Festiwal Zawodów 2019

W dniu 21.03.2019 r. uczniowie z klasy VIII a, VIII c oraz VIII d uczestniczyli w siódmej edycji '' Festiwalu Zawodów'' w Krakowie , który odbywa się w dniach 21.03 - 23.03. 2019r w hali Expo. Nasi uczniowie kończąc szkołę podstawową powinni posiadać wiedzę na temat dostępnych ścieżek dalszej edukacji, aby świadomie móc wybrać najodpowiedniejszy kierunek rozwoju.

Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z szerokim wachlarzem ofert edukacyjno - zawodowych prezentowanych przez szkoły zawodowe, technika i przedsiębiorców z terenów Małopolski.

Prezentacja Zawodów oferta VII Edycji Festiwalu Zawodu w 2019r. obejmowała następujące Strefy:

- Strefa Administracyjno - Usługowa

-Strefa Budowlana

- Strefa Elektryczno - Elektroniczna

- Strefa Mechaniczna I Górniczo - Hutnicza

- Strefa Medyczno Społeczna

- Strefa Rolniczo Leśna Z Ochroną Środowiska

- Strefa Turystyczno Gastronomiczna

- Partnerzy Zagraniczni

- Służby Mundurowe.

Każdy uczeń poprzez uczestnictwo w festiwalu będzie mógł : przygotować się się do wyboru dalszej ścieżki kształcenia poprzez zapoznanie się

z dostępną ofertą zawodów na rynku pracy, oraz skorzystać z pomocy wykwalifikowanych doradców zawodowych,czy też skonfrontować wiedzę

o danym zawodzie z jego wymiarem praktycznym.