Wyprawka do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/19

Lista wyprawki szkolnej już dostępna. Zebranie organizacyjne przyszłych klas pierwszych odbędzie się w drugiej połowie sierpnia. Termin zostanie podany na stronie szkoły.

Podręcznik do religii: ks. prof. J. Szpet, D. Jackowiak "Jesteśmy w rodzinie Pana Jezusa"

* Zeszyty
- zeszyt w linie wąskie (pola mogą być kolorowe)
- zeszyt do matematyki w kratkę (16 kartkowy)
- zeszyt do korespondencji w kratkę ( 32 kartkowy)
* Piórnik (pióro, ołówek, klej, nożyczki, gumka, kredki ołówkowe, pisaki)
* Farby plakatowe, pędzel gruby i cienki, kubek - podpisać)
* Kredki świecowe, pastele olejne
* Mały blok rysunkowy (2 sztuki), mały blok techniczny (2 sztuki)
* 2 teczki biurowe zamykane gumką ( do jednej włożyć papier kolorowy, 20 różnokolorowych kartek ksero, 5 małych kopert, blok techniczny kolorowy - teczki należy podpisać)
* Plastelina
* Strój gimnastyczny (biała koszulka, granatowe lub czarne spodenki w płóciennym podpisanym worku)
* Chusteczki higieniczne (100 sztuk) lub 2 rolki ręczników papierowych
* Papier ksero
* 3 sztuki bibuły marszczonej (różne kolory)
* Pojemnik na śniadanie, obuwie zamienne, worek na obuwie - podpisać
* Strój galowy: chłopcy: biała koszula z kołnierzykiem, ciemne czarne lub granatowe spodnie, dziewczynki - biała bluzka z rękawami, granatowa lub czarna spódnica nie krótsza niż do połowy uda lub długie spodnie.