Dzień Otwarty

3 marca 2020 roku do naszej szkoły zawitali ważni goście – przyszli pierwszoklasiści.

Czekało na nich wiele atrakcji. Dzieci brały udział w warsztatach plastyczno- technicznych, na których wykonywały gniotki i notesiki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się ozoboty, szachy, zabawy przy tablicy interaktywnej oraz doświadczenia chemiczne. Zmierzyły się także z królową nauk - matematyką. Mali goście mogli również ,,zaszaleć” przy muzyce.
W kawiarni Rodzice mieli możliwość porozmawiania z przyszłymi wychowawcami i Panią Dyrektor. Zapoznali się z ciekawą ofertą szkoły. Każdy przyszły pierwszak mógł wykonać sobie zdjęcie na ,,ściance szkoły”, otrzymał również pamiątkowy medal. Dzieci i Rodzice opuszczali nasze mury bardzo zadowoleni.