Turniej Rzucanki Siatkarskiej

„Sobota na sportowo i wesoło połączona z debatą Sportowego Okrągłego Stołu"
24.10. 2015 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie klas IV w związku z organizacją cyklicznych spotkań „ Sobota na sportowo i wesoło". Uczniowie klas IV rywalizowali w Szkolnym Turnieju Rzucanki Siatkarskiej o Mistrzostwo Szkoły Podstawowej nr 2 w Andrychowie.

Lista uczestników:
Klasa IVa: Iza Pękala, Natalia Nowak, Zuzanna Markiewicz, Kinga Matejko, Klaudia Smaza, Bartłomiej Dura, Daniel Dąbrowski, Konrad Jurczak.
Klasa IVb: Zofia Burzej, Mikołaj Szlagor, Monika Saferna, Maksymilian Niemczyk, Jakub Ligus, Karol Maciejczyk, Wiktoria Chamera, Natalia Mieszczak, Judyta Sordyl.
Klasa IVc: Kacper Dubel , Patryk Bryndza, Łukasz Karcz, Szymon Chmiel, Patryk Najbor .

Wyniki rozgrywek : kl. IVB: kl. IVA 25:20, kl. IVB: kl. IVC 25: 8, kl. IVA :kl. IVC 25:23

Ostatecznie I miejsce zdobyła klasa IVb, IIm klasa IVa, III m klasa IVc.
Medale dla najlepiej rzucających zdobyli: Mikołaj Szlagor IVb, Natalia Nowak IVa, Szymon Chmiel IVc.
Zmaganiom sportowym przyglądali się i kibicowali rodzice. Zwycięzcom gratulujemy sukcesu sportowego! Zapraszamy na kolejne zajęcia w grudniu. „Sobotę na sportowo" przygotowały i nad całością czuwały panie: Grażyna Szczepaniak, Lucyna Laszczak , Dorota Warmuz.

{gallery}phocagallery/rokszkolny201516/turniejrzucanki{/gallery}