IVd
Tomczyk Paulina IVd
Jeruzal Katarzyna Va
Adamus Aleksandra Vb
Maria Płonka Va
Oliwia Kubanek Vb
Kowala Patrycja VIc
Gabriela Curzydło VIa
Masiuk Wiktoria VIa
Kowaliczek Aneta VIa

 

ETAP POWIATOWY

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Pływaniu 

• Polak Bartosz Vc - II miejsce

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach 

• Brańka Katarzyna VIa – IV miejsce

 Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w Siatkówce - dziewczęta I miejsce:

• Brańka Katarzyna VIa
• Curzydło Gabriela - kapitan VIc
• Kubień Iwona VIc
• Masiuk Wiktoria VIa

 Mistrzostwa Szkół Ziemi Wadowickiej w Siatkówce - chłopcy I miejsce:

• Adamus Maciej VIa
• Łagosz Łukasz VIc
• Mikołajek Szymon VIa
• Mizera Marcin VIa
• Mleczak Wiktor VIa
• Pomietło Wiktor VIa

 VIII edycja POWIATOWEGO KONKURSU TWÓRCZOŚCI PLASTYCZNEJ DZIECI i MŁODZIEŻY
„Moja kraina marzeń – niebo z moich stron" pod patronatem Burmistrza Andrychowa i Starosty Wadowickiego

Nagroda Anna Polak VIc

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Finał Powiatowy: I miejsce
Gabriela Curzydło VIa
Katarzyna Brańka VIa
Iwona Kubień VIc
Wiktoria Masiuk VIa
Agnieszka Zaremba VIa
Agnieszka Nalborczyk VIa
Maja Woźniak VIa
Martyna MarczyńskaVIa
Patrycja Kowala VI
Anna Polak VIc
Aneta Kowaliczek VIc

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Chłopców

Finał Powiatowy: II miejsce:
Adamus Maciej VIa
Łagosz Łukasz VIa
Mucha Dominik VIa
Mizera Marcin VIa
Pomietło Wiktor VIa
Zawarus Rafał VIa
Bodzek Kamil Va
Mizera Mateusz Va
Bogunia Robert VIc
Pabiś Bartosz VIb

ETAP REJONOWY

Małopolski Konkurs Matematyczny

• Aleksandra Adamus Vb – kwalifikacja
• Artur Mizera Vd – kwalifikacja

 Małopolski Konkurs Tematyczny

• Iwona Kubień VIc – kwalifikacja
• Maciej Adamus VIa – kwalifikacja

 Małopolski Konkurs Języka Angielskiego

• Natalia Słanek VIa – kwalifikacja
• Maciej Adamus VIa – kwalifikacja

 Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Finał rejonowy: I miejsce
Gabriela Curzydło VIa
Katarzyna Brańka VIa
Iwona Kubień VIc
Wiktoria Masiuk VIa
Agnieszka Zaremba VIa
Agnieszka Nalborczyk VIa
Maja Woźniak VIa
Martyna MarczyńskaVIa
Patrycja Kowala VI
Anna Polak VIc
Aneta Kowaliczek VIc

Kinder + Sport 2015

Finał rejonowy: I miejsce
Gabriela Curzydło VIa
Iwona Kubień VIc
Katarzyna Brańka VIa
Wiktoria Masiuk VIa
Agnieszka Nalborczyk VIa

Finał rejonowy: V miejsce
Agnieszka Zaremba VIa
Zuzanna Bizoń
Patrycja Kowala VIc
Maja Woźniak VIa
Martyna Marczyńska VIa
Anna Polak VIc

OrlikVolleymania

Finał rejonowy: I miejsce:
Gabriela Curzydło VIa
Wiktoria Masiuk VIa
Wiktor Pomietło VIa
Marcin Mizera VIa

Finał rejonowy: III miejsce:
Iwona Kubień VIc
Brańka Katarzyna VIa
Łagosz Łukasz VIa
Szymon Mikołajek VIa

OrlikVolleymania

Finał makroregionów: III miejsce – awans do mistrzostw Polski
Gabriela Curzydło VIa
Wiktoria Masiuk VIa
Wiktor Pomietło VIa
Marcin Mizera VIa

ETAP WOJEWÓDZKI

Małopolski Konkurs Humanistyczny

• Karolina Fryt Vb – kwalifikacja

 Małopolski Konkurs Matematyczny

• Maciej Adamus VIa – kwalifikacja

 Małopolski Konkurs Humanistyczny

Karolina Fryt 5b – III miejsce – laureatka

Małopolski Konkurs Matematyczny

Maciej Adamus 6a – V miejsce – laureat

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Finał Wojewódzki: I miejsce
Gabriela Curzydło VIa
Katarzyna Brańka VIa
Iwona Kubień VIc
Wiktoria Masiuk VIa
Agnieszka ZarembaVIa
Agnieszka Nalborczyk VIa
Maja Woźniak VIa
Martyna Marczyńska VIa
Patrycja Kowala VIc
Anna Polak VIc

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej zespołów tanecznych „Rytm, Muzyka, Taniec"

VII miejsce – Agnieszka Zaremba VIa

Otwarte Mistrzostwa Krakowa Cheerleaders Grand Prix Polski

V miejsce – Agnieszka Zaremba VIa

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX pod patronatem Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie

Karolina Fryt 5b – wynik dobry
Artur Mizera 5d – wynik dobry

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY,, Autoportret, czyli portret własny"

Wyróżnienie – kwalifikacja do wystawy
Sebastian Tomiczek VIb
Dominika Buda Vc

Mistrzostwa Polski w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

Finał ogólnopolski: VI miejsce
Gabriela Curzydło VIa
Katarzyna Brańka VIa
Iwona Kubień VIc
Wiktoria Masiuk VIa
Agnieszka Zaremba VIa
Agnieszka Nalborczyk VIa
Maja Woźniak VIa
Martyna Marczyńska VIa
Patrycja Kowala VIc
Anna Polak VIc

Ogólnopolski Finał OrlikVolleymania 2015

V miejsce:
Gabriela Curzydło VIa
Wiktoria Masiuk VIa
Patrycja Kowala VIc
Wiktor Pomietło VIa
Marcin Mizera VIa

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Kategoria Maluch - klasa IV
Katarzyna Andrejko 4c - wyróżnienie
Kategoria Beniamin - klasa V
Aleksandra Adamus 5b - wyróżnienie
Artur Mizera 5d - wyróżnienie
Karolina Fryt 5b - wyróżnienie
Kategoria Beniamin - klasa VI
Maciej Adamus 6a - wynik bardzo dobry
Marcin Chruszcz 6c - wyróżnienie

XXII MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY ,,MIESZKAM W BESKIDACH"

I miejsce Emilia Stachowiak IVb
II miejsce Dominika Buda Vc
II miejsce Łukasz Miarka IVd

Wyróżnienie
Bartosz Matyszkowicz IVb
Kornel Braczkowski IVc

V MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY,, Przyroda w Kolorach – Tajemniczy las" ( Kraków 2015)

Wyróżnienie Franciszek Bylica VIc

XVIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz - Dzieje Mojżesza

laureat - Sebastian Panek IVa
finalistka – Olga Różańska Vb

Otwarte mistrzostwa Krakowa zespołów cheerleaders - Grand Prix Polski

• Agnieszka Zaremba VIa – V miejsce

 Turnieje ,, trójek" organizowane przez SOS:

• I miejsce: Wiktoria Masiuk, Iwona Kubień, Gabriela Curzydło
• II miejsce : Katarzyna Brańka, Agnieszka Zaremba, Agnieszka Nalborczyk
• V miejsce: Patrycja Kowala, Martyna Marczyńska, Maja Woźniak

 

Odsłony: 2171