Zielona szkoła

Od 1 – 9 maja 2014 r.  trwała "Zielona Szkoła" w Mrzeżynie. Jej uczestnikami byli uczniowie klasy IIIc wraz z wychowawcą i kilkoma rodzicami. Mrzeżyno to jedna z najładniejszych i najczęściej odwiedzanych miejscowości na północy Polski nad Bałtykiem, która może poszczycić się szerokimi piaszczystymi plażami, jeziorami w sąsiedztwie lasów oraz unikalnymi wydmami.

Zakwaterowani byliśmy w Hotelu "ALGA", który jest usytuowany w najbardziej urokliwej części Mrzeżyna, w dzielnicy turystyczno-wypoczynkowej. Hotel otoczony jest kompleksem leśnym tuż przy plaży. Stanowi dogodną bazę wypadową do zwiedzania Kołobrzegu, Międzyzdrojów. Program "Zielonej Szkoły" był bardzo urozmaicony i ciekawy. Uczniowie w trakcie 9 dniowego pobytu poznali wiele ciekawych miejsc. Oprócz nauki dzieci zbierały muszelki, bursztynki, kamyczki, kupowały pamiątki, zwiedziły Kołobrzeg, Międzyzdroje, płynęły statkiem, odwiedziły Muzeum Figur Woskowych, pływały w basenie, bawiły się na dyskotece, zobaczyły Dziki Zachód, brały udział w licznych konkursach.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/zielonaszkola{/gallery}