Wigilia

Jak obyczaj każe stary, według ojców naszej wiary, pragnę złożyć Wam życzenia w dniu Bożego Narodzenia: Niech ta gwiazda betlejemska, która świeci Wam o zmroku, zaprowadzi Was do szczęścia i radości w Nowym Roku!

W ostatnim dniu przed przerwą świąteczną tj. 20 grudnia 2013 r.  uczestniczyliśmy w szkolnej Wigilii. Zgromadziliśmy się na sali gimnastycznej w przepięknej scenerii.

Przeżyjmy to jeszcze raz  "Jasełka 2013"

Najpierw ks. Maciej Dąbrowski odczytał fragment Ewangelii o Bożym Narodzeniu a wszyscy zebrani odmówili wspólną modlitwę. Uczniowie kl. Ia i IIc, pod kierunkiem p. Danuty Wiktor i p. Anety Bizoń swoim występem wprowadzili zebranych w świąteczny nastrój, zachwycili umiejętnościami aktorskimi, pięknymi strojami i zdolnościami wokalnymi. Za swoje przedstawienie otrzymali gromkie brawa. Po występie przyszła kolej na łamanie się opłatkiem. Wszyscy życzyli sobie szczerze i serdecznie tego, co najlepsze. Przy wigilijnym stole gościliśmy także emerytowanych nauczycieli, pracowników obsługi i administracji. Dyrektor szkoły mgr Elżbieta Górska - Zborowska złożyła wszystkim zebranym świąteczne życzenia. Grudniowe przedpołudnie upłynęło w miłej atmosferze i przy wspólnym kolędowaniu. Zarówno goście, jak i uczniowie i nauczyciele z uśmiechem żegnali się opuszczając szkołę.

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/Wigilia{/gallery}