VII miejsce w finale Orlik Volleymania

W Krakowie - 9 czerwca 2014 r. o godz. 11:00 rozpoczął się finał makroregionu turnieju Orlik Volleymania - dla drużyn z województw: małopolskiego, łódzkiego, podkarpackiego, świętokrzyskiego z udziałem zespołu naszej szkoły w składzie: Gabriela Curzydło, Iwona Kubień, Wiktoria Masiuk, Szymon Kasperek, Wiktor Sajdak, Kacper Komendera.

 Piękna pogoda, emocje, 6 boisk do gry, walka o każdą piłkę, niesamowite wymiany i zwroty akcji - to wszystko działo się podczas finału w Krakowie. Oficjalną ceremonię otwarcia turnieju poprowadził Wiceprezes Małopolskiego Związku Piłki Siatkowej Dariusz Pomykalski, który życzył zawodnikom powodzenia i osiągnięcia celu, jakim jest występ w finale w Tucholi.

W turnieju wzięły udział 24 drużyny, po 6 z każdego województwa. Drużyna z naszej szkoły, która 22 maja wywalczyła sobie prawo do udziału w tym prestiżowym turnieju zaprezentowała się z jak najlepszej strony.
Po fazie grupowej awansowała do ścisłego finału – 9 najlepszych drużyn makroregionu. Poziom gry był bardzo wysoki, nie było łatwo wygrać mecze. Cieszymy się z sukcesu naszej drużyny, która zajęła 7 miejsce. Zawonicy i zawodniczki otrzymali medale i piłki do siatkówki.
Wyniki:
1. UKS 22 Kraków
2. MOS Rzeszów
3. SP 8 Dunajec/Sandecja Nowy Sącz
4. SP 8 Bełchatów
5. Juvenia Rawa Mazowiecka
6. ZS w Wierzbnej
7. SP 2 Andrychów
8. ZSG Nr 1 Kęty JEDYNKA
9. SP Dąbrowa Nad Czarną

Do finału ogólnopolskiego w Tucholi 25 czerwca awansowało 6 najlepszych drużyn. Zabrakło tak niewiele......Wszystkim uczestnikom zawodów serdecznie gratulujemy!

{gallery}phocagallery/rok_szkolny2013_14/orlikfinal{/gallery}