Zakończenie klas VI

23 czerwca sala gimnastyczna naszej szkoły wypełniła się gośćmi. Na zaproszenie klas szóstych, które w tym dniu obchodziły uroczyste zakończenie roku szkolnego, przybyli nauczyciele, rodzice, a nawet dziadkowie i rodzeństwo. W czasie oficjalnej części spotkania Pani Dyrektor pożegnała absolwentów i wyróżniła najlepszych, odczytując nazwiska tych, którzy zostali wpisani do Złotej Księgi oraz tych, którzy otrzymali świadectwo z biało - czerwonym paskiem.

Później nastąpiły podziękowania i mniej oficjalna część spotkania. Zebrani mieli okazję obejrzeć przedstawienie „Trzewiczki szczęścia" przygotowane przez przedstawicieli z klas szóstych. Wszyscy grający spisali się na medal, podbijając serca publiczności, ale najciekawszą kreację stworzył Antek Krempa z kl. 6d, który grał króla, a przy tym dobrze się bawił, rozśmieszając jednocześnie publiczność. Potem nadeszła chwila na wspomnienia. W czasie kilku minut odbyliśmy podróż w przeszłość. Wiele slajdów wywołało radość i rozrzewnienie, bowiem prezentowane były migawki z różnych imprez z ostatnich sześciu lat.
Po zakończeniu uroczystego spotkania zaczęły się pląsy. Dyskoteka potrwała do 21.30 i po szybkim sprzątaniu udaliśmy się na zasłużony odpoczynek. Niektórzy padali z nóg, a przecież w piątek trzeba było wstać o przyzwoitej porze, by odebrać swoje świadectwo i cieszyć się zasłużonymi wakacjami.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/klasy6{/gallery}