XIX Turniej Andrzejkowy

26 listopada 2016 r. na hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Andrychowie odbył się już XIX Turniej Andrzejkowy o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie oraz III Turniej Badmintona dla Dorosłych.

Turniej został uroczyście otwarty przez Panią Dyrektor Szkoły SP 2 - Elżbietę Górską -Zborowską. Turniej składał się z dwóch dyscyplin sportowych. Na hali Gimnazjum nr 1 odbył się turniej ,,czwórek chłopców i czwórek dziewcząt" w mini piłce siatkowej", zaś na sali gimnastycznej SP2 odbył się turniej badmintona dla dorosłych(przyjaciół szkoły).
W mini piłce siatkowej brały udział drużyny ze szkół: SP Sułkowice Łęg, SP 4 Andrychów, SP 2 Andrychów. Wyniki:
Klasyfikacja chłopców
I miejsce: SP4 1
II miejsce SP2 1
III miejsce Sułkowice Łęg
IV miejsce SP2 3
V miejsce SP4 2
VI miejsce SP2 2
Klasyfikacja dziewcząt
I miejsce SP4 1
II miejsce SP4 2
III miejsce SP2 1
IV miejsce SP4 4
V miejsce SP4 3
VI miejsce SP4 5
VII miejsce SP2 3
VIII miejsce SP2 2
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas V i VI. Pani Dyrektor na zakończenie turnieju wręczyła puchary i dyplomy. W turnieju badmintona wzięły udział - 4 dwuosobowe drużyny, uczestnicy grali także systemem każdy z każdym, do dwóch wygranych setów, każdy set do 21 punktów.
Wyniki turnieju badmintona:
I miejsce: J. Marczyński i M. Piekiełko
II miejsce: W. Walusiak i K. Mrzygłód
III miejsce: J. Żurek
IV miejsce: Z. Gawlik i A. Adamczyk Organizatorkami turnieju były nasze nauczycielki wf.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/turniejand{/gallery}