Zabawa andrzejkowa w klasie 3a

Andrzejki to jedyny dzień w roku, kiedy możemy oderwać się od codzienności oraz zanurzyć się w sferze wróżb i prawdziwej magii. Z tej okazji 29 listopada odbyła się w klasie 3a zabawa andrzejkowa.
 W dniu imprezy sala lekcyjna zamieniła się w ,,salę wróżb”. Uczniowie mogli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości: szczęście, pieniądze, czy może jakaś inna niespodzianka. Katalog wróżb był bogaty. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś wyjątkowego. Uczestnicy andrzejkowej zabawy chętnie rzucali monetą do miski, by dowiedzieć się, czy spełni się ich marzenie. Andrzejkowa zabawa nie mogła obejść się również bez słodkich ciasteczek. Dodatkową atrakcją smacznej przekąski były karteczki z andrzejkowymi wróżbami, przepowiadającymi przyszłość. Dzieci chętnie konkurowały ze sobą podczas prowadzonych konkursów. Były tańce w parach i wiele innych zabaw, które zachęcały dzieci do współpracy i zdrowej rywalizacji. Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Pamiętajmy jednak, że andrzejkowe wróżby to przede wszystkim dobra zabawa. W organizacji imprezy pomagali również rodzice, którzy tradycyjnie zadbali o to, aby dzieci miały przygotowany słodki poczęstunek.