Brzechwolandia

„Brzechwolandia” to wspaniała kraina, którą wszyscy powinniście poznać, tak jak uczniowie klas 1-3, którzy byli uczestnikami tego spektaklu 20 maja 2019 r. Powodów jest wiele.

Po pierwsze- dzięki niej można zapomnieć o wszystkich zmartwieniach, przenieść się w kolorowy świat marzeń, pełen radości i muzyki.
Po drugie- Brzechwolandia uczy, jak powinno się w życiu postępować. Często przecież zapominamy o dobrym zachowaniu w domu, w szkole, na podwórku…
Po trzecie- to okazja poznania wspaniałych wierszy polskiego poety, który właśnie dla dzieci rymował piękne strofy takie jak: „Leń”, „Samochwała”, „Skarżypyta”, „Znaki przestankowe”, „Atrament” itp.
Po czwarte- możecie być świadkami niesamowitych przygód, które tylko w Brzechwolandii zdarzyć się mogą.
Po piąte i po szóste… przekonajcie się sami!

„Brzechwolandia to kraina szczęśliwości,

w Brzechwolandii tylko uśmiech zawsze gości,

Brzechwolandia uczy, bawi nas,

w Brzechwolandii można miło spedzić czas.”