Wycieczka klasowa

19 października 2017 r. roku uczniowie klasy 2a wraz ze swoim wychowawcą - Barbarą Czepiec i rodzicami, wybrali się na rajd pieszy okolicami Pańskiej Góry i Biadasowa.

Wspólny marsz, piękno andrychowskiej natury, dym ogniska – to na pewno sprzyjało integracji zespołu klasowego. Ranek przywitał nas piękną, słoneczną pogodą, w sam raz na wędrówkę. Pięknie, słonecznie, rześko- cóż więcej potrzeba do szczęścia?! W drodze oglądaliśmy piękną przyrodę, słuchaliśmy śpiewu ptaków, szukaliśmy jesiennych skarbów. U kresu naszej wędrówki czekało na nas płonące ognisko, przygotowane przez rodziców. Nieco zmęczeni i głodni zabraliśmy się do pieczenia kiełbasek. Potem gry i zabawy na świeżym powietrzu w towarzystwie naszych, ukochanych opiekunów. Ale najważniejsze dla nas to nieskrępowane szkolnym korytarzem, klasą i tablicą, niekończące się rozmowy. Rozmawialiśmy o rodzeństwie, wakacjach, szkole, zamiłowaniach i zainteresowaniach. Jednym słowem – o wszystkim, co dla nas ważne. Ten dzień można zaliczyć do udanych!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201718/Biadasow{/gallery}