Zielona Szkoła – Kościelisko – Zakopane

W dniach 14.05.- 18.05.18r. klasa IIIc wraz z opiekunami przebywała na ,,zielonej szkole” w Kościelisku - malowniczej miejscowości położonej nieopodal Zakopanego.

Dzieci mieszkały w Pensjonacie ,,Willa Cztery Pory Roku”, który słynie z niezwykłej gościnności oraz doskonałej bazy. Dla wszystkich uczniów była to niesamowita przygoda, ale także sprawdzian z samodzielności i pierwsze rozstanie z rodzicami. Bogata oferta zajęć i wycieczek nie pozwalała ani na chwilę nudy, a sprzyjająca pogoda zachęcała do spędzania jak największej ilości czasu na świeżym powietrzu. Przemierzaliśmy z przewodnikiem szlak prowadzący przez najpiękniejszą z tatrzańskich dolin – Doliną Kościeliską. Podziwiając wspaniałą przyrodę, słuchaliśmy jednocześnie opowieści i legend związanych z tym miejscem. Wędrowaliśmy pieszo na Gubałówkę, gdzie zachwyciliśmy się wiosennymi krajobrazami i panoramą Tatr. Niezwykłym przeżyciem był zjazd kolejką torową do Zakopanego. Korzystaliśmy z kąpieli wodnych w wodach termalnych w Chochołowie. Nie zabrakło też innych atrakcji… Wspólnie spędzony czas upłynął jednak zbyt szybko. Pomimo zmęczenia zdrowi i zadowoleni wróciliśmy do domów. Przywieźliśmy plecaki pełne pamiątek i cudownych wspomnień. Te uchwycone obiektywem zachowujemy na pamiątkę w naszej internetowej galerii.

FOTORELACJA – KONIECZNIE ZOBACZCIE!