Zwycięzcy w "Kaktusie"

31 marca 2017 r. w auli Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie odbyła się uroczysta gala XI Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego "Kaktus". W tym roku do konkursu zgłoszono 1500 uczestników z 58 szkół województwa małopolskiego. Jesteśmy dumni, iż w gronie najlepszych znawców ortografii znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Jagoda Radke z kl. III a oraz Mateusz Talar z kl. III d. Jagoda zdobyła I miejsce oraz tytuł laureata, zaś Mateusz zdobył wyróżnienie i tytuł finalisty. Nasi zwycięzcy pokazali także, iż potrafią nie tylko bezbłędnie pisać, ale przede wszystkim kształtnie, starannie i czytelnie. Jury przyznało im dodatkowo tytuł Mistrza Kaligrafii. Cieszymy się z Waszego sukcesu.

Dziękujemy również nauczycielom oraz Rodzicom uczniów za przygotowanie do tego trudnego konkursu. Warto nadmienić, iż w "Kaktusie"  w latach ubiegłych mieliśmy 2 laureatów i 2 finalistów.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/kaktus2017{/gallery}