Obchody Święta Niepodległości w naszej szkole

Dnia 9 listopada 2018 r. uczniowie z klasy 6a i z klasy 7c zaprezentowali przedstawienie z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Uroczystość rozpoczęła się od wspólnego zaśpiewania hymnu państwowego. Następnie młodzi aktorzy ukazali na scenie przebieg wydarzeń podczas rozbiorów. Mogliśmy zobaczyć, jak traktowano wtedy Polaków. Chwilę później uczniowie recytowali wiersze patriotyczne.

Wszystkich zadziwił występ uczennic z klasy 3b, które zaprezentowały taniec z flagami w barwach narodowych. Jedna z dziewczynek pokazała swoje umiejętności, wykonując szpagat i gwiazdę.

To patriotyczne spotkanie uświetnił występ chóru prowadzonego przez pana Sławka.

Uczniowie po raz kolejny ujawnili swoje aktorskie i muzykalne talenty. Mamy nadzieję, że będzie więcej podobnych uroczystości.

Oliwia i Weronika z kl. VII