VI Rodzinny Rajd Rowerowy

Serdecznie zapraszamy Rodziców wraz z dziećmi do wzięcia udziału w VI Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w sobotę 26.09.2015 roku. Zbiórka na boisku przy SP2 o godzinie 9.30. Start  - godzina 10.00. W razie deszczowej pogody uczestnicy rajdu biorą udział w zajęciach ze swoją klasą w szkole.

Dzień ten jest dniem zajęć szkolnych (odpracowujemy 2 maja 2016r.) Dla uczniów, którzy nie biorą udziału w rajdzie zaplanowano ciekawe zajęcia profilaktyczno-wychowawcze, które odbęda się bez względu na pogodę.

Plan dla klas I - III:

Zajęcia od godz. 10.00 do godz. 12.00, pod opieką wychowawcy:
• Bajka profilaktyczna: ,,Kłopoty Misia Zdzisia";
• Zabawy z animatorami;
• Dodatkowo dla klas pierwszych - zajęcia z przedstawicielami policji i straży miejskiej z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
• Dla zainteresowanych uczniów istnieje możliwość obejrzenia tresury psów około godz. 12.30 (opiekę nad dziećmi w tym czasie sprawują rodzice).

Plan dla klas IV - VI:

Zajęcia od godz. 11.00 do godz. 13.15, pod opieką wychowawcy:
• Przedstawienie profilaktyczne: ,,Bella";
• Zumba;
• Pokaz tresury psów.

baner

Pobierz zgłoszenie uczestnictwa w rajdzie Zgłoszenie należy przekazać wychowawcy do 18 września(piątek) lub w wyjątkowych sytuacjach do 21 września (poniedziałek)

Trasa o długości 15 km ma kilka trudnych odcinków. Przewidywany czas rajdu - około 3 godzin.

Zobacz na mapie trasę tegorocznego rajdu.

Zobacz opis trasy.