Zaproszenie do biblioteki

Nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe na zakup książek z „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa". Księgozbiór biblioteki szkolnej został wzbogacony o 966 woluminów. Wszystkie zakupione książki chętnie są wypożyczane przez uczniów.

Szczególnie opowiadania o zwierzętach z serii „Zaopiekuj się mną", „Magiczny Kotek", „Magiczny Piesek", „Klinika pod Boliłapką", „Zwierzęta Oli", „Zosia i jej ZOO, „Dusia", „Puchatek", „Bunia", "Tuptuś" i wiele innych. Także powieści Roalda Dahla: „Charlie i fabryka czekolady", „Charlie i wielka szklana winda", „Matylda", „BFG" są ciągle poszukiwane prze czytelników naszej szkoły. Seria „Magiczne drzewo" czytana jest przez młodszych i starszych. Książki Grzegorza Kasdepke to również pozycje, które rzadko leżą na półce.
„Nowe lektury", takie jak „Mikołajek", „Dynastia Miziołków" czy od dawna znane jak " Plastusiowy pamiętnik", „Brzechwa dzieciom", „Kubuś Puchatek" i inne w nowej szacie graficznej zachęcają do czytania.
Jakie jeszcze nowości są w bibliotece możecie się przekonać odwiedzając bibliotekę! Każdy znajdzie coś ciekawego! Zapraszamy również w ostatnim dniu nauki przed świętami tj. 22 grudnia 2016 r. w czwartek w godzinach od 8.00 do 16.30.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/biblioteka{/gallery}