Wakacje już za nami

Wakacje już za nami! 1 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2016/2017.
Na początku uroczystości z tej okazji Dyrektor Szkoły Elżbieta Górska – Zborowska przywitała serdeczne wszystkich uczniów, rodziców oraz pracowników szkoły, życząc całej społeczności szkolnej dobrego roku szkolnego oraz miłego pobytu w szkole.

Tegoroczną nowością w naszej placówce było pasowanie na uczniów dzieci z klas pierwszych już w pierwszym dniu nowego roku. Pierwszaki, przeprowadzane przez swoje wychowawczynie, z wielką dumą przekraczały umowną ,,rzeczkę". Na „drugim brzegu" oczekiwała Pani Dyrektor, która pasowała ich na nowych uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie. Później maluchy na dobry początek otrzymały słodycze. Na zakończenie wszyscy z zainteresowaniem obejrzeli krótki występ przygotowany przez uczniów z klasy drugiej i byłej trzeciej. Przed nami nowy rok szkolny. Życzymy wszystkim sukcesów!!!

{gallery}phocagallery/rokszkolny201617/rozpoczecieroku{/gallery}