Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Witaj szkoło !

2 września 2019 roku uczniowie Szkoły podstawowej nr 2 w Andrychowie przywitali nowy rok szkolny 2019/2020. Wielu z nich przybyło z optymistycznym nastawieniem i ogromnym zapałem do nauki. Był to szczególnie ważny dzień dla pierwszoklasistów, którzy zostali powitani przez starszych kolegów z klas IIIc i IIId fragmentem przedstawienia „W Stumilowym Lesie”. Następnie Pani Dyrektor mgr Elżbieta Górska – Zborowska dokonała ceremonii pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. W tej szczególnej chwili przejęci byli nie tylko sami pierwszoklasiści, ale również ich rodzice. Pani Dyrektor życzyła wszystkim uczniom wielu sukcesów i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Dzieci otrzymały drobne upominki, czekała na nich również słodka niespodzianka. Po uroczystości uczniowie wraz z rodzicami przeszli do swoich sal lekcyjnych .

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole!