Pracownicy Szkoły

Kategoria: Podstrony Opublikowano: czwartek, 24, październik 2013

 

KADRA PEDAGOGOGICZNA
 

  • Dyrektor mgr Elżbieta Górska-Zborowska
  • Wicedyrektor mgr Bożena Ryczek
  • Pedagog szkolny mgr Krystyna Ochmanek
  • Klasa 1a mgr Barbara Czepiec - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 1b mgr Anna Baścik - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 2a mgr Beata Wrona - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 2b mgr Anna Jura - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 2c mgr Aneta Bizoń- edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 2d mgr Gabriela Samborska - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 2e mgr Dominika Bizoń - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 2f mgr Bożena Cinal - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 3a mgr Lucyna Laszczak - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 3b mgr Dorota Wołkowska - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 3c mgr Marzena Kołodziejczyk - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 3d mgr Joanna Bury - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 3e mgr Dorota Paździora - edukacja wczesnoszkolna
  • Klasa 3f mgr  Beata Śmiech - edukacja wczesnoszkolna
  • klasa 4a mgr Barbara Woźniak - j. polski, wychowanie do życia w rodzinie
  • klasa 4b mgr Jadwiga Kubera - matematyka
  • klasa 4c mgr Kinga Zontek-Kwarciak - j. polski
  • klasa 4d Magdalena Potempa - j. angielski
  • Klasa 5a mgr Alicja Pietraszek - plastyka
  • Klasa 5b mgr Grażyna Szczepaniak - wychowanie fizyczne
  • Klasa 5c mgr Marzena Potempa - przyroda
  • Klasa 6a mgr Dawid Karcz - matematyka
  • Klasa 6b mgr Renata Paleczna - historia
  • Klasa 6c mgr Agnieszka Stachowiak - j. polski
  • Klasa 5d mgr Monika Jakubiec - j. polski
  • mgr Renata Adamczyk - wychowanie fizyczne
  • mgr Anna Andrejko - tyflopedagogika
  • mgr Iwona Bargiel - religia
  • mgr Anna Bomba - Magiera - matematyka
  • mgr Justyna Dwornik - matematyka
  • mgr Marek Dziędziel - religia
  • mgr Witold Gawina - wychowanie fizyczne
  • mgr Anna Góra - Kowalówka - przyroda
  • mgr Barbara Grabowska - urlop bezpłatny
  • mgr Dorota Grocka - nauczyciel świetlicy
  • mgr Piotr Grocki - informatyka, technika
  • mgr Ewa Kopcińska - nauczyciel bibliotekarz
  • mgr Beata Łogożna - rehabilitant
  • mgr Jan Makowiecki - nauczyciel świetlicy
  • lic. Marcelina Mikołajczyk - j. angielski
  • mgr Katarzyna Ogorzelec - wychowanie fizyczne
  • mgr Wiesława Panek - religia
  • mgr Sławomir Piekarski - urlop bezpłatny
  • mgr Magdalena Rupik - logopeda
  • mgr Bożena Senkowska - logopeda
  • mgr Daria Skęczek - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Renata Sośniecka - Arabas - nauczyciel świetlicy
  • mgr Beata Sordyl - przyroda
  • mgr Zdzisław Stańczak - muzyka
  • s. mgr Krystyna Strąk - religia
  • mgr Dorota Szymalska-Płonka - j. angielski
  • mgr Anna Ślagor - przyroda
  • ks. mgr Lechosław Waleczek - religia
  • mgr Danuta Wiktor - edukacja wczesnoszkolna
  • mgr Dorota Warmuz  - wychowanie fizyczne, logopeda

Pracownicy obsługi i administracji

  • Alina Kozikowska
  • inż. Monika Węgrzyn
  • Monika Baranowska
  • Iwona Bystrzycka
  • Teresa Koczur
  • Maria Kołodziejczyk
  • Klaudia Korcik
  • Gerard Linder
  • Ewa Ligus
  • Dariusz Ligus
  • mgr inż, Joanna Małysa
  • Agnieszka Nalborczyk
  • Karolina Nawrot
  • Natalia Orłowska
  • Marzena Sordyl
  • Izabela Weźranowska
  • Zofia Węgrzyn
  • Edyta Żydek
Odsłony: 6898