rok szkolny 2013/2014

Kategoria: Osiągnięcia Opublikowano: wtorek, 05, listopad 2013

SUKCESY UCZNIÓW KLAS I – III

Gminny Konkurs „Zdrowo, bezpiecznie, kolorowo"
III miejsce - Judyta Sordyl kl. 2a
III miejsce – Maksymilian Niemczyk kl. 2b
III miejsce - Wojciech Trojak kl. 2c

Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka"

I miejsce - Emilia Mikołajko kl. 1a
I miejsce – Katarzyna Socała kl. 1a
I miejsce – Tymoteusz Adamek kl. 1a
I miejsce – Alicja Pabiś kl.1b
I miejsce – Monika Saferna kl. 2b
I miejsce – Julia Łysoń kl. 2c
I miejsce – Oliwia Belak kl. 2c
I miejsce – Katarzyna Andrejko kl. 3a
I miejsce – Emilia Makowiecka kl. 3b
I miejsce – Fabian Żywioł kl. 3d
II miejsce – Kacper Kosztur kl. 1b
II miejsce – Emilia Pikoń kl.1c
II miejsce – Stanisław Kawaler kl. 1d
II miejsce – Agnieszka Pikoń kl. 2b
II miejsce – Weronika Rauk kl. 2c
II miejsce – Wojciech Curzydło kl. 3a
II miejsce – Szymon Pietras kl. 3 b
II miejsce – Martyna Kuźma kl. 3c
III miejsce – Adrian Witek kl. 1 b
III miejsce - Maksymilian Kuś kl. 1d
III miejsce – Agnieszka Tupaj kl. 3a
III miejsce – Iza Matusiak kl. 3a
III miejsce – Sandra Mikołajko – Kopytko kl. 3d

Gminny Konkurs Artystyczny „AUTENTYCZNI, UNIKALNI, TWÓRCZY, INSPIRUJĄCY, SAMODZIELNI, MYŚLĄCY"

wyróżnienie - Anna Miarka kl. 3c
wyróżnienie - Martyna Kuźma kl. 3c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny „TRZEŹWA MAŁOPOLSKA NO PROMIL – NO PROBLEM"

II miejsce – Monika Saferna kl. 2b
wyróżnienie – Weronika Oboza kl. 3a

Gminny Konkurs Piosenki „SZKOLNY SONG"

III miejsce – Oliwia Belak kl. 2c

XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach"

I miejsce – Paulina Gondko kl.1a
I miejsce – Filip Rajda kl.1b
I miejsce – Oskar Góra kl. 3a
II miejsce – Karolina Bizoń kl. 1a
II miejsce – Tymoteusz Adamek kl. 1a
II miejsce – Kamil Małecki kl.1b
II miejsce – Martyna Kuźma kl. 3c
II miejsce – Jakub Prus kl. 3c
III miejsce – Joanna Górecka kl.1a
III miejsce - Anna Jończyk kl. 1a
III miejsce – Norbert Klimczyński kl. 1a
III miejsce – Natalia Kapela kl.1a
III miejsce - Patryk Zadora kl.1a
III miejsce – Monika Saferna kl. 2b
III miejsce – Monika Sady kl. 3c
Wyróżnienia:
Emilia Mikołajko kl.1a
Mateusz Jończyk l. 1a
Katarzyna Socała kl.1a
Agnieszka Pikoń kl. 2b
Zuzanna Szkot kl. 3a


Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny"

Wyróżnienia:
Wojciech Trojak kl.2c
Julia Łysoń kl. 2c
Bartosz Matyszkowicz kl.3b
Szymon Bałys kl.3b
Piotr Płonka kl. 3c
Izabela Matusiak kl. 3c

Etap Wojewódzki III Edycji Konkursu „Mam 6 lat"
wyróżnienie – Mare Bryndza kl.1a
wyróżnienie – Filip Sobita kl. 1c
wyróżnienie – Nikodem Dubel kl. 1d

VIII Gminny Konkurs Recytatorski „Humor w literaturze"
I miejsce – Patryk Zadora kl.1a
wyróżnienie – Julia Łysoń kl.2c
wyróżnienie – Aleksandra Sojka kl. 2c
wyróżnienie – Zuzanna Króliczek kl. 3c

X Gminny Konkurs Recytatorski „Spotkanie z poezją"
III miejsce – Patryk Zadora kl.1a

Gminny Konkurs Poetycki
II miejsce – Joanna Górecka kl.1a
Wyróżnienie – Emilia Mikołajko kl.1a

Gminny Konkurs Logopedyczny „Trudne wierszowane głoski"
I miejsce – Antoni Bizoń kl.1a
Wyróżnienia:
Jakub Tomiczek kl. 2c
Weronika Oboza kl.3a
Kacper Żak kl.3d

Gminny Konkurs Plastyczny „Wędrówki Jana Pawła II"
I miejsce – Emilia Mikołajko kl. 1a
I miejsce – Monika Saferna kl. 2b
I miejsce – Wiktoria Wojtyła kl. 2c
II miejsce – Weronika Rauk kl. 2c
III miejsce – Karolina Bizoń kl. 1a

XVII Gminny Konkurs Plastyczny „Czysty świat wokół nas"
I miejsce – Natalia Kapela kl. 1a
I miejsce – Lena Bożek kl. 1b
I miejsce – Monika Saferna kl. 2b
I miejsce – Julia Łysoń kl. 2c
I miejsce – Jakub Tomiczek kl. 2c
I miejsce – Zuzanna Skot kl. 3a
I miejsce – Filip Fraś kl. 3b
I miejsce – Martyna Kuźma kl. 3c
II miejsce – Anna Jończyk kl. 1a
II miejsce – Emilia Mikołajko kl. 1a
II miejsce – Błażej Wojewodzic kl. 1b
II miejsce – Zuzanna Skrzypczak kl. 1c
II miejsce – Franciszek Bystrzycki kl. 1d
II miejsce – Milena Borgosz kl. 1d
II miejsce – Żaneta Wcisło kl. 2b
II miejsce – Oskar Góra kl. 3a
II miejsce – Michalina Stanek kl.3a
II mejsce – Igor Różański kl. 3b
II miejsce – Martyna Pluszczew kl. 3c
II miejsce – Fabian Żywioł kl.3d
III miejsce - Kacper Kosztur kl. 1b
III miejsce – Adam Fraś kl.1c
III miejsce – Aleksandra Sojka kl. 2c
III miejsce – Sebastian Panek kl. 3d

Gminny Konkurs Plastyczny „Moja rodzina – pokolenia blisko siebie"
III miejsce – Oliwier Stuglik kl. 1c
Wyróżnienia:
Emilia Markowska kl. 1a
Jakub Studnicki kl.3d

Gminny Konkurs Poetycki „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa"
I miejsce – Weronika Rauk kl.2c
II miejsce – Oliwia Belak kl. 2c
III miejsce – Oliwia Nowak kl. 2c
Wyróżnienia:
Monika Saferna kl. 2b

XIII Gminny Konkurs Ortograficzny „Z ortografią na Ty"
I miejsce – Wojciech Trojak kl.2c

Gminny Konkurs Przyrodniczy „Znamy i chronimy nasze lasy"
Wyróżnienia:
Katarzyna Andrejko kl. 3a
Bartosz Matyszkowicz kl. 3b

Gminne zawody w pływaniu o puchar Burmistrza Andrychowa
I miejsce – Zuzanna Gabryluk kl. 3d

Gminny Konkurs Piosenki
II miejsce – Zuzanna Stachura kl. 1d

Gminny Konkurs Plastyczny „Andrychów moich marzeń"
Wyróżnienie – Adrian Witek kl. 1b

Gminny Konkurs Muzyczny „O złotą, srebrną i brązową nutkę"
Wyróżnienie – Bartosz Nikliborc kl. 3c

Sukcesy uczniów klas IV - VI

MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ JONASZ
etap rejonowy

Jakub Bargiel IV b
Olga Różańska IV b
Oliwia Bury IV b
Milena Perończyk V b
Magdalena Radwan VI c
Krzysztof Woźniak VI c

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
etap wojewódzki

Edyta Gawęda VI c – laureatka

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY
etap rejonowy

Edyta Gawęda VI c
Maja Woźniak V a

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI RELIGIJNEJ

II miejsce - Gabriela Toka VI d
III miejsce – Aleksandra Saferna VI d

MAŁOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY „WIELCY POLACY ZASŁUŻENI DLA NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI"
etap rejonowy
Maja Woźniak V a
Krzysztof Woźniak VI c

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

etap wojewódzki

Edyta Gawęda VI c - finalistka

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY

etap rejonowy

Barbara Ćwirko VI c

MAŁOPOLSKI KONKURS PRZYRODNICZY
etap rejonowy

Karolina Sojka VI a
Natalia Romańska VI d
Barbara Ćwirko VI c
Aleksandra Saferna VI d
Anna Wójcik VI d

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „ KIEROWCO, - NIE JESTEŚ SAM NA DRODZE"

Wyróżnienia:
Anna Wójcik VI d
Zuzanna Kapela VI d

WOJEWÓDZKI KONKURS PLASTYCZNY KAMPANIA SPOŁECZNA „TRZEŹWA MAŁOPOLSKA NO PROMIL – NO PROBLEM 2013"

III miejsce Aleksandra Saferna VI d

Wyróżnienia:

Karolina Fryt IV b

Anna Polak V c

Gabriela Sady VI b

XXI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Mieszkam w Beskidach"

Miejsce III - Izabela Biczak kl. VI d
Wyróżnienie
Barbara Ćwirko kl. 6 c
Julia Żurek kl. 6 b
Aleksandra Saferna kl. 6 d 

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W JESIENNYCH INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Finał Gminny Dziewcząt

I m – Adamus Aleksandra IV b
Im – Curzydło Gabriela – V a
I m Zaręba Dagmara – VI d
III m _ Kowala Patrycja V c
V m – Koraliczek Aneta V c
VI m – Romańska Natalia VI d

Finał Powiatowy Dziewcząt

I m – Adamus Aleksandra IVb
VIm – Curzydło Gabriela – V a
I m - Zaręba Dagmara – VI d
VII m _ Kowala Patrycja V c
X m – Kowaliczek Aneta V c
XXI m – Romańska Natalia VI d

Finał Wojewódzki Dziewcząt

28 m – Adamus Aleksandra IVb
36 m - Curzydło Gabriela – V a
21 m - Zaręba Dagmara – VI d

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W JESIENNYCH INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Finał gminny chłopców

VI – Gwoździewicz Patryk IV a
V m Sasuła Patryk VI b

Finał Powiatowy Chłopców

VIIIm – Gwoździewicz Patryk IV a
XX m - Sasuła Paryk VI b

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH
Finał Gminny Dziewcząt

I m – Matyszkowicz Daria VI c
II mi – Brańka Katarzyna V a

Finał Powiatowy Dziewcząt

II m – Matyszkowicz Daria VI c
VI m– Brańka Katarzyna V a

Finał Gminny Chłopców

VI m – Zaśko Hubert VI d
XIII m Kudłacik Piotr V i d
IX m – Matyszkowicz Bartosz IIIb
XIX m Pęcak Jakub III c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM CHŁOPCÓW

Finał Gminny
V m – Mauzera Marcin – Va
Kasperek Szymon – VIc
Marczyński Filip VIc

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W MINI PIŁCE NOŻNEJ DZIEWCZĄT

Finał Gminny – II miejsce

1. Szafarz Natalia VI b
2. Zuzanna Szyba VI c
3. Powroźnik Kinga VI c
4. Koniorczyk Anna VI c
5. Radwan Magdalena VI c
6. Bodzek Klaudia VI d
7. Zaręba Dagmara VI d
8. Nowotarska Natalia VI d
9. Masiuk Wiktoria V a

MAŁOPOLSKIE ZAWODY GRUP TANECZNYCH CHEERLEADERS

Finał Wojewódzki – V miejsce

Talaga Alicja VI c
Kasprzak Gaia VI d
Nowotarska Natalia VI d
Kuźma Wiktoria VI d
Zaremba Agnieszka V a
Słanek Natalia V a
Powroźnik Kinga VI c
Pomietło Zuzanna IV c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W HALOWYM WIELOBOJU LEKKOATLETYCZNYM

FINAŁ WOJEWÓDZKI DZIEWCZĄT – I MIEJSCE

Karolina Fryt IV b
Adamus Aleksandra IV b
Curzydło Gabriela V a
Zaręba Dagmara VI d
Nowotarska Natalia VI d
Masiuk Wiktoria V a

FINAŁ WOJEWÓDZKI CHŁOPCÓW –XIII MIEJSCE

Gwoździewicz Patryk IV a
Mizera Artur IV d
Bogunia Robert V c
Pomietło Wiktor V a
Marczyński Filip VI c
Komendera Kacper VI c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ CHŁOPCÓW

Finał gminny IV miejsce

Sajdak Wiktor VI c
Wnęczak Wojciech VI b
Kasperek Szymon VI c
Marczyński Filip VI c
Adamus Maciej V a
Pomietło Wiktor V a
Nawrot Dominik VI b
Kozikowski Miłosz VI a
Marek Jakub VI a
Moś Wiktor VI b
Sasuła Patryk VI b

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW
Finał Gminny -IV miejsce

Kozikowski Miłosz VI a
Marek Jakub VI a
Marczyński Filip VI c
Pomietło Wiktor V a
Drzyżdżyk Nikodem IV a
Gwoździewicz Patryk IV a
Gondko Dawid IV a
Mizera Artur IV a

MISTRZOSTWA SZKÓŁ ZIEMI WADOWICKIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Finał Powiatowy II m

Bodzek Klaudia – VI d
Zaręba Dagmara- VI d
Curzydło Gabriela – V a
Masiuk Wiktoria – V a
Brańka Katarzyna – V a
Kubień Iwona –V c

MISTRZOSTWA SZKÓŁ ZIEMI WADOWICKIEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Finał Powiatowy I m

Komendera Kacper – VI c
Wnęczak Wojciech – VI b
Kasperek Szymon – VI c
Sasuła Patryk – VI b
Sajdak Wiktor – VI c

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLUBÓW I SZKÓŁ KLAS VI O PUCHAR BURMISTRZA ANDRYCHOWA

Gwoździewicz Patryk IV a
Krasiński Krzysztof IV a
Mizera Mateusz IV a
Drzyżdżyk Nikodem IV a
Gondko Dawid IV a
Bodzek Kamil IV a
Mizera Artur IV d
Dendys Wojciech IV a

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „SPOTKANIE Z POEZJĄ DLA DZIECI"

II miejsce Gabriela Toka VI d

III miejsceZuzanna Kapela VI d

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „SZELKI – HUMOR W LITERATURZE"

Kategoria – monolog sceniczny
Wyróżnienie Gabriela Toka VI d

Kategoria – kabaret:Nagroda główna

Gabriela Toka VI d
Zuzanna Kapela VI d
Aleksandra Saferna VI d
Klaudia Bodzek VI d
Hubert Zaśko VI d

Nagroda dla najlepszej aktorki: Zuzanna Kapela VI d

GMINNY KONKURS RECYTATORSKI „SPOTKANIE Z POEZJĄ TWÓRCÓW BESKIDZKICH"

III miejsce Zofia Sajdak IV b
Wyróżnienie: Artur Mizera IV d
Wyróżnienie: Natalia Słanek V a

MAŁOPOLSKI KONKURS HUMANISTYCZNY

Finał wojewódzki
VII miejsce Edyta Gawęda VI c

MIĘDZYNARODOWY KONKURS MATEMATYCZNY „PANGEA"

Finaliści:
Artur Mizera IV d
Aleksandra Adamus IV b
Maciej Adamus V a
Arkadiusz Adamus IV c

MIĘDZYNARODOWY KONKURS „KANGUR MATEMATYCZNY"

Laureat Maciej Adamus V a

Wyróżnienie
Edyta Gawęda VI c
Aleksandra Adamus IV b
Arkadiusz Adamus IV c
Karolina Fryt IV b

MAŁOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY DLA UCZNIÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Finalistka Edyta Gawęda VI c

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS IV

I miejsce Aleksandra Adamus IV b

GMINNY KONKURS MATEMATYCZNY KLAS V

I miejsce Maciej Adamus V a

GMINNY KONKURS PIOSENKI „O ZŁOTĄ, SREBRNĄ I BRĄZOWĄ NUTKĘ"

II miejsce Karolina Fryt IV b

VII KONKURS KRAJOZNAWCZY „ZNAM GMINĘ ANDRYCHÓW"

III miejsce
Aleksandra Saferna VI d
Karolina Sojka VI a
Iwona Kubień V c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH

Finał Wojewódzki Dziewcząt
XI miejsce Daria Matyszkowicz VIc

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Finał Rejonowy I miejsce

Kacper Komendera VI c
Wojciech Wnęczak VI b
Szymon Kasperek VI c
Patryk Sasuła VI b
Wiktor Sajdak VI c
Wiktor Pomietło V a
Marcin Mizera V a
Łukasz Łagosz V a
Andrzej Zdrada V a
Damian Góralczyk V a

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Finał Wojewódzki II miejsce

Kacper Komendera VI c
Wojciech Wnęczak VI b
Szymon Kasperek VI c
Patryk Sasuła VI b
Wiktor Sajdak VI c
Wiktor Pomietło V a
Marcin Mizera V a
Łukasz Łagosz V a
Andrzej Zdrada V a
Filip Marczyński VI c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU DZIEWCZĄT

Finał Gminny II miejsce

Alicja Talaga VI c
Kinga Powroźnik VI c
Dagmara Zaręba VI d
Wiktoria Masiuk V a
Gabriela Curzydło V a
Natalia Szafarz VI b
Agnieszka Nalborczyk V a
Zuzanna Szyba VI c
Magdalena Radwan VI c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W UNIHOKEJU CHŁOPCÓW

Finał Gminny III miejsce

Miłosz Kozikowski VI a
Patryk Gwoździewicz IV a
Wiktor Mleczak V a
Kacper Komendera VI c
Szymon Kasperek VI c
Filip Marczyński VI c
Patryk Sasuła VI b
Adrian Nowak VI a
Wojciech Wnęczak VI b
Wiktor Sajdak VI c

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ MINI SIATKÓWKI DZIEWCZĄT
II miejsce
Gabriela Curzydło V a
Wiktoria Masiuk V a
Iwona Kubień V c

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Finał Powiatowy II miejsce

Aleksandra Adamus IV b
Wiktoria Honkisz IV d
Paulina Sordyl IV d
Zuzanna Pomietło IV c
Aneta Kowaliczek V c
Gabriela Curzydło V a
Patrycja Kowala V c
Maja Woźniak V a
Klaudia Bodzek VI d

Natalia Romańska VI d

Dagmara Zaręba VI d
Natalia Nowotarska V

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH DZIEWCZĄT

Finał Wojewódzki XII miejsce

Aleksandra Adamus IV b
Wiktoria Honkisz IV d
Paulina Sordyl IV d
Zuzanna Pomietło IV c
Aneta Kowaliczek V c
Gabriela Curzydło V a
Patrycja Kowala V c
Maja Woźniak V a
Klaudia Bodzek VI d
Natalia Romańska VI d
Dagmara Zaręba VI d
Natalia Nowotarska VI d

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

Finał Gminny II miejsce

Gabriela Curzydło V a
Wiktoria Masiuk V a
Aneta Kowaliczek V c
Dagmara Zaręba VI d
Klaudia Bodzek VI d
Natalia Nowotarska VI d
Aleksandra Adamus IV b

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT

Finał Powiatowy II miejsce

Gabriela Curzydło V a
Wiktoria Masiuk V a
Aneta Kowaliczek V c
Dagmara Zaręba VI d
Klaudia Bodzek VI d
Natalia Nowotarska VI d
Patrycja Kowala V c
Aleksandra Adamus IV b

MAŁOPOLSKIE IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W CZWÓRBOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT
Finał Rejonowy IV miejsce

Gabriela Curzydło V a
Wiktoria Masiuk V a
Aneta Kowaliczek V c
Patrycja Kowala V c
Aleksandra Adamus IV b
Maja Woźniak V a

TURNIEJ O TYTUŁ NAJSPRAWNIEJSZGO UCZNIA

Finał Gminny II miejsce
Gabriela Curzydło V a

IV miejsce Artur Mizera IV d

ORLIK VOLLEYMANIA

Finał Powiatowy I miejsce

Gabriela Curzydło V a
Iwona Kubień V c
Szymon Kasperek VI c
Wiktor Sajdak VI c

II miejsce

Wiktor Pomietło V a
Marcin Mizera V a
Wiktoria Masiuk V a
Katarzyna Brańka V a
Mateusz Mizera IV a

III miejsce
Klaudia Bodzek VI d
Natalia Nowotarska VI d
Wojciech Wnęczak VI b
Kacper Komendera VI c
Kamil Bodzek IV a

XXI MIĘDZYNARODOWY KONKURS PLASTYCZNY „MIESZKAM W BESKIDACH"

III miejsce Izabala Biczak VI d

Wyróżnienie
Aleksandra Saferna VI d
Julia Żurek VI d

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY „RAZEM W SZKOLE, RAZEM NA PODWÓRKU"

I miejsce Karolina Fryt IV b
III miejsce Anna Wójcik VI d
Wyróżnienie Anna Polak V c

XVII MIĘDZYNARODOWY EKUMENICZNY KONKURS WIEDZY BIBLIJNEJ JONASZ

Lauret
II miejsce Jakub Bargiel IV b

Laureatka Milena Perończyk V b

Finaliści
Olga Różańska IV b
Magdalena Radwan VI c
Krzysztof Woźniak VI c

 

 

Odsłony: 2800