Z wizytą w szkole

W poniedziałek 6.03.2017r. mury naszej szkoły odwiedziły dzieci z Przedszkola nr 1. Uczniowie klasy 1a wraz z wychowawcą Barbarą Czepiec z wielką przyjemnością gościli przedszkolaków w swojej sali, pokazując im jak uczą się pierwszoklasiści.

Opowiedzieli im o najciekawszych wydarzeniach w szkole. Największe emocje u naszych gości wzbudziła projekcja filmu o dinozaurach. Po seansie filmowym odbyły się zabawy z balonikami, a na zakończenie wszyscy wykonali prace plastyczne, kolorując różne rodzaje dinozaurów. Przed opuszczeniem naszej szkoły, przedszkolaki obejrzały salę gimnastyczną i zjadły słodki poczęstunek przygotowany przez uczniów klasy I a. Dla maluchów było to nie lada przeżycie, ponieważ niektóre z nich po raz pierwszy przekroczyły próg szkoły. Wizyta ta miała na celu adaptację i integrację przedszkolaków ze szkołą,jako przyszłych uczniów klas I. Zatem zapraszamy do naszej szkoły!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/przedszkole{/gallery}