Św. Mikołaju, przybądź do nas z raju!

Św. Mikołaju, przybądź do nas z raju! Chłopcy i dziewczynki czekają na upominki!
 Czwartek 6 XII był radosnym dniem w naszej szkole. Po raz kolejny pojawił się w niej tak bardzo oczekiwany Gość - św. Mikołaj. Przywiózł ze sobą prezenty dla każdego ucznia. Zrobił to, jak ma w zwyczaju, w niewidzialny sposób. Zostawił swoje podarunki w klasach, kiedy na sali gimnastycznej, uczniowie z kl. IIc i II d zabrali wszystkich widzów do Stumilowego Lasu. Tam także zwierzątka czekały na Mikołaja, gdyż wcześniej wysłały do niego listy z życzeniami(oprócz zapominalskiego Puchatka). Jednak Tygrysek nie rozpoznał pędzącego w zaprzęgu Mikołaja. Myślał, że to potwory i zawiadomił Królika. Sowa zarządziła obronę Stumilowego Lasu. Zorganizowano barykadę, zgromadzono zapasy żywności. Mikołaj był bardzo zdziwiony ciszą i pustką w lesie. Zasmucony, razem z reniferem, zasnął po długiej podróży. Dzięki odwadze Kangurzycy, która nie bała się zajrzeć pod koc i obudzić Gościa, wszystko zakończyło się szczęśliwie. Mikołaj rozdał zwierzątkom prezenty i pojechał do Wadowic, aby uszczęśliwić kolejne dzieci. Obiecał, że pojawi się za rok!
Dziękujemy za piękne prezenty! Zapraszamy do obejrzenia zdjęć, a wkrótce zamieścimy film.
W tym roku Św. Mikołaj uszczęśliwił uczniów z kl. I,,c" i II,,a" dwukrotnie, 5 grudnia spotkał się z nimi w Operze Krakowskiej, gdzie czekał ze słodkimi podarunkami, a 6 grudnia odwiedził dzieci w szkole wręczając wymarzone prezenty.