Sukcesy uczniów klas I - III

SEMESTR PIERWSZY

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej

1 m. Lena Weiss kl. 2 a

wyróżnienie Dominik Zadora kl. 1 c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny,, Boże Narodzenie - Tradycja i Współczesność"

kwalifikacja do wystawy: Julia Wiśniowska kl. 1 c

Dominika Rajda kl. 3 b

Gminny Konkurs Ekologiczny,, Dbaj o powietrze - nie pal śmieci" - kategoria prac plastycznych

2 m. Nina Bystrzycka kl. 1 c

wyróżnienie - Aleksandra Piekiełko kl. 1 c

Gminny Konkurs Ekologiczny

4 m. Jan Mrzyk kl. 3 b

SEMESTR DRUGI

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny "Kangur"

wyróżnienie: Jędrzej Moskwik kl.II a, Kacper Witkowski kl.II a , Szymon Malczyk kl.II a, Yana Parkhomei kl. III a, Prus Natalia kl. III a, Jakub Pikoń kl. II d

Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

nagroda główna laureat I msc Jędrzej Moskwik kl.II a
nagroda laureat II msc Lena Weiss kl. II a, Natasza Szatan kl. II d
wyróżnienia: Szymon Malczyk kl. II a
Aleksandra Płonka kl. II c
Bartosz Nowak kl. II c
Karol Paterek kl. I d
Aleksandra Piekiełko kl. I c
Wiktoria Bryndza kl. I c

Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mieszkam w Beskidach"

1m. Łukasz Sordyl kl. I a, Stanisław Nowak kl. II c, Nadia Badan kl. I d, Lidia Niemiec kl. II a, Szymon Chmura kl. II a, Natalia Pabis kl. II b, Marta Dwornik kl. II d
2 m. Liliana Janik kl. II a
3m. Kacper Witkowski kl. II a, Dawid Stachura kl. II b, Antonina Partyka kl. III a, Jan Mrzyk kl. III b

wyróżnienie: Jakub Mizera kl. I c, Aleksandra Piekiełko I c, Mikołaj Matejko kl. II a, Jędrzej Moskwik kl. II a, Maciej Andrejko kl. II b, Iga Węglarz kl. II b, Zofia Garlacz kl. II b, Chrystian Miarka kl. II b, Barbara Szwed kl. II b, Aleksandra Płonka kl. II c, Julia Molendowska kl. II c, Nikola Noszka kl. II c, Kacper Gibas kl. II c, Yana Parkhomei kl III a, Natalia Prus kl. III a, Nina Ogiegło kl. III b

Gminny Konkurs Ortograficzny
2m. Maja Powroźnik kl. II d
2m. Jan Mrzyk kl. III b
3m. Lena Weiss kl. II a

Gminny Konkurs Plastyczny "Czysty świat wokół nas”
1m. Lena Pikoń kl. I a, Jakub Górecki kl. I c, Franciszek Dereń kl. I c, Franciszek Frączek kl. II a, Zuzanna Żydek kl. II a, Aleksandra Płonka kl. II c, Nikola Noszka kl. II c
Julia Gancarczyk kl. II d, Yana Parkhomei kl. III a
2 m. Zuzanna Hatala kl. I a, Anna Gwoździewicz kl. I d, Lena Okręglicka kl. I d, Dawid Stachura kl. II b, Sandra Rusinek kl. II b, Karolina Putek kl. II d, Nikola Zemanek kl. III a 3 m. Zofia Mikołajczyk kl. III b

Gminny Konkurs Recytatorski "Spotkanie z poezją dla dzieci"
1 m. Lena Weiss kl. II a
3m. Gabriela Stuglik kl. I d

Gminny Konkurs Plastyczny "Boże Narodzenie w oczach dziecka"

1m. Alicja Turoboś kl. I a, Lena Żywioł kl. I b, Weronika Zborowska kl. I c, Emilia Widlarz kl. II a, Wojciech Stachura kl. II a, Natalia Prus kl. III a
2 m. Kacper Czernik kl. I a, Maja Paszewska kl. I b, Łukasz Talar kl. I c, Adrian Buda kl. II d, Mateusz Jantos kl. I d, Oliwia Bogdał kl. 2 b, Ksawery Paszewski kl. III a
3 m. Kinga Słabosz kl. II d, Gabriela Stuglik kl. I d, Sandra Rusinek kl. II b

Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej
1 m. Lena Weiss kl. II a
wyróżnienie Emilia Wawro kl. III b

Gminny Konkurs Plastyczny ,,Lubię to miejsce - Andrychów i okolice w różnych porach roku"
1m. Maja Powroźnik kl. II d
2m. Julia Gancarczyk kl. II d
wyróżnienie Lena Żywioł kl. I b, Łukasz Talar kl. I c, Franciszek Dereń kl. I c, Marcel Kuźma kl. I c, Natasza Szatan kl.2 d

Gminna Olimpiada Sportowa Pierwszoklasistów
3 m. klasa 1 c

Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,,Boże Narodzenie Tradycja i współczesność"
kwalifikacja do wystawy: Gabriela Smaza kl. IIb, Dominika Rajda kl. III b

Gminny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu "W zdrowym ciele, zdrowy duch"
5m. Natalia Prus kl. III a

Gminne Zawody Narciarskie w Rzykach
15 miejsce -Kacper Bylica kl. III a
















Sukcesy uczniów klas IV - VIII


SEMESTR PIERWSZY

Etap szkolny

Szkolny konkurs recytatorski poezji religijnej

Kategoria: klasy IV – VI

Grand Prix: Kornelia Targosz (4e), Wiktoria Dyrcz (5d), Zbigniew Stachowiak (6a) i Szymon Toka (6d)

I miejsce: Maria Paterek (4e), Łucja Moskwik (5c), Paulina Zielińska (5f), Karolina Żurek (6b), Alicja Pabiś (6b), Julia Kołodziejczyk (6b)

II miejsce: Piotr Płonka (4e), Jakub Orkisz (5b), Weronika Gurdek (5d), Tatiana Koman (6b) i Martyna Stuglik (6b)

III miejsce: Wiktoria Mateja (4f), Sara Lewandowska (4f), Iga Bogacz (4f)

W kategorii klas VII – VIII – wyróżnienie – Patrycja Micorek (7a).

Etap Gminny:

XXVI Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Religijnej w Targanicach z okazji 40-lecia pontyfikatu św. Jana Pawła II

W kategorii klas IV - VI

Nagroda Księdza Proboszcza - Kornelia Targosz z klasy IV e

wyróżnienie -Szymon Toka z klasy VI d

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Szachy Drużynowe- V miejsce

1. Skupień Mateusz kl.4b

2. Stachowiak Zbigniew kl.6a

3. Brońka Julia kl.5c

4. Molendowski Wiktor kl.5c

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej Chłopców- IV miejsce

1. Wiktorczyk Wiktor kl.8c

2. Smaza Dawid kl.7c

3. Miarka Łukasz kl.8d

4. Tomiczek Jakub kl.7c

5. Zaborowski Mateusz kl. 8c

6. Płonka Piotr kl.8d

7. Kołacz Jakub kl.8c

8. Wojewodzic Filip kl.8c

9. Sołdyk Kacper kl.7c

10. Maleta Kacper kl. 8d

Małopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej - Unihokej Dziewcząt- IV miejsce

1. Ogórek Matyna kl.7a

2. Micorek Patrycja kl.7a

3. Tupaj Agnieszka kl.8c

4. Pająk Wiktoria kl.8a

5. Stanek Michalina kl.8c

6. Tomczyk Paulina kl.8a

7. Brońka Barbara kl.8a

8. Nowak Natalia kl.7a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Dziewcząt-II miejsce

1. Zuzanna Stachura kl. 6c

2. Karina Pawlik kl. 6c

3. Sandra Ćwiartka kl. 6c

4. Dominika Wykręt kl.5c

5. Milena Niewiara kl. 5a

6. Emilia Tomczyk kl.5a

7. Karolina Rajda kl.6a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Chłopców- II miejsce

1. Hubert Pękala kl 4c

2. Oskar Kubanek kl. 4c

3. Paweł Słanek kl. 4c

4. Karol Jończy kl.4c

5. Bartosz Kramarz kl.5a

6. Kacper Panek kl. 5a

7.Jakub Bandoła kl.5a

8. Dawid Ślipkokl. 5a

9. Szymon Florczyk kl. 5a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców- I miejsce

1. Florczyk Szymon kl.5a

2. Kaczmarczyk Oskar kl.5c

3. Klimczyński Norbert kl.6a

4. Malarz Kacper kl.6a

5. Miarka Mateusz kl.5f

6. Olszewski Olivier kl.6a

7. Pałosz Kacper kl.6a

8. Pękala Hubert kl. 4c

9. Rajda Filip kl.6d

10. Szymonek Adrian kl.5a

11. Witek Adrian kl.6b

12. Zadora Patryk kl.6a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Dziewcząt-V miejsce

1. Stachura Zuzia kl.6c

2. Pabiś Alicja kl.6b

3. Pawlik Karina kl.6c

4. Bystrzycka Aleksandra kl.6c

5. Ćwiartka Sandra kl.6c

6. Fujawa Sandra kl.6d

7. Bizoń Karolina kl.6a

8. Kołodziejczyk Julia kl.6b

9. Dziergacz Estera kl.6d

10. Madeja Patrycja kl.5c

11. Wiktorczyk Aleksandra kl.5b

12. Parkhomei Assia kl.5c

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa -I miejsce chłopcy

1. Szymon Florczyk kl. 5a

2. Norbert Klimczyński kl. 6a

3. Bartłomiej Koryga kl.5a

4. Kacper Malarz kl. 6a

5. Olivier Olszewski kl. 6a

6. Kacper Pałosz kl. 6a

7. Piotr Seruga kl.6b

8. Patryk Zadora kl. 6a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa -II miejsce dziewczęta

1. Zuzanna Stachura kl. 6c

2. Aleksandra Bystrzycka kl. 6c

3. Martyna Stuglik kl.6c

4. Sandra Ćwiartka kl.6c

5. Karina Pawlik kl.6c

6. Martina Mikołajko kl.6c

7. Julia Kołodziejczyk kl.6b

8. Alicja Pabiś kl.6b

9. Natalia Lachendro kl.6c

Etap powiatowy:

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa -I miejsce

1. Szymon Florczyk kl. 5a

2. Norbert Klimczyński kl. 6a

3. Bartłomiej Koryga kl.5a

4. Kacper Malarz kl. 6a

5. Olivier Olszewski kl. 6a

6. Kacper Pałosz kl. 6a

7. Piotr Seruga kl.6b

8. Patryk Zadora kl. 6a

9. Tymoteusz Adamek kl. 6a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców- I miejsce

1. Florczyk Szymon kl.5a

2. Kaczmarczyk Oskar kl.5c

3. Klimczyński Norbert kl.6a

4. Malarz Kacper kl.6a

5. Miarka Mateusz kl.5f

6. Olszewski Olivier kl.6a

7. Pałosz Kacper kl.6a

8. Pękala Hubert kl. 4c

9. Rajda Filip kl.6d

10. Szymonek Adrian kl.5a

11. Witek Adrian kl.6b

12. Zadora Patryk kl.6a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Dziewcząt-III miejsce

1. Zuzanna Stachura kl. 6c

2. Karina Pawlik kl. 6c

3. Sandra Ćwiartka kl. 6c

4. Dominika Wykręt kl.5c

5. Milena Niewiara kl. 5a

6. Emilia Tomczyk kl.5a

7. Karolina Rajda kl.6a

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Unihokej Chłopców- III miejsce

1. Hubert Pękala kl 4c

2. Oskar Kubanek kl. 4c

3. Paweł Słanek kl. 4c

4. Karol Jończy kl.4c

5. Bartosz Kramarz kl.5a

6. Kacper Panek kl. 5a

7. Jakub Bandoła kl.5a

8. Dawid Ślipkokl. 5a

9. Szymon Florczyk kl. 5a

Gminny Konkurs Plastyczny ,,Kocham Cię Polsko” - Emilia Stachowiak nagroda

Gminny Konkurs Plastyczny ,,Kocham Cię Polsko” - Jagoda Radke wyróżnienie

IV Gminny Konkurs Malarstwa i Rysunku ,,Plamą i kreską- szukamy teatru"- Paulina Zielińska wyróżnienie

Etap rejonowy:

Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

Awans do rejonu:

Weronika Oboza (8c), Ewa Dura (8c), Agnieszka Tupaj (8c), Szymon Chmiel (7c), Zuzanna Sołdyk (7c) i Anna Jończy (6a)

Ogólnopolskiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego"- etap rejonowy

1. Franciszek Nowak kl. 5d

2. Ewa Dura kl. 8c

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych- kwalifikacje do etapu rejonowego:

1. Aleksandra Polak kl.8a

2. Ewa Dura kl.8c

3. Szymon Chmiel kl. 7c

4. Michał Jończyk l.6a

Małopolski Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych -kwalifikacje do etapu rejonowego:

1. Ewa Dura kl. 8c

Małopolski Konkurs Biologiczny- etap rejonowy Ewa Dura kl. 8c.

Małopolski Konkurs Geograficzny- etap rejonowy Ewa Dura kl.8c, Łukasz Miarka kl.8d.

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Piłka Nożna Halowa – rejon II miejsce

1. Szymon Florczyk kl. 5a

2. Norbert Klimczyński kl. 6a

3. Bartłomiej Koryga kl.5a

4. Kacper Malarz kl. 6a

5. Olivier Olszewski kl. 6a

6. Kacper Pałosz kl. 6a

7. Piotr Seruga kl.6b

8. Patryk Zadora kl. 6a

9. Tymoteusz Adamek kl. 6a

Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej „Jonasz”- awans do etapu rejonowego :

1. Marek Bryndza kl. 6a
2. Natalia Nowak kl. 7a
3. Justyna Ćwiertnia 5e
4. Mateusz Talar 5f
5. Szymon Wojtyła 5f
6. Alicja Wcisło 4
7. Maria Paterek 4

Etap wojewódzki:

Małopolski Konkurs Geograficzny dla uczniów szkół podstawowych- awans do województwa–Ewa Dura kl. 8c

Przeszli do II etapu, małopolskiego konkursu tematycznego

„Umarli, abyśmy mogli żyć wolni”.

Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski:

1. Jagoda Radke kl. 5d

2. Mateusz Talar kl. 5f

2. Weronika Oboza kl. 8c

Małopolskie Igrzyska Dzieci - Sztafetowe Biegi Przełajowe Chłopców-finał wojewódzki XXVII miejsce

1. Florczyk Szymon kl.5a

2. Kaczmarczyk Oskar kl.5c

3. Klimczyński Norbert kl.6a

4. Malarz Kacper kl.6a

5. Miarka Mateusz kl.5f

6. Olszewski Oliwier kl.6a

7. Pałosz Kacper kl.6a

8. Rajda Filip kl.6d

9. Szymonek Adrian kl.5a

10. Witek Adrian kl.6b

11. Zadora Patryk kl.6a

Inne:

Konkurs Matematyczny "Krakowska Matematyka"

finaliści:
1. Bartosz Kramarz kl. 5a,
2. Mateusz Miarka kl. 5f,

3. Paulina Zielińska kl. 5f


Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zachowaj trzeźwy umysł" Jagoda Radke kl.5d wyróżnienie

Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Zachowaj trzeźwy umysł" Mateusz Gawęda kl.VII a wyróżnienie

VI Dyktando Niepodległościowe „Po polsku o historii”

Jagoda Radke(5d), Marek Bryndza (6a) i Anna Jończy (6a) - laureaci w kategorii - szkoły podstawowe klasy IV – VI.

kategorii - klasy VII - VIII szkoły podstawowej i klasy gimnazjum
1. Ewa Dura kl. 8c- wyróżnienie,

2. Weronika Oboza kl. 8c- finalistka

Kinga Bryndza z klasy 5e została laureatką XI edycji kampanii społecznej "NO PROMIL-NO PROBLEM" w kategorii prace literackie. Jest jedyną z Gminy Andrychów.



SEMESTR DRUGI

Konkursy szkolne

1. Szkolny konkurs ortograficzny

Klasy ósme:

I miejsce – Weronika Oboza 8c

II miejsce - Izabela Matusiak 8a

III miejsce – Ewa Dura 8c i Julia Płatek 8d

Wyróżnienie – Aleksandra Polak 8a

Klasy siódme:

I miejsce - Zofia Burzej 7b

II miejsce – Monika Saferna – 7b

III miejsce – Wiktoria Pawińska 7b

Klasy szóste:

I miejsce – Joanna Górecka 6d

II miejsce – Anna Jończy 6a

III miejsce – Marek Bryndza 6a

Wyróżnienie: Karolina Bizoń 6a i Maksymilian Kuś 6b

Klasy piąte:

I miejsce – Zofia Pasternak 5f

II miejsce – Jagoda Radke 5d i Martyna Chruszcz 5c

III miejsce – Maciej Trojak 5d

Klasy czwarte:

I miejsce – Hanna Wąwoźniak 4d oraz Karol Jończy 4c

II miejsce – Zuzanna Marczewska 4d

III miejsce - Grzegorz Gałuszka 4a oraz Kinga Czechowska 4d.

Wyróżnienie: Anna Mrzygłód 4c ,Kryspin Adamczyk 4e ,Julia Ząbek 4b oraz Oliwia Warmuz 4b


2. Szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją dla dzieci”

Grand Prix: Szymon Toka (6d) i Wiktoria Dyrcz (5d)

klasy czwarte:

I miejsce: Weronika Wróbel (4c), Maria Olszewska (4d), Lena Rajda (4c)

II miejsce: Kornelia Targosz (4e), Weronika Zdrada (4e), Oliwia Warmuz (4b)

III miejsce: Kryspin Adamczyk (4e), Kinga Czechowska (4d), Maja Bystrzycka (4c), Paweł Słanek (4c)

wyróżnienia: Zuzanna Babik (4f), Wiktoria Mateja (4f), Anna Matusiak (4b)

klasy piąte i szóste:

I miejsce: Zbigniew Stachowiak (6a), Patrycja Wykręt (5d)

II miejsce: Tatiana Koman (6b), Alicja Pabiś (6b), Karolina Żurek (6b)

III miejsce: Zuzanna Żurek (6b), Wiktoria Tyl (6b)

wyróżnienie: Weronika Gurdek (5d)

3. Szkolny konkurs recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”

Klasy IV:

I miejsce: Kornelia Targosz (4e), Maria Olszewska (4d)

II miejsce: Paweł Słanek (4c), Maria Paterek (4e)

III miejsce: Kryspin Adamczyk (4e), Grzegorz Gałuszka (4a)

Wyróżnienie: Grzegorz Janosz (4d)

Klasy V – VI:

I miejsce: Karolina Żurek (6b), Zbigniew Stachowiak (6a), Tatiana Koman (6b)

II miejsce: Alicja Pabiś (6b), Wiktoria Tyl (6b) i Zuzanna Żurek (6b).


KONKURSY GMINNE:

1.Międzyszkolne Zawody Matematyczne

Zofia Pasternak 5f - III miejsce w kategorii klas piątych

Piotr Płonka 4e V miejsce
Otylia Nowak 5d VII miejsce


2.XVI Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją twórców beskidzkich”

I miejsce – Maria Paterek (4e) i Zbigniew Stachowiak (6a)

II miejsce – Kornelia Targosz (4e)

III miejsce – Paweł Słanek (4d)

Wyróżnienia: Karolina Żurek (6b) i Tatiana Koman (6b)

3.Toka Szymon 6 d- Gminny Konkurs Recytatorski "XV Spotkania z poezją dla dzieci"-

I miejsce

4. Alicja Wcisło 4a konkurs "Andrychów moja mała zielona ojczyzna"-wyróżnienie

5.Gminny Konkurs Plastyczny ,,Autyzm- w niebieskim świecie”

-Emilia Stachowiak 8d - nagroda

-Anna Jończy 6a - wyróżnienie

-Antonina Zielińska 4b –wyróżnienie

6.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Ręczna I miejsce:

1Adamek Tymoteusz 6a

2 Bandoła Jakub 5a

3 Biczak Dawid 5a

4 Florczyk Szymon 5a

5 Klimczyński Norbert 6a

6 Koryga Bartłomiej 5a

7 Malarz Kacper 6a

8 Olszewski Oliwier 6a

9 Pałosz Kacper 6a

10 Panek Kacper 5a

11 Seruga Piotr 6b

12 Szymonek Adrian 5a

13 Zadora Patryk 6a

8.Małopolskie Igrzyska Dzieci , Piłka Nożna –I miejsce:

-Szymon Florczyk 5a

-Norbert Klimczyński 6a

-Bartłomiej Koryga 5a

-Kacper Malarz 6a

-Olivier Olszewski 6a

-Kacper Pałosz 6a

-Patryk Zadora 6a

-Piotr Seruga 6b

KONKURSY POWIATOWE:

1.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Drużynowe biegi przełajowe- IV miejsce:

- Florczyk Szymon 5a

-MalarzKacper 6a

-Miarka Mateusz 5f

-Pałosz Kacper 6a

-Szymonek Adrian 5a

-Zadora Patryk 6a

2. Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Nożna- III miejsce:

-Szymon Florczyk 5a

-Norbert Klimczyński 6a

-Bartłomiej Koryga 5a

-Kacper Malarz 6a

-Olivier Olszewski 6a

-Kacper Pałosz 6a

-Patryk Zadora 6a

- Tymoteusz Adamek 6a


3.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Pływanie Indywidualne

-Aleksandra Nadajczyk –powiat I miejsce.

4.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Ręczna I miejsce:

1Adamek Tymoteusz 6a

2 Bandoła Jakub 5a

3 Biczak Dawid 5a

4 Florczyk Szymon 5a

5 Klimczyński Norbert 6a

6 Koryga Bartłomiej 5a

7 Malarz Kacper 6a

8 Olszewski Olivier 6a

9 Pałosz Kacper 6a

10 Panek Kacper 5a

11 Seruga Piotr 6b

12 Szymonek Adrian 5a

13 Zadora Patryk 6


KONKURSY REJONOWE:

Małopolskie Igrzyska Dzieci, Piłka Ręczna I miejsce:

1Adamek Tymoteusz 6a

2 Bandoła Jakub 5a

3 Biczak Dawid 5a

4 Florczyk Szymon 5a

5 Klimczyński Norbert 6a

6 Koryga Bartłomiej 5a

7 Malarz Kacper 6a

8 Olszewski Olivier 6a

9 Pałosz Kacper 6a

10 Panek Kacper 5a

11 Seruga Piotr 6b

12 Szymonek Adrian 5a

13 Zadora Patryk 6

KONKURSY WOJEWÓDZKIE:

1.Krakowska Matematyka

Mateusz Miarka 5f- finalista konkursu Krakowska Matematyka

Karol Jończy 4c awans do etapu wojewódzkiego konkursu

Paulina Zielińska 5f awans do etapu wojewódzkiego konkursu

Bartosz Kramarz 5a awans do etapu wojewódzkiego konkursu


2. Weronika Oboza 8c-finalistka Małopolski Konkurs Języka Polskiego dla uczniów szkół podstawowych

3. Ewa Dura 8c- finalista Małopolskiego Konkursu Geograficznego dla uczniów szkół podstawowych

4. Wojewódzki Konkurs Plastyczny ,, Zdrowo jedz i ćwicz”

w ramach VI edycji Projektu,, Czysta Małopolska”

-Finalistka – Emilia Stachowiak 8d

5. Wojewódzki konkurs,, Umarli, abyśmy mogli żyć wolni” Miejsce Lwowa i jego obrońców w walce o niepodległość Polski-kuratoryjny

-Weronika Oboza 8c-finalistka,

-Jagoda Radke 5d-finalistka.


6. Małopolskie Igrzyska Dzieci ,Piłka ręczna- VI miejsce:

1Adamek Tymoteusz 6a

2 Bandoła Jakub 5a

3 Biczak Dawid 5a

4 Florczyk Szymon 5a

5 Klimczyński Norbert 6a

6 Koryga Bartłomiej 5a

7 Malarz Kacper 6a

8 Olszewski Oliwier 6a

9 Pałosz Kacper 6a

10 Panek Kacper 5a

11 Seruga Piotr 6b

12 Szymonek Adrian 5a

13 Zadora Patryk 6a

7.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Narciarstwo Alpejskie

-Szymon Grela 8d,

-Bartosz Kramarz 5a

8.Małopolskie Igrzyska Dzieci, Pływanie Indywidualne

-Aleksandra Nadajczyk -finalistka

KONKURSY OGÓLNOPOLSKIE:

1.Marek Bryndza uczeń klasy 6a- laureat I m-ca XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Nauk Przyrodniczych "Świetlik"

2.Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych Świetlik

-Nowak Franciszek kl. 5d - nagroda

-Damek Weronika kl. 7c -wyróżnienie

-Biela Michał kl. 5f - wyróżnienie

-Kramarz Bartosz 5a – wyróżnienie

3.Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX

-Michał Jończy 6a,

-Julia Pyzio 5c - wynik bardzo dobry,

-Szymon Chmiel 7c - wynik dobry


KONKURSY MIĘDZYNARODOWE:

1.XXII Międzynarodowy Ekumeniczny Konkurs Wiedzy Biblijnej Jonasz

-Marek Bryndza VI a laureat

-Maria Paterek IVe finalistka

-Justyna Ćwiertnia V e finalistka

-Mateusz Talar V f finalista

-Szymon Wojtyła V f finalista

-Natalia Nowak VII a finalistka

2. Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny

Mateusz Miarka 5f - wynik bardzo dobry

Bartosz Kramarz 5a - wyróżnienie

Michał Biela 5f - wyróżnienie

Otylia Nowak 5d - wyróżnienie

Zofia Pasternak 5f - wyróżnienie

Tymoteusz Adamek 6a- wyróżnienie

Wojciech Trojak 7c - wyróżnienie

Izabela Matusiak 8a - wyróżnienie

3.XXVI Międzynarodowy Konkurs Plastyczny ,, Mieszkam w Beskidach”

KATEGORIA Rysunek /Malarstwo 10-12 lat

Julia Pyzio 5 c - II miejsce

Wiktoria Dyrcz 5d - III miejsce

Paulina Zielińska 5f - III miejsce

Lena Bożek 6b - wyróżnienie

Maria Paterek 4e- wyróżnienie

Hanna Wąwoźniak 4 d- wyróżnienie

Kryspin Adamczyk 4 e -wyróżnienie

KATEGORIA Rysunek /Malarstwo 13-15 lat

Emilia Stachowiak 8 d I miejsce

Monika Saferna 7b - III miejsce

KATEGORIA KOLAŻ-WYKLEJANKA 10-12 lat

Zuzanna Fryt 4c II miejsce

Jagoda Radke 5d wyróżnienie

realizacja strony internetowej - weboski