Szkolny Klub Wolontariatu budzi się po wakacjach

Niektórzy byli już zainteresowani wznowieniem działalności SKW, inni czekali na sygnał. Dziś go dajemy i rozpoczynamy. Sądzę, że początkiem października w pełni wystartujemy.

Członkiem klubu może zostać każdy uczeń z klas IV-VIII, który chce coś zrobić dla innych.

W tym roku nie będzie comiesięcznych spotkań, przynajmniej na razie, ale mamy nadzieję, że to nam nie przeszkodzi.

Jesteś zainteresowany, przeczytaj, co zrobić w najbliższych dniach:

1. Wypełnić zgodę będącą jednocześnie deklaracją przynależności – wzór zgody dostępny na stronie internetowej szkoły oraz u pani Barbary Woźniak, pani Justyny Dwornik i pani Beaty Śmiech i oddać do tych pań lub do biblioteki szkolnej.

Zgoda do pobrania

2. Czekać na sygnał dotyczący pierwszego działania. Wiadomość zostanie podana na gazetce szkolnej, tam gdzie w zeszłym roku, oraz na stronie internetowej szkoły w zakładce WOLONTARIAT.