Spotkanie z Marcinem Prusem

W dniu 13.12.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie odbyło się wyjątkowe spotkanie profilaktyczne z ambasadorem Siatkarskich Ośrodków Szkolnych - panem Marcinem Prusem.

Pan Marcin Prus to mistrz świata juniorów, MVP mistrzostw świata juniorów, wielokrotny reprezentant Polski w piłce siatkowej - jego kariera została zakończona przedwcześnie z powodu kontuzji. Jako ambasador Siatkarskich Ośrodków Szkolnych prowadzi pogadanki z uczniami dzieląc się z nimi swoja sportową historią, pokazując w jaki sposób można realizować swoje cele i marzenia. Jego osobowość, umiejętność prowadzenia dialogu z dziećmi i młodzieżą, ciekawe tematy jakie porusza wzbudzają zainteresowanie słuchaczy bez względu na ich wiek oraz zainteresowania. Cisza podczas spotkania, koncentracja obecnych, ich pytania oraz dyskusja - wszystko to pokazuje nam, iż problemy, dylematy, pasje o których mówi Pan Marcin dotyczą także uczniów - dlatego też chętnie biorą udział w spotkaniu. Takie spotkanie to silna motywacja dla dzieci i młodzieży do tego aby rozwijać swoje uzdolnienia, systematycznie pracować i nie rezygnować w połowie drogi do wyznaczonego celu.

Dziękujemy panu Marcinowi za spotkanie i mamy nadzieję ,że takie spotkania będą odbywały się cyklicznie w Siatkarskim Ośrodku Szkolnym jaki ma swoja siedzibę w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie.