Dni Otwarte

W piątek, 22 marca, uczniowie klas ósmych wraz z opiekunami udali się do szkół średnich na Dni Otwarte.
 Odwiedzili: Zespół Szkół nr 2 w Andrychowie, potocznie zwany ,,Bawełnianką”, Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Andrychowie, zwanym również ,,Kotarbinem” oraz Liceum Ogólnokształcące. Wielu ósmoklasistów nie ma jeszcze sprecyzowanych planów dotyczących wyboru szkoły i z pewnością ta wyprawa pomogła im w dokonaniu ważnych życiowych decyzji. Dowiedzieli się, jakie zawody mogą wykonywać po wyborze technikum lub szkoły branżowej oraz na jakim kierunku mogą studiować po ukończeniu liceum . Nasza młodzież uczestniczyła w wielu pokazach, prezentacjach, dzięki którym mogli lepiej poznać szkołę. Każdy dostał lub wygrał jakiś upominek.