Dzień otwarty

Ważni goście w naszej szkole!
Dzień otwarty w naszej szkole to bardzo ważne wydarzenie kulturalne, w którym wzięli udział zarówno rodzice, dzieci jak i nauczyciele.
Dla przyszłych pierwszaków przygotowywanych było wiele atrakcji takich jak malowanie twarzy, warsztaty plastyczno-techniczne, zajęcia muzyczne i językowe, gry i zabawy ruchowo-sportowe. Najmłodsi zmagali się także z królową nauk czyli matematyką, próbowali swoich sił w strategicznej grze planszowej – szachy, a dzięki małym, bardzo inteligentnym robotom –ozobotom uczyły się programowania. Dużym zainteresowaniem cieszyły się doświadczenia chemiczne. Dzieci musiały przejść przez wszystkie stacje i zdobywać pieczątki. W nagrodę otrzymywały ,,złoty medal” i słodką niespodziankę. Rodzice w kawiarence mogli porozmawiać z Panią Dyrektor i przyszłymi wychowawcami klas pierwszych. Na koniec wszyscy wykonywali zdjęcia w Foto Budce. Dzieci i rodzice opuszczali mury naszej szkoły bardzo zadowoleni.