Turniej Rugby Tag

PODWÓJNE III MIEJSCE W TURNIEJU RUGBY TAG !!!
W piątek 29 maja w Roczynach odbył się Gminny Turniej Rugby Tag szkół podstawowych, który był również eliminacjami do Finału Województwa Małopolskiego. Na starcie stanęło 12 drużyn w trzech kategoriach wiekowych. Nasi uczniowie po raz pierwszy brali udział w turnieju Rugby Tag, gdyż dyscyplina ta jest nowością w naszej szkole.

Klasa IV wywalczyła III miejs. Klasa V również wywalczyła III miejsce. Indywidualne nagrody trafiły także do najlepszych zawodników i zawodniczek:
-Ania Piątek klasa V,
-Bartosz Polak klasa V,
- Marek Socała klasa IV.
Na dobry początek otrzymaliśmy piłkę do gry w rugby dla debiutującej szkoły. Oto reprezentanci tej nowej dyscypliny sportu:
klasa IV:Curzydlo Wojciech, Zborowski Mateusz , Socała Marek, Bogunia Patrycja, Tupaj Agnieszka, Wojewodzic Filip, Wiktor Wiktorczyk.
Klasa V: Polak Bartosz, Słabosz Daniel, Socała Paweł, Krempa Antoni, Piątek Anna, Paszewska Wiktoria, Pomietło Zuzanna.
Trener : Dorota Warmuz

{gallery}phocagallery/rok.szkolny2014.15/rugby{/gallery}