Złoty Wirtuoz

Podsumowując kolejny semestr pracy naszych uczniów, zamieszczamy na stronie internetowej szkoły informacje o ich sukcesach w różnych dziedzinach. Cieszą nas osiągniecia sportowe, wysokie miejsca w konkursach plastycznych i przedmiotowych. Pragniemy napisać również o utalentowanej muzycznie uczennicy klasy Ic Martynce Chruszcz, która w styczniu 2015 r. odniosła  sukces na X Międzynarodowym Forum Pianistycznym "Bieszczady bez granic" uzyskując najwyższe laury- czyli tytuł Złotego Wirtuoza w VI Międzynarodowym Konkursie " Młody Wirtuoz". Gratulujemy naszej uczennicy i jej rodzicom. Życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że Martynka swoim talentem uświetni wiele szkolnych imprez. Czekamy na koncert...