Zawody łucznicze

Po raz kolejny w Szkole Podstawowej nr 2 w Andrychowie w sobotę - 15 listopada 2014 roku odbyły się Szkolne Zawody Łucznicze dla zawodników trenujących w Uczniowskim Klubie Sportowym „Herkules Bis", prowadzonym przez trenera łucznictwa p. Grażynę Szczepaniak.

Na zawodach kibicowali zainteresowani rodzice. Zawodnicy startowali w trzech kategoriach wiekowych: klasy I – III, klasy IV- VI oraz Gimnazjum.
Wyniki zawodów: klasy I – III
Im – Braczkowski Oktawian, IIm –Szlagor Mikołaj,
Klasy IV-VI;
Im – Płonka Piotr, IIm – Braczkowski Kornel, III m – Kiełczewski Jakub, IVm – Różańska Olga, V m – Różański Igor, VIm – Jarczyk Wiktor, VIIm – Wiktorczyk Wiktor, VIIIm – Małecki Tymoteusz;
Gimnazjum
Im – Woźniak Krzysztof, IIm- Matuła Dominik, IIIm -Chrustek Mateusz, IVm – Niemczyk Konrad;

Nagrody w formie dyplomów oraz medali zostały wręczone przez panią dyrektor Elżbietę Górską – Zborowską. Zawody przygotowały panie Grażyna Szczepaniak, Lucyna Laszczak. Sędziami zawodów były panie: Dorota Warmuz, Katarzyna Ogorzelec, Renata Paleczna, Marzena Potempa. Za pomoc serdecznie dziękujemy, naszym zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/zawodylucznicze{/gallery}