Grupy przedszkolne 2020/2021

,,Wrześniowe słoneczko uśmiecha się wkoło..
zapraszamy do przedszkola - u nas gwarno i wesoło''.

1 września rozpoczęliśmy kolejny rok przedszkolny. Wszystkie przedszkolaki zostały przydzielone do odpowiednich grup wiekowych , w których przez cały rok będą się bawić, uczyć, poznawać swoje możliwości, poszerzać zainteresowania;

• grupa „Biedroneczki” - dzieci 3-4 letnie, nauczyciel wychowawca mgr Monika Wojewodzic, nauczyciel mgr Monika Zaborowska oraz pomoc nauczyciela Agata Kierczak.

• grupa „Pszczółki” - dzieci 4-5 letnie, nauczyciel wychowawca mgr Regina Wocial, nauczyciel mgr Monika Zaborowska, pomoc nauczyciela Iwona Bystrzycka.

• grupa „Motylki” - dzieci 6 letnie, nauczyciel wychowawca mgr Agnieszka Smolec, nauczyciel mgr Aleksandra Zacny, pomoc nauczyciela Magdalena Wiktor.

Zajęcia języka angielskiego prowadzić będzie mgr Aleksandra Zacny, a religii mgr Krystyna Strąk. Jak co roku dzieci objęte zostaną terapią logopedyczną prowadzoną przez mgr Dorotę Warmuz .

Zaspokojenie podstawowych dziecięcych potrzeb: bezpieczeństwa i akceptacji to zadanie dla nas najważniejsze. W swojej pracy będziemy skupiać się przede wszystkim na stworzeniu warunków do rozwijania pozytywnych relacji pomiędzy przedszkolakami. Będziemy dążyć do tego, by każde dziecko czuło się ważne i potrzebne, by znało swoje prawa, obowiązki oraz zasady zachowania się. Pragniemy wyposażyć je w wartości uniwersalne, wiedzę i umiejętności a przede wszystkim sprawić, by obraz dzieciństwa, wspomnienie przedszkola przywoływało w przyszłości uśmiech twarzach naszych wychowanków.

Wszystkim: przedszkolakom, rodzicom, nauczycielom i pozostałym pracownikom przedszkola życzymy spokojnego roku przedszkolnego, zadowolonych, radosnych dzieci, dumnych ze swych pociech rodziców oraz małych i dużych sukcesów w pracy. smile

Aktualności Przedszkolne

14 października 2020
01 października 2020
29 września 2020
28 września 2020
21 września 2020
Spacerki

Spacery

17 sierpnia 2020
Grupy przedszkolne w roku 2020/21

04 maja 2020
Oddziały przedszkolne - ważne informacje!

WAŻNE! Przedszkole w Szkole Podstawowej nr 2 będzie czynne od 18 maja br. Pierwszeństwo mają dzieci pracowników ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw realizujących zadania związane z zapobieganiem COVID-19.

20 sierpnia 2018
Lista dzieci przyjętych do przedszkola

Publikujemy listę dzieci przyjętych do trzech oddziałów przedszkolnych na rok 2018/2019

25 lipca 2018
Zebrania - przedszkole

Zebrania organizacyjne dotyczące oddziałów przedszkolnych odbędą się 30 sierpnia(czwartek) 2018r. Godzina oraz numery sal zostaną podane w późniejszym terminie. Wyprawkę (podpisaną) prosimy dostarczyć w dniach 29, 30 sierpnia w godzinach od 10.00 –

12 lipca 2018
Dwie godziny zabawy

Dnia 14 marca 2018 r. nasza szkoła otworzyła swoje podwoje przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w klasach pierwszych oraz oddziałach przedszkolnych.