Sukcesy uczniów klas I - III

SEMESTR PIERWSZY

Gminny Konkurs Wiedzy Ekologicznej
I m. Jędrzej Moskwik kl. III a
Wyróżnienia:
Paweł Wajdzik kl. I a
Antoni Nadajczyk kl. I c

Miejsko - Gminne Zawody w Pływaniu
III m. Jan Kubień kl. I a

Gminny Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie w oczach dziecka”
II m. Gabriela Stuglik kl. II d
II m. Dominika Frydel kl. II d
I m. Weronika Zborowska kl. II c
I m. Dominik Zadora kl. II c
I m. Franciszek Frączek kl. III a
I m. Karolina Piekiełko kl. III a
I m. Sobita Jakub kl. I a
I m. Lewandowski Adam kl. I a
I m. Alicja Turoboś kl. II a
I m. Łukasz Sordyl kl. II a
II m. Karolina Putek kl. III d
III m. Natasza Szatan kl. III d
II m. Sandra Rusinek kl. III b
III m. Maja Rybka kl. III b
I m. Julia Molendowska kl. III c
II m. Wojciech Jurczyk kl. III c

Międzyfilialny Konkurs Plastyczny ,, Stanisław Moniuszko - obrazy muzyką malowane"- 2019r. - Rokiem Stanisława Moniuszki- zorganizowanym przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Krakowie - etap powiatowy:
Julia Wiśniowska kl. II c
Nina Bystrzycka kl. II c

Gminny Przegląd ,,Śpiewamy Kolędy i Pastorałki"- udział zespołu z kl. 2c i 3a

SEMESTR DRUGI

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny KAKTUS

Laureat - Szymon Malczyk kl. 3 a wyróżnienie - Jakub Pikoń kl. 3d

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

NAGRODA DYREKTORA GOK Świnna

Lidia Niemiec kl. 3 a

Kategoria : RYSUNEK

II m. Julia Wiśniowska kl. 2 c

II m. Oliwia Bogdał kl. 3 b

II m. Stanisław Nowak kl. 3 c

III m. Turoboś Alicja kl. 2 a

III m. Aleksandra Płonka kl. 3 c

III m. Kacper Nowak kl. 3 c

WYRÓŻNIENIE:

Adam Lewandowski kl. 1 a

Weronika Jończy kl. 2 c

Łukasz Talar kl. 2 c

Zofia Garlacz kl. 3 b

Kinga Słabosz kl. 3 d

Kategoria: MALARSTWO

WYRÓŻNIENIE:

Gabriela Smaza kl. 3 b

Kategoria : WYKLEJANKA/KOLAŻ

I m. Kacper Witkowski kl. 3 a

II m. Jakub Sobita kl. 1 a

II m. Maja Seredyniecka kl. 2 d

III m. Szymon Graca kl. 1 a

III m. Dawid Łopata kl. 3 b

WYRÓŻNIENIE:

Paweł Wajdzik kl. 1 a

Jan Kubień kl. 1 a

Aleksander Kłosok-Kuder kl. 1 b

Krystian Skalecki kl. 1 b

Wojciech Stachura kl. 3a

Mikołaj Matejko kl. 3a

Natalia Pabiś kl. 3 b

Barbara Szwed kl. 3 b

Karolina Putek kl. 3 d

Kategoria: MAMA, TATA I JA

II m. Łukasz Sordyl kl. 2 a

II m. Franciszek Dereń kl. 2 c

Kategoria: FORMY PRZESTRZENNE

WYRÓŻNIENIE:

Paweł Wawro kl. 1 c

Natalia Pęczek kl. 1 c

Katarzyna Tupaj kl. 1 c

Franciszek Babik kl. 1 c

Czuba Bartosz kl. 1 c

Eryk Bryndza kl. 1 c

Milena Kuźma kl. 2 c

Marcel Kuźma kl. 2 c

Maja Matejko kl. 3 b

Kategoria: GRAFIKA KOMPUTEROWA

II m. Artur Tobiasiewicz kl. 1 c

WYRÓŻNIENIE:

Dominik Zadora kl. 2 c

Kategoria: MULTIMEDIA

I m. Oskar Skrzypek kl. 3 b

Kategoria: PROZA, POEZJA

III m. Łukasz Sordyl kl. 2 a

Gminny Konkurs Recytatorski "Szelki"

II m. Kacper Fraś kl. 2 c

Wyróżnienie - Helena Króliczek kl. 3a

Radosław Pabis kl. 2 c

Międzynarodowy Konkurs Matemtyczny KANGUR

Wyróżnienie- Franciszek Frączek kl. 3 a

Adam Bizoń kl. 2 c

Karol Paterek kl. 2 d

Kornel Szemik kl. 2b








Sukcesy uczniów klas IV - VIII



SEMESTR PIERWSZY

Etap szkolny

Szkolny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej:

Kategoria: klasy IV – VI

Grand Prix:

1. Emilia Wawro (4b)

2. Weronika Wróbel (5c)

I miejsce:

1. Maria Paterek (5e)

2. Kornelia Targosz (5e)

3. Jan Ogorzelec (6b)

4. Maria Olszewska (5d)

II miejsce:

1. Julia Sordyl (5c)

2. Weronika Wykręt (5c)

3. Aleksandra Gondko (5a)

4. Paulina Zielińska (6f)

III miejsce:

1. Kryspin Adamczyk (5e)

2. Grzegorz Janosz (5d)

3. Eryk Dorociński (5a)

4. Emilia Sordyl (5f)

5.Sara Lewandowska (5f)

Wyróżnienie:

Weronika Zdrada (5e)

Kategoria: klasy VII – VIII

I miejsce:

1. Zbigniew Stachowiak (7a)

2. Martyna Ogórek (8a)

3. Patrycja Micorek (8a)

Etap Gminny:

Gminny XXVII Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej im. Jana Fujawy

I miejsce:

Maria Paterek (5e)

Wyróżnienia

1. Zbigniew Stachowiak (7a)

2. Kornelia Targosz (5e)

3. Weronika Wróbel (5c)

XXVI Gminny Konkurs Ekologiczny

Wyróżnienie:

Bartosz Kramarz (6a)

XIII Międzybiblioteczny Konkurs Plastyczny pt. „Zaczarowany świat baśni i bajek”

Wyróżnienie:

Maria Paterek (5e)

V Konkurs Rysunku i Malarstwa ,, Plamą i kreską- Wędrujemy w świat bożonarodzeniowych marzeń”

Wyróżnienie:

Zofia Pasternak (6f)

Etap powiatowy:

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:

1. Patrycja Ostrowska (8a)

2. Agnieszka Pikoń (8b)

3. Monika Saferna (8b)

4. Jagoda Radke (6d)

5. Szymon Chmiel (8c)

6. Karolina Bizoń (7a)

7. Weronika Damek (8c)

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:

1. Otylia Nowak (6d)

2. Piotr Jończy (6f)

3. Zofia Pasternak ( 6f)

4. Wojciech Trojak (8c)

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:

1. Weronika Damek (8c)

2. Szymon Chmiel (8c)

3. Michał Jończy (7a)

4. Mikołaj Lupa (6f)

Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy:

1. Wojciech Trojak (8c)

2. Szymon Chmiel (8c)

3. Natalia Nowak (8a)

4. Kacper Sołdyk (8c)

Małopolski Konkurs Historyczny dla uczniów szkół podstawowych – etap rejonowy

1. Szymon Chmiel (8c)

2. Kacper Sołdyk (8c)

XXIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ” 2019/2020

kwalifikacje do etapu rejonowego:

1. Szymon Gałosz (4a)

2. Krzysztof Lubaś (4a)

3. Wojciech Smaza (6f)

4. Mateusz Talar (6f)

5. Szymon Wojtyła (6f)

6. Marek Bryndza (7a)

7. Natalia Nowak (8a)

Finał rejonowy Igrzyskach Młodzięzy Szkolnej w piłka nożna chłopców - 2 miejsce

1. Wojciech Trojak (8c)

2. Tymoteusz Adamek (7a)

3. Norbert Klimczyński(7a)

4. Kacper Pałosz(7a)

5. Kacper Malarz (7a)

6. Patryk Zadora (7a)

7. Piotr Seruga (7b)

8. Mikołaj Szlagor (8b)

9. Hubert Klęczar (8a)

Etap wojewódzki:

XII Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Trzeźwa Małopolska. NO PROMIL, NO PROBLEM”

Laureatka:

Antonina Zielińska (5b)

Kwalifikacja do etapu wojewódzkiego konkursu Krakowska Matematyka

1. Zofia Pasternak (6f)

2. Mateusz Miarka (6f)

3. Krzysztof Lubas (4a)

Awans do finału wojewódzkiego turnieju piłki nożnej chłopców o puchar Tymbarku

1. Oskar Kubiak

2. Krzysztof Lubaś (4a)

3. Karol Jakub

4. Jakub Pałosz (6e)

5. Hubert Pękala (5c)

6.Piotr Płonka (5e)

7. Piotr Rokowski (5e)

8.Paweł Słanek (5c)

9.Maciek Trojak (6d)

10. Hubert Pękala (5c)

11. Hubert Sawiński (6e)

12.Filip Sobita (7c)

13.TomaszSzemik (6e)

14. Adrian Szymonek (6a)

15. Gabriel Wesołowski (5a)

16.Wiktor Zadora (5c)

Finał wojewódzki Sztafetowe Biegi Przełajowe - 14 miejsce:

1.SzymonFlorczyk (6a)

2. OskarKaczmarczyk (6c)

3.BartłomiejKoryga (6a)

4.MateuszKuźma (6e)

5. MateuszMizera (6f)

6. HubertPękala(5c)

7.TomaszSzemik (6e)

8. Hubert Sawiński (6e)

9.AdrianSzymonek (6a)

10.GabrielWesołowski (5a)

11.FilipSobita (7c)

Finał wojewódzki Badminton chłopców – V miejsce

1. Jakub Bandoła (6a)

2. Bartosz Kramasz (6a)

3. Kacper Panek (6a)

Konkursy ogólnopolskie:

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,, Zachowaj Trzeźwy Umysł”

Wyróżnienia:

1. Hanna Wąwoźniak (5d)

2. Kinga Bryndza (6e)

3. Anna Jończy (7a)

4. Marta Ćwirko (7a)

5. Marek Bryndza (7a)

6. Emilia Sokołowska (7c)

XII edycja kampanii społecznej "NO PROMIL-NO PROBLEM"

Laureat:

Kryspin Adamczyk (5e)

Wyróżnienie:

Patrycja Micorek (8a)

VII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe ,,Po polsku o historii"

Laureaci:

1. Jagoda Radke (6d)

2. Marek Bryndza (7a)

3. Anna Jończy (7a)

Finaliści:

1. Wojciech Trojak (8c)

2. Monika Saferna (8b)


SEMESTR DRUGI

Etap Gminny:

Międzyszkolne Zawody Matematyczne gminy Andrychów

Kategoria: klasy czwarte

I miejsce – Krzysztof Lubaś (4a)

Kategoria: klasy piąte

III miejsce – Zuzanna Fryt (5f)

Kategoria: klasy szóste

I miejsce – Otylia Nowak (6d)

II miejsce – Zofia Pasternak (6f)

III miejsce – Mikołaj Lupa (6f)

Mistrzostwo gminy w mini siatkówce dziewcząt

Dominika Bizoń (6e)

Dominika Wykręt (6c)

Lena Sitarz (6f)

Emilia Tomczyk (6a)

Milena Napora (6 )

Milena Zielińska (6a)

Jagoda Radke (6d)

Zuzanna Najbor (6f)

Malwina Bury (6d)

Otylia Nowak (6d)
Weronika Najbor (6d)

Gminne Zawody w Piłce Siatkowej Chłopców-awans do powiatu

Bartosz Kramarz (6a)

Mateusz Nowak (6f)

Bartłomiej Koryga(6a)

Kacper Panek (6a)

Dawid Ślipko (6a)

Piotr Rodak (6a)

Maurycy Stanek (6a)

Adrian Szymonek (6a)

Jakub Bandoła (6a)

Szymon Florczyk (6a)

Nikodem Dubel (7d)

Zawody miejsko- gminne w pływaniu

Styl grzbietowy dzieci 2005-2007

III miejsce: Partyka Antonina (4a)

Styl grzbietowy

I miejsce: AssiaParkhomei (6c)

II miejsce: Szymon Piotrowski (6e)

III miejsce: KrzysztofLubaś (4a)

Styl klasyczny

III miejsce: Bartosz Kramarz (6a)

Styl dowolny 50m

II miejsce: Mikołaj Lupa (6f)

Etap powiatowy:

finał powiatowy Igrzysk Dzieci w Pływaniu

Krzysztof Lubaś (4a)

Bartosz Kramarz (6a)

Mikołaj Lupa (6f)

Mikołaj Kasperek (7c)

Etap wojewódzki:

Krakowska Matematyka

awans do finału - Krzysztof Lubaś (4a)

Małopolskie Igrzyska Dzieci w Narciarstwie Alpejskim – finał wojewódzki

Finaliści

Bartosz Kramarz (6a)

Oliwier Olszewski (7a)

Małopolskie Igrzyska w Pływaniu Indywidualnym – finał wojewódzki

Finalista w stylu dowolnym50 m: Mikołaj Lupa (6f)

Konkursy ogólnopolskie:

XXIII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „JONASZ” 2019/2020

Laureaci:

Szymon Gałosz (4a)

Mateusz Talar (6f)

Marek Bryndza (7a)

Natalia Nowak (8a)

Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Wyróżnienie:

Kategoria Żaczek

Karol Paterek (2d)

Kornel Szemik (2b)

Adam Bizoń (2c)

Kategoria Maluch

Franciszek Frączek (3a)

Kategoria Beniamin

Maria Paterek (5e)

Oskar Kubanek (5c)

Weronika Wróbel (5c)

Aleksandra Nadajczyk(5c)

Otylia Nowak (6d)

Mateusz Miarka (6f)

Mikołaj Lupa (6f)

Nadia Belak(6e)

Kategoria Kadet

Emilia Mikołajko( 7a)

Marta Ćwirko (7a)

Tymoteusz Adamek (7a)

Szymon Chmiel (8c)

XX Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

kategoria BUNNIES

wynik bardzo dobry:Zuzanna Fryt (5c)

wynik dobry:Mikołaj Lupa (6f)

kategoria DUCKS

wynik dobry:

Karolina Bizoń (7a)

Michał Jończy (7a)

XXVIII Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

I miejsce:

Antonina Zielińska (5b)

III miejsce:

Kinga Komendera (5c)

Wyróżnienie:

Zuzanna Fryt (5c)

Anna Mrzygłód (5c)

Naomi Łukaszka (5f)

Victoria DyrczCortes(6d)

Zuzanna Stachura (7c)

Kategoria: Fotografia

Emilia Sokołowska (7c)

Kategoria: Makieta

I miejsce: Iga Bogacz (5f)

realizacja strony internetowej - weboski