Tymbark 2017 - piłka nożna

7 listopada 2017r. na hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Andrychowie odbył się finał gminny w zawodach piłki nożnej Tymbark 2017-U12 chłopcy.
W turnieju ,,Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" w naszej gminie wzięło udział pięć drużyn: SP2, SP4 -I,SP4 -II, SP Inwałd, SP Rzyki.

Mecze rozegrano w systemie ,,każdy z każdym", każdy mecz 2 razy po 8 minut. Wszystkie mecze były sędziowane przez sędziego PZPN. Nasza drużyna rozegrała cztery mecze:
SP2 - SP Rzyki 3:0
SP2 - SP4 II 2:0
SP2 - SP Inwałd 12:0
SP2 - SP4 I 1:1
W końcowej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce ustępując tylko 1 golem (po golu karnym) - SP4I. Nasi chłopcy bardzo dzielnie walczyli pokazując swoje piłkarskie umiejętności i zdolności!!!! Wielkie gratulacje i do przodu :-)
Skład drużyny: Kapitan Kacper Pałosz- bramkarz, Kacper Malarz, Szymon Kowalski, Norbert Klimczyński, Tymoteusz Adamek, Patryk Zadora, Piotr Seruga, Olivier Olszewski, Filip Sobita, Oliwier Bizoń. Opiekun: D.Warmuz {gallery}phocagallery/rokszkolny201718/tymbark{/gallery}