„Łapa”

Łapa ma dysplazję, czasem klapnie mu uszko, niekiedy ulega podszeptom wytworów swojej wyobraźni, ale to wybitny przedstawiciel psiego gatunku, który szuka zaginionych, wyciąga spod gruzów ofiary katastrof i bez wahania skacze w ogień, by ratować ludzkie życie.

Prawdziwa historia bohaterskiego owczarka niemieckiego posłużyła reżyserowi Robertowi-Adrianowi Pejo za kanwę dziwacznej baśni z elementami… kina biograficznego. Historię tego dzielnego psa mogli obejrzeć uczniowie z klasy 2a i 3f w Kinie Świadomego Widza w Andrychowie. Kino to działa w naszym mieście od lutego 2013 r. w Miejskim Domu Kultury. Realizuje ono zasadę misji edukacyjnej i rozrywkowej. Kino Studyjne Świadomego Widza dysponuje profesjonalnym sprzętem oraz dogodną lokalizacją (centrum miasta, ul. Szewska 7). Zachęcamy do udziału w ciekawych seansach filmowych.