Listy klas czwartych w roku szkolnym 2020/21
Klasa IV a- wych. mgr Joanna Kołcon
1. Chmura Szymon
2. Frączek Franciszek
3. Janik Liliana Faustyna
4. Kensiak Lena
5. Kensiak Maksymilian
6. Kiszczak Martyna
7. Króliczek Helena Róża
8. Leśniak Julita Inga
9. Malczyk Szymon Mateusz
10. Matejko Mikołaj Jan
11. Marczyński Maksymilian
12. Markowska Milena
13. Moskwik Jędrzej Jan
14. Niemiec Lidia Anna
15. Piekiełko Karolina
16. Stachura Wojciech Tomasz
17. Stańczak Marcel
18. Talar Klaudia Agata
19. Wawro Tymoteusz
20. Wawrzeszkiewicz Karolina
21. Weiss Lena Krystyna
22. Widlarz Emilia Anna
23. Witkowski Kacper
24. Żydek Zuzanna
Klasa IV b- wych. mgr Alicja Pietraszek
1. Andrejko Maciej
2. Bies Julian Jan
3. Bogdał Oliwia Magdalena
4. Brońka Wiktoria
5. Brzazgacz Marcel
6. Dziergas Samuel
7. Frączek Tomasz
8. Garlacz Zofia Wiktoria
9. Góralczyk Aleksander Grzegorz
10. Kosztur Szymon
11. Łopata Dawid
12. Matejko Maja
13. Miarka Chrystian
14. Pabiś Natalia
15. Rokowski Maksymilian
16. Rusinek Sandra
17. Rybka Maja Wiktoria
18. Smaza Gabriela
19. Skrzypek Oskar
20. Stachura Dawid
21. Szwed Barbara
22. Węglarz Iga Anna
23. Wejnerd Igor
24. Zawiła Kacper
Klasa IVc- wych. mgr Anna Góra-Kowalówka
1. Braczkowska Milena
2. Bydłoń Kamila
3. Czechowski Marcin
4. Czuba Dariusz Hubert
5. Dziedzic Wojciech Grzegorz
6. Fąferko Olga
7. Gibas Kacper
8. Hodur Krzysztof
9. Jurczyk Wojciech
10. Kudłacik Lena Maria
11. Masiuk Natasza
12. Matejko Beata
13. Munio Maksymilian
14. Molendowska Julia Agnieszka
15. Noszka Nikola
16. Nowak Bartosz Michał
17. Nowak Kacper Wiktor
18. Nowak Stanisław Antoni
19. Płonka Aleksandra Maria
20. Przystał Roksana
21. Rynkiewicz Agata
22. Skowron Antoni
23. Stachowicz Emilia
24. Szemik Nikodem Franciszek
25. Zielińska Jesica Monika
Klasa IV d-wych. mgr Anna Damek
1. Buda Adrian
2. Bryzek Sebastian
3. Dwornik Marta Nina
4. Gacek Patryk Jan
5. Gancarczyk Wiktor
6. Gancarczyk Julia
7. Gołuszka Julia
8. Knycz Nina Magdalena
9. Kosek Lena Karolina
10. Mrzygłód Wojciech Mateusz
11. Matyjasik Dominik
12. Oboza Dominik
13. Paluch Natalia Katarzyna
14. Pikoń Jakub Konrad
15. Powroźnik Maja
16. Putek Karolina
17. Rajda Bartłomiej
18. Słabosz Kinga
19. Szatan Natasza
20. Szkot Piotr
21. Buda Krystian
22. Kudzia Patrycja
23. Zając Antoni